|
Bezprawie nadzwyczajnej kasty
|
|
"Twarde Prawo, ale Prawo" głosiła łacińska maksyma.
Ale w postPRL-owskiej Trzeciej RP nie ma żadnego przestrzegania obowiązującego Prawa, bo tworzy się "interpretacje prawne" - które odwracają wszystko do góry nogami.
Wczoraj media podały informację o małej dziewczynce, która w wieku dwóch lat obciążona została długiem swojego ojca, bo "nie odrzuciła spadku".
Zgodnie z obowiązującym prawem osoby niepełnoletnie nie posiadają zdolności prawnych. Nie mogą więc "odrzucić spadku" do momentu uzyskania pełnoletniości.
Czy opiekun prawny dziecka posiada uprawnienia do "odrzucenia spadku"?
Moim zdaniem opiekun prawny nie ma prawa do przyjęcia - bądź odrzucenia spadku. Może co najwyżej administrować spadkiem do momentu uzyskania pełnoletniości przez spadkobiercę.
Dlaczego więc komornicy gnębią dzieci swoimi złodziejskimi poczynaniami?
Bo Polską rządzi poststalinowska banda zdegenerowanych przestępców nazywających siebie samych "nadzwyczajną kastą". Zupełnie tak - jak pracownicy Łubianki w Moskwie. Dokładnie tak samo czuli się bezkarni.
|
|
4 luty 2020
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Ustawę ograniczającą samowolkę, bezprawie i nieodpowiedzialność kasty polskojęzycznych sędziów, szalona totalnie opozycja nazwała "kagańcową".
Oczywiście, że musi być kagańcowa!
Mamy bowiem do czynienia z mafią prawniczą, która jest bytem podobnym do wściekłej bestii, rozjuszonego byka, któremu nie tylko kaganiec trzeba założyć, ale wielkie mocne kółko w nozdrza i uwiązać w kieracie, do którego są przeznaczeni.
Pani Gersdorf ze swoimi podwładnymi pełni W TEJ MAFII rolę identyczną jak słynny GRUPPENFUERER WOLF ze "Stawki większej niż życie". Mam nadzieję, że kiedyś dowiemy się więcej o jej kontaktach z "uczelniami" niemieckimi i po co ona tam naprawdę jeździła. |
|
2020-02-05
Alina
|
 |
|
|
Jedna z macek kasty:
"Izraelici naciągnęli metodą "na ministra" dziesiątki znanych biznesmenów, a nawet biskupów.
Sprawa „fałszywego” MSZ Francji Le Driana"
http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=27131&Itemid=47 |
|
2020-02-05
Alina
|
 |
|
|
Alino
ktoś stosunkowo pewnie się czujący przejmuje, a w mojej ocenie J U Ż przejął rynek wpływów w Polsce i o ile rynek ten zarządzano poprzez władzę ustawodawczą i wykonawczą, to był względny ład zmiany zarządu.
A z chwila, gdy podjęto próbę ruszenia "jądra dotychczasowej stabilizacji", "wszczął się", mówiąc ich językiem jazgot i skiełk skopanego psa.
A zatem oznacza to, że nastąpił, powtarzam (a nie następuje) istotny zwrot.
Zwróć uwagę, że zapowiedziano zmiany heraldyczne w Godle, a to oznacza, że rzeczywisty zwrot postępuje również i w tzw. formie, która też stnowi MERITUM.
Niedawno zmieniono nazwy państw w Czechach, Węgrzech no i najświeższo w Niderlandach.
Zmiany idą wielotorowo. |
|
2020-02-05
Magellan
|
|
|
|
To nie jest nasza wojna!
APEL RADNYCH KROSNA
marzec 30, 2003
|
RM + media pochodne kontra Michniki + reszta
marzec 13, 2008
Dariusz Kosiur
|
Władza
październik 3, 2004
|
Oszukani emeryci
październik 27, 2003
Michał Stankiewicz
|
Iran blokuje plany USA w Iraku
kwiecień 3, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Monarchia czyli mafia
październik 18, 2003
Artur Łoboda
|
Ziemia, planeta ORANUSIAN?
styczeń 6, 2007
Marek Głogoczowski
|
Jerzy "I: na celowniku prokuratury na
marzec 9, 2006
przysłał Zygmunt Jan Prusiński
|
"Można świętować"
marzec 16, 2006
|
"Sukces" mierzony zbrodnią
listopad 3, 2003
Piotr Mączyński
|
Odkryto zbiorową czeczeńską mogiłę
wrzesień 9, 2002
PAP
|
Opinia Biskupów USA o Sytuacji w Iraku
listopad 25, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Budżet Krakowa 2004
styczeń 5, 2004
Dziennik Polski
|
Polsat na różowo
czerwiec 4, 2004
|
Sterowanie Światem z Jerozolimy?
grudzień 31, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Wywiad z Nasrallachem: żegnaj jednobiegunowy świecie !
sierpień 28, 2006
Şeyh Bedreddin Film Kollektifi
|
Żydowska bohaterka i „Tarcza” w Polsce
kwiecień 1, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kto zyskał na ataku z 11 września 2001 roku i wojnie w Zatoce Perskiej
sierpień 12, 2005
|
Ach te media. Fantazja u nich, że hej!
lipiec 30, 2004
PAP
|
Unia Europejska czy Stany Zjednoczone AP. Czy jest z czego wybierać? (2)
lipiec 13, 2004
Gracjan Cimek
|
|
|