ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Kiedy skończyła się demokracja? 
18 styczeń 2023      Artur Łoboda
A Response to Israel... 
2 luty 2018      Stefan Tompson
Amerykańska agencja FDA sygnalizuje ryzyko zapalenia serca po szczepionce Novavax COVID 
7 czerwiec 2022      Manas Mishrai, Mrinalika Roy
Żołtarz Jezusów - przypisywany bł. Władysławowi z Gielniowa, XVI w. 
25 marzec 2016     
Nie lada sensacja w TVP-Info! TVP Info pokaże film Sylwestra Latkowskiego „Pedofile” z 2005 r. w sobotę o godz. 21.50. 
17 maj 2019      Alina
Czego NIKT nie chce widzieć w temacie aborcji 
6 październik 2016     
Gra symulacyjna z ekranu 
10 marzec 2021      Christoph Lövenich
Nowe straszne zagrożenie dla światowej żywności - Codex Alimentarius wchodzi w życie 1 stycznia 2010 
23 listopad 2009      Rebel
Dlaczego Polacy są tak głupi? (18 maj 2009) 
18 maj 2009      Artur Łoboda
Orwell w najczystszej postaci 
29 czerwiec 2021     
Patologie wciskane w nasze życie 
9 listopad 2013      Artur Łoboda
Litewskie lokomotywy wykonują polski hymn 
9 listopad 2018      LTGelezinkeliai
Bez komentarza 
19 styczeń 2020      GadowskiTV
Bajka o Tusku, królu Europy  
30 maj 2015      Baj-Kał
Zakrzyczana prawda 
4 marzec 2010      Goska
Brednie, brednie, brednie 
22 grudzień 2017     
Samotny mężczyzna 
18 czerwiec 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Dlaczego Tusk nie zgodzi się na debatę z Gowinem? 
28 lipiec 2013      Artur Łoboda
Skończyć z Wymiarem Bezprawia 
22 styczeń 2020     
Bezbronni z własnej winy. 
9 sierpień 2011      Bogusław

 
 

„Skąd się bierze COVID? Czy People or Nature otworzyli puszkę Pandory w Wuhan?

Niedawny, dość ciekawy artykuł ukazał się na stronie CHD pt. „Skąd się bierze COVID? Czy People or Nature otworzyli puszkę Pandory w Wuhan? ”
 
W artykule przedstawiono dwie hipotezy SARS CoV-2

Covid: 1. Broń biologiczna, która uciekła, lub

2. naturalna transformacja betakoronawirusów nietoperzy w ludzką postać zakaźną po rozwinięciu hipotezy pochodzenia SARS1. 
 
To była moja odpowiedź:
 
Istnieje trzecia realna i prawdopodobna hipoteza o pochodzeniu wirusa SARS CoV-2, która faktycznie wyjaśnia wszystkie sprzeczności i rozbieżności w pozostałych dwóch hipotezach pochodzenia SARS CoV-2, a autor trafnie opisał i odniósł się do hipotezy o stworzeniu sztucznej komputerowej symulacji, zmanipulowanej wersji genomu (86% genomu identyczny) genomu wirusa SARS1, który w rzeczywistości w ogóle nie istnieje (!).
 
Naturalnie nie będąc w stanie wyizolować wirusa fantomowego, który sztucznie stworzyli samodzielnie, nie mogli spełnić postulatów SARS CoV-2 Kocha i udowodnić etiologii pospiesznie wymyślonej klinicznej choroby COVID i jej niemal dokładnie tej samej fenologii, co wiele chorób układu oddechowego, ze wszystkimi komplikacjami, którymi grożono, jak np. zakrzepy lub niedotlenienie wszystkie powszechne powikłania grypy lub zapalenia wątroby lub przeziębienia ze spektrum wirusów. 
 
Wszystko wyjaśnia hipotezy o fantomowej (wirtualnej) naturze wirusa SARS CoV-2 (nieistnienie w rzeczywistości materialnej).
Wyjaśnia problemy związane z odpowiedzią na pandemię nie na podstawie danych empirycznych, ale za pomocą wadliwych modeli teoretycznych, wyjaśnia problemy związane z określaniem pochodzenia wirusa, wyjaśnia problem widocznych gatunków skaczących, wyjaśnia problem rozszczepiania furin i kondonów, wyjaśnia chińskie stanowisko, że nie izolowali oni aktywnego wirusa SARS CoV-2, wyjaśnia, że ​​trzech chorych chińskich naukowców z Wuhan w rzeczysistości cierpi na powikłania grypowe lub przeziębienie - w środku sezonu grypowego pogarszane przez niebezpieczne powietrze, którym oddychają, wyjaśnia to naukowo niemożliwe nagłe zniknięcie grypy liczącej setki miliardów lat (celowo błędnie zaklasyfikowanej jako COVID).
Wyjaśnia, dlaczego maskowanie i dystans społeczny w ogóle nie działał.
Wyjaśnia, dlaczego śmiertelność SARS CoV-2 wśród dzieci i młodych dorosłych naturalnie zdrowszych i odpornych na patogeny, bez chorób współistniejących, wynosi dokładnie zero, ponieważ nikt nigdy nie umarł z powodu kodu cyfrowego, niezależnie od tego, jak śmiertelny, zakaźny genom wirusa opisuje.
 
Ale przede wszystkim Trzecia hipoteza wyjaśnia szokujący fakt, że żaden z uczestników symulacji globalnej pandemii koronawirusa EVENT201 w październiku 2020 roku w Nowym Jorku, w tym Chiny, nie chce o tym rozmawiać i poważnie badać pochodzenie COVID prawie na pewno czynią to, aby chronić siebie, swoje instytucje i swoją polityczną wiarygodność. i odpowiedzialność za ludobójcze niszczenie globalnych instytucji zdrowia publicznego, umyślne odmawianie opieki setkom milionów i niszczące ekonomicznie znane z przeszłości jako bezużyteczne, blokady z milionami przedwcześnie zmarłych, na które wpływ miała rażąca inżynieria społeczna i poważne zakłócenia żywotnego życia społecznego i zerwanie krytycznej wzajemnej relacji system wsparcia rodzin i społeczności poprzez przymusową separację.
 
 
Głównym dowodem takiej trzeciej hipotezy jest to, że wbrew powszechnej wiedzy o całkowitym niepowodzeniu testów PCR podczas fałszywej pandemii świńskiej grypy w 2009 r., pospiesznie i niesłusznie (błędne zalecenie CT WHO 45+ i nieodłączna niespecyficzność ct-qPCR testów w czasie rzeczywistym, co gwarantowała blisko 100% wyników fałszywie dodatnich z powodu innych, naprawdę istniejących - powszechnych infekcji bakteryjnych i wirusowych dróg oddechowych w organizmach ludzkich - zgodnie z FDA).

Opracowany przez zespół Corman-Drosten (zaangażowany wcześniej w oszustwo świńskiej grypy) - ze szpitala Charite w Berlinie - został stworzony w ciągu tygodnia, a oparty nie na próbce aktywnego wirusa, ale na podstawie skonstruowanego genomu SARS CoV-2 przesłanego do GenBank na podstawie jednego opublikowanego artykułu badawczego (nigdy nie recenzowanego), w którym przyznano, że postulaty Kocha nie zostały spełnione w badaniu, a zatem nie ustalono związku przyczynowego wirusa SARS CoV-2 z COVID) w styczniu 20 stycznia 2020 r. (Test PCR został przyjęty jako diagnostyka zakażenia SARS CoV-2 w dniu 24 stycznia 2020 r.).

Zbadano trzy osoby (dwie przeżyły i całkowicie wyzdrowiały, a jedna zmarła kilka dni pod respiratorem, terapia respiratorowa powodująca 98% śmiertelności wśród osób starszych, później porzucona wszędzie jako bezużyteczna i śmiertelna).
Chorobę zdiagnozowano na obszarach Wuhan - znanych z niebezpiecznego zanieczyszczenia powietrza, jako niewyjaśnione zapalenie płuc.

To samo stało się w mocno zanieczyszczonej Lombardii.
 
Globalna pandemia została ogłoszona z powodu fałszywych - pozytywnych wyników testów PCR, błędnie wykorzystanych do modelowania Ro i jako narzędzia diagnostycznego dla COVID, gdy liczba zgonów przypisywanych Covid na całym świecie była rzędu 100 osób i nie było potrzeby panikować, ogłaszać pandemię i błędne naukowo i niewiarygodne odrzucać wszystkie zasady, wytycznych i zaleceń WHO - dla wszystkich poprzednich dekad pandemii, które zostały opracowane i wszechstronnie przetestowane w terenie.
 
Następnie nastąpiło całkowite zlekceważenie ustalonych protokołów medycznych i epidemiologicznych, oraz praktyk monitorowania badania i analizy pandemii, w tym badania podczas sekcji zwłok, oraz ponownego zdefiniowania COVID nie na podstawie klinicznych dowodów rzeczywistej infekcji, ale w 99% na podstawie testu PCR.
Badania serologiczne - fundamentalne dla określenia IFR zostały celowo opóźnione, zignorowane (ponieważ wskazywały na grypę, taką jak COVID IFR) i finansowane przez rząd, podczas gdy testy PCR zostały przedłużone, tworząc słynne kłamstwo podżegające do strachu o IFR (śmiertelności) na poziomie 3,4% - podawanej przez WHO w lutym 2020.
 
Chiński artykuł (jedna z pierwszych prac empirycznych na temat pandemii) opublikowany przed 16 marca 2020 r., poprzez diagnostykę serologiczną i PCR, określił IFR na 0,3% w całej populacji Wuhan (obecnie IFR jest uznawany przez CDC na około 0,14% grypy sezonowej) tylko po to, by szybko wycofać bez wiedzy autorów, ponieważ zderzyło się to z oficjalnym podsycaniem strachu w momencie globalnego nałożenia blokad poza Chinami (które faktycznie zaczęły wtedy łagodzić blokady) i demolowaniem publicznej służby zdrowia na Zachodzie - z przewidywalnymi skutkami masowego mordowania osób starszych w domach opieki i we własnych domach z powodu odebrania im pomocy medycznej. 
 
To tylko kilka argumentów na poparcie hipotezy o wirtualnym wirusie , w tym całkowity brak obaw związanych z odpowiedzialnością za czyny (jak na przykład elity całkowicie ignorujące ograniczenia, które nałożyły na populację i zaprzeczające własnym - oficjalnym narracjom polityki strachu).  
 
Trzecia hipoteza jest wykonalna i wysoce prawdopodobna. W rzeczywistości została przygotowana i przeszkolona dokładnie pod kątem takich scenariuszy - w zakresie globalnej koordynacji, zaleceń dotyczących śmiertelnie wadliwych wspólnych narzędzi i protokołów diagnostycznych i wykonana w dziedzinie symulacji przy użyciu ... symulacji koronawirusa.
 
Jedynym sposobem na zaprzeczenie hipotezy o fikcyjnym wirusie jest pełna izolacja wirusa SARS CoV-2, poprzez spełnienie postulatów Kocha - w tym pełnych badań na zwierzętach, i zbadanie każdej śmierci i każdej hospitalizacji z pozytywnym wykluczeniem wszystkich innych przyczyn chorób i zgonów błędnie przypisywanych Covid. 
 
Ale nawet bez tego wiemy, żepandemia, którą nam sprzedali, była sfabrykowanym kłamstwem.

14 maja 2021 01:13

Źródło komentarz do:

https://childrenshealthdefense.org/defender/origin-of-covid-people-or-nature/#comment-5378061415


14 maj 2021

Kalen 

  

Komentarze

  

Archiwum

Konflikt Gruzja – Osetia południowa jako przykrywka dla wojny rosyjsko – amerykańskiej
sierpień 9, 2008
komentator
Metoda na przejęcie ostatniego polskiego banku
lipiec 23, 2004
PAP
Putin i inni
luty 5, 2005
zaprasza.net
Prawidło tylko do obuwia
marzec 2, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Poprawność polityczna.
styczeń 20, 2003
Artur Łoboda (2001)
Niewolenie ludzi przez manipulacje mediów
luty 24, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Lepper: kolejny przekręt PSL
wrzesień 16, 2002
PAP
"Intelektualiści" pozywają Leszka Bubla-redaktora gazety Tylko Polska
listopad 19, 2006
tatar
Politycy na front
styczeń 31, 2003
zaprasza.net
Udana inwestycja koncernów farmaceutycznych?
sierpień 29, 2007
abstynent
Monarchia czy "demokracja" ?
luty 7, 2007
tezlav von roya
Wyjść z pułapki zadłużeniowej
luty 21, 2003
Dariusz Zalega
What jewish scripture teachers...
sierpień 4, 2006
przesłał Iwo Cyprian Pogonowski
Bank, władza absolutna
kwiecień 21, 2008
przesłał .
Agora miała stratę netto, kurs spada
listopad 6, 2003
Ewa Krukowska
Ruszy wielka promocja turystyczna Polski
sierpień 27, 2002
PAP
Dehumanizacja pieniądzem
luty 14, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Kiedy emigracja staje sie iluzja...
czerwiec 3, 2008
Jaroslaw Madry
Maleńka cegiełka..
kwiecień 12, 2005
Krystyna
Order Orła Białego
listopad 11, 2005
PAP
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2023 Polskie Niezależne Media