|
1984 |
|
Podstawowa lektura dla młodych Polaków |
|
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 |
|
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. |
|
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem |
|
|
|
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! |
|
|
|
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 |
|
|
|
Podobno to ten psychol Klaus Schwab |
|
To ten od "wielkiego resetu". |
|
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt |
|
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. |
|
Debata ws. pandemii COVID-19! |
|
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni! |
|
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 |
|
|
|
Nanotechnologia w szczepionkach |
|
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID |
|
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 |
|
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku |
|
Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? |
|
|
|
The Corbett Report |
|
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a |
|
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? |
|
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? |
|
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami |
|
|
|
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność |
|
|
|
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… |
|
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię |
|
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców |
|
|
|
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy |
|
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy. |
|
Szczepionka do zabijania Ludzi |
|
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
|
więcej -> |
|
APEL
O Uczczenie pamieci ofiar stalinzmu i innych pokrzywdzonych w PRL I III RP
|
|
APEL
O Uczczenie pamieci ofiar stalinzmu I INNYCH POKRZYWDZONYCH W PRL i III RP
23 kwietnia ( w niedzielę) o godz. 17 w "Miesiąca Pamięci Narodowej". w centrum Wrocławia ( między operą i fosą) przed Pomnikiem Ofiar Stalinizmu, odbędzie się uroczyste składanie kwiatów i zapalenie zniczy dla uczczenia pamięci Ofiar Stalinizmu.
Spotkanie będzie miało charakter obywatelski, patriotyczny, i jak co roku bez udziału władz, partii politycznych i czynników oficjalnych.
Inicjatorem i organizatorem uroczystości jest Komitet Pamięci Ofiar Stalinizmu we Wrocławiu.
Jest wielkim wstydem dla całego społeczeństwa, że wielu zasłużonych rodaków, którzy przelewali krew w obronie Ojczyzny, znosili dla niej upokorzenia, szykany, cierpienia, więzienia, obozy, zesłanie, banicję, odbudowywali kraj ze zniszczeń wojennych, tworzyli majątek ogólnonarodowy, zagospodarowywali Ziemie Odzyskane, bronili wsi polskiej przed sowietyzacją, żyje dziś w zapomnieniu i skrajnej nędzy, umiera przedwcześnie, w bólach, bo nie ma potrzebnej opieki medycznej, nie stać ich na podstawowe lekarstwa ratujące zdrowie i życie, a ich prześladowcy, sprawcy ich nieszczęść, cierpień, są bezkarni i żyją w dostatku. Nowa ekipa władzy nie spełniła ich oczekiwań i nadziei.
Komitet Pamięci Ofiar stalinizmu apeluje do wszystkich Rodaków o postawach obywatelskich, patriotycznych, wrażliwych na krzywdy o udział w spotkaniu lub moralne wsparcie wyrażone w formie listów, telegramów, w Internecie. Będzie to obywatelska manifestacyjna forma wyrażenia hołdu, wdzięczności, współczucia Ofiarom Stalinizmu i innym pokrzywdzonym przez kolejne ekipy rządzące w PRL i III RP -
Komitet Pamięci Ofiar Stalinizmu
PS. Ponieważ oficjalne polskojęzyczne środki masowego przekazu ostentacyjnie przemilczają wszelkie informacje o wydarzeniach narodowych i patriotycznych, prosimy drogą nieoficjalną przekazywać tę informację w swoim otoczeniu. Organizacje i osoby, (także spoza kraju), które chciałyby się włączyć, nawet na odległość, by duchowo i moralnie uczestniczyć w uroczystości, prosimy o kontakt z : dr Leszek Skonka - Komitet Pamięci Ofiar Stalinizmu, 50- 046 – Wrocław, tel. 0691830350, fax (48) 0717809081, mail: pamiecnarodu@tlen.pl Konto: Bank Pocztowy O/ Wrocław Nr 31132019992311653520000001
|
10 kwiecień 2006
|
Leszek Skonka
|
|
|
|
Zdradliwy w USA miesiąc sierpień?
lipiec 19, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Lustrzane swastyki z Discovery
październik 24, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
„Islamizacja Bałkanów” a Konkurencja USA z Rosją
marzec 30, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Wszystkie dzieci są ICH
listopad 18, 2003
http://angora.pl
|
Nocna zmiana – czy nocna zdrada?
kwiecień 26, 2006
Mgr inż. Józef Bizoń
|
Dyplom dla idioty
grudzień 22, 2008
Witold Filipowicz
|
The Pogrom of Kielce
październik 5, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
To już historia 1
"że i przed szkodą
i po szkodzie....głupi"
grudzień 5, 2002
leon - 19 wrzesień 2001
|
FBI wystąpiło właśnie do Kongresu o przyznanie 12 mln dolarów na stworzenie ogromnej bazy danych o Amerykanach
czerwiec 22, 2007
aktualności pnlp
|
Światowy Dzień Chorego 11.02.04
styczeń 24, 2004
Adam Sandauer
|
AKT Nasza Lektura
„Władza globalizacji”- Jadwiga Staniszkis
grudzień 9, 2004
|
Obalenie Rządu Olszewskiego
czerwiec 8, 2007
Lech Wałęsa
|
Choinki - świąteczna kolorowanka
grudzień 24, 2003
zaprasza.net
|
Czy Sankcje Karne Dadzą Iranowi Przewagę?
maj 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kwaśniewski liczy na kompromis RPP - Rząd
czerwiec 17, 2002
PAP
|
Historyczna data
sierpień 20, 2008
Artur Łoboda
|
Odbudowa owszem ale nie w Faludży
lipiec 2, 2006
Dahr Jamail
|
Balcerowicz za Wolfowitza?
maj 16, 2007
PAP
|
Cyrk polityczny zamiast pogrzebu
lipiec 12, 2004
Leszek Skonka
|
Z gębą pełną frazesów
kwiecień 2, 2008
|
więcej -> |
|