ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Specjaliści od hejtu 
23 czerwiec 2020      Alina
List do Bogusława Maślińskiego 
13 listopad 2011      Artur Łoboda
Naga prawda o syjonistycznej Czwartej Rzeszy  
22 kwiecień 2021      World TV News
Barack broni broni, a Chuck broni broni... 
5 listopad 2014      www.polskawalczaca.com
Oszczędności z OFE mogą być tylko uratowane 
18 kwiecień 2013      Artur Łoboda
Polskość to wielokulturowość 
30 grudzień 2017     
Polityczne eldorado Platformy Obywatelskiej 
9 maj 2014      Artur Łoboda
Ostatnie dni kultu Covidian  
20 styczeń 2022      CJ Hopkins
Rżnij Walenty, kapucyny wracają ! 
19 sierpień 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Naszym obowiązkiem jest pozostanie strażnikami prawdy 
7 marzec 2013      Artur Łoboda
Dość już tematów zastępczych! 
18 lipiec 2015      Artur Łoboda
Rynek dzieł sztuki w Świecie Zachodu.
Czym jest piękno - czym jest sztuka? (3)
 
9 luty 2014      Artur Łoboda
Dzień Odwetu - atak na instytucje finansowe USA 
23 wrzesień 2011      ŁK
Dziennik pisarza Karola Zielińskiego z Krakowa 17.06.2011 
2 październik 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Aforyzmy 17 Zygmunt Jan Prusiński  
10 wrzesień 2022      Zygmunt Jan Prusiński
Korporacje i urzędnicy idą po PEŁNĄ WŁADZĘ?  
12 marzec 2021      namzalezy.pl
Korekta do dyskusji na temat wypadku w Smoleńsku 
4 styczeń 2011      Artur Łoboda
World Highwayman Organization - w skrócie WHO 
10 wrzesień 2020      Artur Łoboda
Mowa nienawiści 
13 styczeń 2018      Artur Łoboda
Zaufanie publiczne 
26 kwiecień 2021     

 
 

„Skąd się bierze COVID? Czy People or Nature otworzyli puszkę Pandory w Wuhan?

Niedawny, dość ciekawy artykuł ukazał się na stronie CHD pt. „Skąd się bierze COVID? Czy People or Nature otworzyli puszkę Pandory w Wuhan? ”
 
W artykule przedstawiono dwie hipotezy SARS CoV-2

Covid: 1. Broń biologiczna, która uciekła, lub

2. naturalna transformacja betakoronawirusów nietoperzy w ludzką postać zakaźną po rozwinięciu hipotezy pochodzenia SARS1. 
 
To była moja odpowiedź:
 
Istnieje trzecia realna i prawdopodobna hipoteza o pochodzeniu wirusa SARS CoV-2, która faktycznie wyjaśnia wszystkie sprzeczności i rozbieżności w pozostałych dwóch hipotezach pochodzenia SARS CoV-2, a autor trafnie opisał i odniósł się do hipotezy o stworzeniu sztucznej komputerowej symulacji, zmanipulowanej wersji genomu (86% genomu identyczny) genomu wirusa SARS1, który w rzeczywistości w ogóle nie istnieje (!).
 
Naturalnie nie będąc w stanie wyizolować wirusa fantomowego, który sztucznie stworzyli samodzielnie, nie mogli spełnić postulatów SARS CoV-2 Kocha i udowodnić etiologii pospiesznie wymyślonej klinicznej choroby COVID i jej niemal dokładnie tej samej fenologii, co wiele chorób układu oddechowego, ze wszystkimi komplikacjami, którymi grożono, jak np. zakrzepy lub niedotlenienie wszystkie powszechne powikłania grypy lub zapalenia wątroby lub przeziębienia ze spektrum wirusów. 
 
Wszystko wyjaśnia hipotezy o fantomowej (wirtualnej) naturze wirusa SARS CoV-2 (nieistnienie w rzeczywistości materialnej).
Wyjaśnia problemy związane z odpowiedzią na pandemię nie na podstawie danych empirycznych, ale za pomocą wadliwych modeli teoretycznych, wyjaśnia problemy związane z określaniem pochodzenia wirusa, wyjaśnia problem widocznych gatunków skaczących, wyjaśnia problem rozszczepiania furin i kondonów, wyjaśnia chińskie stanowisko, że nie izolowali oni aktywnego wirusa SARS CoV-2, wyjaśnia, że ​​trzech chorych chińskich naukowców z Wuhan w rzeczysistości cierpi na powikłania grypowe lub przeziębienie - w środku sezonu grypowego pogarszane przez niebezpieczne powietrze, którym oddychają, wyjaśnia to naukowo niemożliwe nagłe zniknięcie grypy liczącej setki miliardów lat (celowo błędnie zaklasyfikowanej jako COVID).
Wyjaśnia, dlaczego maskowanie i dystans społeczny w ogóle nie działał.
Wyjaśnia, dlaczego śmiertelność SARS CoV-2 wśród dzieci i młodych dorosłych naturalnie zdrowszych i odpornych na patogeny, bez chorób współistniejących, wynosi dokładnie zero, ponieważ nikt nigdy nie umarł z powodu kodu cyfrowego, niezależnie od tego, jak śmiertelny, zakaźny genom wirusa opisuje.
 
Ale przede wszystkim Trzecia hipoteza wyjaśnia szokujący fakt, że żaden z uczestników symulacji globalnej pandemii koronawirusa EVENT201 w październiku 2020 roku w Nowym Jorku, w tym Chiny, nie chce o tym rozmawiać i poważnie badać pochodzenie COVID prawie na pewno czynią to, aby chronić siebie, swoje instytucje i swoją polityczną wiarygodność. i odpowiedzialność za ludobójcze niszczenie globalnych instytucji zdrowia publicznego, umyślne odmawianie opieki setkom milionów i niszczące ekonomicznie znane z przeszłości jako bezużyteczne, blokady z milionami przedwcześnie zmarłych, na które wpływ miała rażąca inżynieria społeczna i poważne zakłócenia żywotnego życia społecznego i zerwanie krytycznej wzajemnej relacji system wsparcia rodzin i społeczności poprzez przymusową separację.
 
 
Głównym dowodem takiej trzeciej hipotezy jest to, że wbrew powszechnej wiedzy o całkowitym niepowodzeniu testów PCR podczas fałszywej pandemii świńskiej grypy w 2009 r., pospiesznie i niesłusznie (błędne zalecenie CT WHO 45+ i nieodłączna niespecyficzność ct-qPCR testów w czasie rzeczywistym, co gwarantowała blisko 100% wyników fałszywie dodatnich z powodu innych, naprawdę istniejących - powszechnych infekcji bakteryjnych i wirusowych dróg oddechowych w organizmach ludzkich - zgodnie z FDA).

Opracowany przez zespół Corman-Drosten (zaangażowany wcześniej w oszustwo świńskiej grypy) - ze szpitala Charite w Berlinie - został stworzony w ciągu tygodnia, a oparty nie na próbce aktywnego wirusa, ale na podstawie skonstruowanego genomu SARS CoV-2 przesłanego do GenBank na podstawie jednego opublikowanego artykułu badawczego (nigdy nie recenzowanego), w którym przyznano, że postulaty Kocha nie zostały spełnione w badaniu, a zatem nie ustalono związku przyczynowego wirusa SARS CoV-2 z COVID) w styczniu 20 stycznia 2020 r. (Test PCR został przyjęty jako diagnostyka zakażenia SARS CoV-2 w dniu 24 stycznia 2020 r.).

Zbadano trzy osoby (dwie przeżyły i całkowicie wyzdrowiały, a jedna zmarła kilka dni pod respiratorem, terapia respiratorowa powodująca 98% śmiertelności wśród osób starszych, później porzucona wszędzie jako bezużyteczna i śmiertelna).
Chorobę zdiagnozowano na obszarach Wuhan - znanych z niebezpiecznego zanieczyszczenia powietrza, jako niewyjaśnione zapalenie płuc.

To samo stało się w mocno zanieczyszczonej Lombardii.
 
Globalna pandemia została ogłoszona z powodu fałszywych - pozytywnych wyników testów PCR, błędnie wykorzystanych do modelowania Ro i jako narzędzia diagnostycznego dla COVID, gdy liczba zgonów przypisywanych Covid na całym świecie była rzędu 100 osób i nie było potrzeby panikować, ogłaszać pandemię i błędne naukowo i niewiarygodne odrzucać wszystkie zasady, wytycznych i zaleceń WHO - dla wszystkich poprzednich dekad pandemii, które zostały opracowane i wszechstronnie przetestowane w terenie.
 
Następnie nastąpiło całkowite zlekceważenie ustalonych protokołów medycznych i epidemiologicznych, oraz praktyk monitorowania badania i analizy pandemii, w tym badania podczas sekcji zwłok, oraz ponownego zdefiniowania COVID nie na podstawie klinicznych dowodów rzeczywistej infekcji, ale w 99% na podstawie testu PCR.
Badania serologiczne - fundamentalne dla określenia IFR zostały celowo opóźnione, zignorowane (ponieważ wskazywały na grypę, taką jak COVID IFR) i finansowane przez rząd, podczas gdy testy PCR zostały przedłużone, tworząc słynne kłamstwo podżegające do strachu o IFR (śmiertelności) na poziomie 3,4% - podawanej przez WHO w lutym 2020.
 
Chiński artykuł (jedna z pierwszych prac empirycznych na temat pandemii) opublikowany przed 16 marca 2020 r., poprzez diagnostykę serologiczną i PCR, określił IFR na 0,3% w całej populacji Wuhan (obecnie IFR jest uznawany przez CDC na około 0,14% grypy sezonowej) tylko po to, by szybko wycofać bez wiedzy autorów, ponieważ zderzyło się to z oficjalnym podsycaniem strachu w momencie globalnego nałożenia blokad poza Chinami (które faktycznie zaczęły wtedy łagodzić blokady) i demolowaniem publicznej służby zdrowia na Zachodzie - z przewidywalnymi skutkami masowego mordowania osób starszych w domach opieki i we własnych domach z powodu odebrania im pomocy medycznej. 
 
To tylko kilka argumentów na poparcie hipotezy o wirtualnym wirusie , w tym całkowity brak obaw związanych z odpowiedzialnością za czyny (jak na przykład elity całkowicie ignorujące ograniczenia, które nałożyły na populację i zaprzeczające własnym - oficjalnym narracjom polityki strachu).  
 
Trzecia hipoteza jest wykonalna i wysoce prawdopodobna. W rzeczywistości została przygotowana i przeszkolona dokładnie pod kątem takich scenariuszy - w zakresie globalnej koordynacji, zaleceń dotyczących śmiertelnie wadliwych wspólnych narzędzi i protokołów diagnostycznych i wykonana w dziedzinie symulacji przy użyciu ... symulacji koronawirusa.
 
Jedynym sposobem na zaprzeczenie hipotezy o fikcyjnym wirusie jest pełna izolacja wirusa SARS CoV-2, poprzez spełnienie postulatów Kocha - w tym pełnych badań na zwierzętach, i zbadanie każdej śmierci i każdej hospitalizacji z pozytywnym wykluczeniem wszystkich innych przyczyn chorób i zgonów błędnie przypisywanych Covid. 
 
Ale nawet bez tego wiemy, żepandemia, którą nam sprzedali, była sfabrykowanym kłamstwem.

14 maja 2021 01:13

Źródło komentarz do:

https://childrenshealthdefense.org/defender/origin-of-covid-people-or-nature/#comment-5378061415


14 maj 2021

Kalen 

  

Komentarze

  

Archiwum

Archaiczny spalony
czerwiec 16, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Ukrzyżowanie na zamówienie...
marzec 28, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Możemy kupić 4 razy mniej paliwa...
listopad 3, 2005
INTERIA.PL
Czy Ukraina jest krajem o newralgicznym znaczeniu dla Polski?
grudzień 31, 2004
Gregory Akko
Żydom i Izraelowi wszystko wolno!
październik 24, 2006
tatar
Kto i po co...
kwiecień 24, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
Czas na recesję w USA
sierpień 8, 2005
Powell nie przekonał Watykanu
luty 7, 2003
PAP
Powrot
październik 28, 2005
przeslala Elzbieta
Adolf Eichmann born in Austria
marzec 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Konstytucja UE
lipiec 28, 2003
Sebastian Karczewski
Świnki morskie w amerykańskich mundurach?
wrzesień 6, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy Osama pomoże?
październik 29, 2006
Dziennik zwiazkowy
Żydowska organizacja testuje amerykańską opinię publiczną w sprawie wojny z Iranem
listopad 21, 2007
bibula
Rosjanie uważają eskalację wojenną za atak na ich kraj
listopad 19, 2006
instytut schillera - biuletyn informacyjny
60 rocznica bitwy o Monte Casino
maj 18, 2004
Artur Łoboda
Krótko o protestach lekarzy i pielęgniarek
lipiec 1, 2007
Dariusz Kosiur
Apel do POLONI I POLAKOW
luty 28, 2008
XXX
70 lat w psychiatryku za kradzież 12,5 pensa
wrzesień 29, 2007
PAP
Który to chodzi do synagogi?
październik 15, 2005
Artur Łoboda
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2023 Polskie Niezależne Media