ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Z kowidem będzie tak samo 
15 listopad 2020     
Po czterdziestu latach to samo 
23 sierpień 2020     
Paradoks walki o władzę w USA 
29 grudzień 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Rozważania filozoficzne i metafizyczne o książce pt. „Kobieta białych luster” 
22 październik 2020      Zygmunt Jan Prusiński
A świat będzie wolny... 
1 marzec 2017     
Film „Zastrzelony” opowiada rozdzierające serce historie młodych ludzi, którzy zmarli po szczepieniu na Covid-19 
5 grudzień 2023     
Tresowanie zwolenników PiS 
16 maj 2016      Artur Łoboda
W ogrodzie Norwida 
14 kwiecień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Ludzie z takimi mordami 
13 lipiec 2015      Artur Łoboda
Debata prezydencka 2020 w TVP 
7 maj 2020      Alina
KBW a Żołnierze Wykleci  
10 lipiec 2016     
"Dni judaizmu" 
18 styczeń 2024      Artur Łoboda
Czy małpia ospa istnieje? 
31 maj 2022      Artur Łoboda
Kalifornia wstrzymuje szczepienia przeciwko COVID z serii Moderna związane z „nietypowo wysoką liczbą” działań niepożądanych 
19 styczeń 2021      Obserwator
dr Leszek Skonka: UDZIAŁ KOŚCIOŁA W OBALENIU PRL I TWORZENIU KAPITALISTYCZNYCH RZĄDÓW SOLIDARNOŚCI W POLSCE 
29 marzec 2010      wstawil "Gasienica"
Polityczny establishment III RP i FOZZ 
7 czerwiec 2009      Leszek Szymowski
Szczepionki COVID-19 przeprogramowują układ odpornościowy, aby ATAKOWAĆ ważne narządy 
7 wrzesień 2022      Kevin Hughes
Polska po erze PiS 
23 grudzień 2015      Artur Łoboda
Anioł Stróż Portugalii przybywa 
12 październik 2017      Paweł Ziółkowski
Samo zdrowie 
29 maj 2020      Artur Łoboda

 
 

„Skąd się bierze COVID? Czy People or Nature otworzyli puszkę Pandory w Wuhan?

Niedawny, dość ciekawy artykuł ukazał się na stronie CHD pt. „Skąd się bierze COVID? Czy People or Nature otworzyli puszkę Pandory w Wuhan? ”
 
W artykule przedstawiono dwie hipotezy SARS CoV-2

Covid: 1. Broń biologiczna, która uciekła, lub

2. naturalna transformacja betakoronawirusów nietoperzy w ludzką postać zakaźną po rozwinięciu hipotezy pochodzenia SARS1. 
 
To była moja odpowiedź:
 
Istnieje trzecia realna i prawdopodobna hipoteza o pochodzeniu wirusa SARS CoV-2, która faktycznie wyjaśnia wszystkie sprzeczności i rozbieżności w pozostałych dwóch hipotezach pochodzenia SARS CoV-2, a autor trafnie opisał i odniósł się do hipotezy o stworzeniu sztucznej komputerowej symulacji, zmanipulowanej wersji genomu (86% genomu identyczny) genomu wirusa SARS1, który w rzeczywistości w ogóle nie istnieje (!).
 
Naturalnie nie będąc w stanie wyizolować wirusa fantomowego, który sztucznie stworzyli samodzielnie, nie mogli spełnić postulatów SARS CoV-2 Kocha i udowodnić etiologii pospiesznie wymyślonej klinicznej choroby COVID i jej niemal dokładnie tej samej fenologii, co wiele chorób układu oddechowego, ze wszystkimi komplikacjami, którymi grożono, jak np. zakrzepy lub niedotlenienie wszystkie powszechne powikłania grypy lub zapalenia wątroby lub przeziębienia ze spektrum wirusów. 
 
Wszystko wyjaśnia hipotezy o fantomowej (wirtualnej) naturze wirusa SARS CoV-2 (nieistnienie w rzeczywistości materialnej).
Wyjaśnia problemy związane z odpowiedzią na pandemię nie na podstawie danych empirycznych, ale za pomocą wadliwych modeli teoretycznych, wyjaśnia problemy związane z określaniem pochodzenia wirusa, wyjaśnia problem widocznych gatunków skaczących, wyjaśnia problem rozszczepiania furin i kondonów, wyjaśnia chińskie stanowisko, że nie izolowali oni aktywnego wirusa SARS CoV-2, wyjaśnia, że ​​trzech chorych chińskich naukowców z Wuhan w rzeczysistości cierpi na powikłania grypowe lub przeziębienie - w środku sezonu grypowego pogarszane przez niebezpieczne powietrze, którym oddychają, wyjaśnia to naukowo niemożliwe nagłe zniknięcie grypy liczącej setki miliardów lat (celowo błędnie zaklasyfikowanej jako COVID).
Wyjaśnia, dlaczego maskowanie i dystans społeczny w ogóle nie działał.
Wyjaśnia, dlaczego śmiertelność SARS CoV-2 wśród dzieci i młodych dorosłych naturalnie zdrowszych i odpornych na patogeny, bez chorób współistniejących, wynosi dokładnie zero, ponieważ nikt nigdy nie umarł z powodu kodu cyfrowego, niezależnie od tego, jak śmiertelny, zakaźny genom wirusa opisuje.
 
Ale przede wszystkim Trzecia hipoteza wyjaśnia szokujący fakt, że żaden z uczestników symulacji globalnej pandemii koronawirusa EVENT201 w październiku 2020 roku w Nowym Jorku, w tym Chiny, nie chce o tym rozmawiać i poważnie badać pochodzenie COVID prawie na pewno czynią to, aby chronić siebie, swoje instytucje i swoją polityczną wiarygodność. i odpowiedzialność za ludobójcze niszczenie globalnych instytucji zdrowia publicznego, umyślne odmawianie opieki setkom milionów i niszczące ekonomicznie znane z przeszłości jako bezużyteczne, blokady z milionami przedwcześnie zmarłych, na które wpływ miała rażąca inżynieria społeczna i poważne zakłócenia żywotnego życia społecznego i zerwanie krytycznej wzajemnej relacji system wsparcia rodzin i społeczności poprzez przymusową separację.
 
 
Głównym dowodem takiej trzeciej hipotezy jest to, że wbrew powszechnej wiedzy o całkowitym niepowodzeniu testów PCR podczas fałszywej pandemii świńskiej grypy w 2009 r., pospiesznie i niesłusznie (błędne zalecenie CT WHO 45+ i nieodłączna niespecyficzność ct-qPCR testów w czasie rzeczywistym, co gwarantowała blisko 100% wyników fałszywie dodatnich z powodu innych, naprawdę istniejących - powszechnych infekcji bakteryjnych i wirusowych dróg oddechowych w organizmach ludzkich - zgodnie z FDA).

Opracowany przez zespół Corman-Drosten (zaangażowany wcześniej w oszustwo świńskiej grypy) - ze szpitala Charite w Berlinie - został stworzony w ciągu tygodnia, a oparty nie na próbce aktywnego wirusa, ale na podstawie skonstruowanego genomu SARS CoV-2 przesłanego do GenBank na podstawie jednego opublikowanego artykułu badawczego (nigdy nie recenzowanego), w którym przyznano, że postulaty Kocha nie zostały spełnione w badaniu, a zatem nie ustalono związku przyczynowego wirusa SARS CoV-2 z COVID) w styczniu 20 stycznia 2020 r. (Test PCR został przyjęty jako diagnostyka zakażenia SARS CoV-2 w dniu 24 stycznia 2020 r.).

Zbadano trzy osoby (dwie przeżyły i całkowicie wyzdrowiały, a jedna zmarła kilka dni pod respiratorem, terapia respiratorowa powodująca 98% śmiertelności wśród osób starszych, później porzucona wszędzie jako bezużyteczna i śmiertelna).
Chorobę zdiagnozowano na obszarach Wuhan - znanych z niebezpiecznego zanieczyszczenia powietrza, jako niewyjaśnione zapalenie płuc.

To samo stało się w mocno zanieczyszczonej Lombardii.
 
Globalna pandemia została ogłoszona z powodu fałszywych - pozytywnych wyników testów PCR, błędnie wykorzystanych do modelowania Ro i jako narzędzia diagnostycznego dla COVID, gdy liczba zgonów przypisywanych Covid na całym świecie była rzędu 100 osób i nie było potrzeby panikować, ogłaszać pandemię i błędne naukowo i niewiarygodne odrzucać wszystkie zasady, wytycznych i zaleceń WHO - dla wszystkich poprzednich dekad pandemii, które zostały opracowane i wszechstronnie przetestowane w terenie.
 
Następnie nastąpiło całkowite zlekceważenie ustalonych protokołów medycznych i epidemiologicznych, oraz praktyk monitorowania badania i analizy pandemii, w tym badania podczas sekcji zwłok, oraz ponownego zdefiniowania COVID nie na podstawie klinicznych dowodów rzeczywistej infekcji, ale w 99% na podstawie testu PCR.
Badania serologiczne - fundamentalne dla określenia IFR zostały celowo opóźnione, zignorowane (ponieważ wskazywały na grypę, taką jak COVID IFR) i finansowane przez rząd, podczas gdy testy PCR zostały przedłużone, tworząc słynne kłamstwo podżegające do strachu o IFR (śmiertelności) na poziomie 3,4% - podawanej przez WHO w lutym 2020.
 
Chiński artykuł (jedna z pierwszych prac empirycznych na temat pandemii) opublikowany przed 16 marca 2020 r., poprzez diagnostykę serologiczną i PCR, określił IFR na 0,3% w całej populacji Wuhan (obecnie IFR jest uznawany przez CDC na około 0,14% grypy sezonowej) tylko po to, by szybko wycofać bez wiedzy autorów, ponieważ zderzyło się to z oficjalnym podsycaniem strachu w momencie globalnego nałożenia blokad poza Chinami (które faktycznie zaczęły wtedy łagodzić blokady) i demolowaniem publicznej służby zdrowia na Zachodzie - z przewidywalnymi skutkami masowego mordowania osób starszych w domach opieki i we własnych domach z powodu odebrania im pomocy medycznej. 
 
To tylko kilka argumentów na poparcie hipotezy o wirtualnym wirusie , w tym całkowity brak obaw związanych z odpowiedzialnością za czyny (jak na przykład elity całkowicie ignorujące ograniczenia, które nałożyły na populację i zaprzeczające własnym - oficjalnym narracjom polityki strachu).  
 
Trzecia hipoteza jest wykonalna i wysoce prawdopodobna. W rzeczywistości została przygotowana i przeszkolona dokładnie pod kątem takich scenariuszy - w zakresie globalnej koordynacji, zaleceń dotyczących śmiertelnie wadliwych wspólnych narzędzi i protokołów diagnostycznych i wykonana w dziedzinie symulacji przy użyciu ... symulacji koronawirusa.
 
Jedynym sposobem na zaprzeczenie hipotezy o fikcyjnym wirusie jest pełna izolacja wirusa SARS CoV-2, poprzez spełnienie postulatów Kocha - w tym pełnych badań na zwierzętach, i zbadanie każdej śmierci i każdej hospitalizacji z pozytywnym wykluczeniem wszystkich innych przyczyn chorób i zgonów błędnie przypisywanych Covid. 
 
Ale nawet bez tego wiemy, żepandemia, którą nam sprzedali, była sfabrykowanym kłamstwem.

14 maja 2021 01:13

Źródło komentarz do:

https://childrenshealthdefense.org/defender/origin-of-covid-people-or-nature/#comment-5378061415


14 maj 2021

Kalen 

  

Komentarze

  

Archiwum

Wyroki za mówienie prawdy
luty 12, 2007
Bush'owi wiatr w oczy ...
czerwiec 16, 2004
Jak to się robi przewałki w Krakowie
luty 28, 2008
Kolos ma gliniane nogi
czerwiec 22, 2006
Marek Olżyński
Ziarno w popiele
sierpień 28, 2003
Artur Łoboda
Syndrom oblężonej twierdzy
maj 5, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski, Krzysztof Warecki
Czy Osama pomoże?
październik 29, 2006
Dziennik zwiazkowy
Nowa sztuka: „Dogadywania, czyli mowa trawa”
marzec 31, 2008
Marek Olżyński
"Reformy"
marzec 3, 2004
Ala
"Jednym kawior, drugim kaszanka"
grudzień 18, 2002
Tygodnik "Forum" / The Times - 2002.12.11
Hordy zdziczałych psów
kwiecień 1, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
Jak kali.... to ?le, jak Kalego..........
lipiec 16, 2002
PAP
Wiadomość która szybko zniknęła z czołówek...
październik 14, 2003
tylko kopista...
Prostacy 1
luty 26, 2005
Apel do wyborców
luty 21, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Do trzech razy sztuka?
marzec 11, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Jan Paweł II
listopad 22, 2005
Jan Paweł II
Teozofia Filona z Aleksandrii jako podstawa poznawcza nauki i cywilizacji Zachodu
listopad 10, 2004
Marek Głogoczowski
Tolerancja z pejczem w dłoni
czerwiec 24, 2006
Mirosław Kokoszkiewicz
"Komisja Europejska" "lepsza" niż RWPG
marzec 11, 2004
PAP
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2024 Polskie Niezależne Media