|
| Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec |
|
| |
|
| Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca |
|
|
|
| Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem |
|
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu. |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" |
|
| Hashtag COVID1984 |
|
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
|
|
| Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego |
|
| |
|
| LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw |
|
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji. |
|
| ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” |
|
| |
|
| Im – wolno, nam – nie |
|
| Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? |
|
| Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków |
|
| Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo? |
|
| Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 |
|
| |
|
| GLOBALIZM - Prawdziwa historia |
|
| Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów |
|
| Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana |
|
| Patologia w środowisku medycznym |
|
| PiStapo atakuje rodziny |
|
| Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje. |
|
| Ludobójstwo covid |
|
| Wywiad z CLAIRE EDWARDS |
|
| David Icke w LondonReal TV |
|
| Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka. |
|
| Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 |
|
| |
|
| "Górale to męczą konie" |
|
| Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. |
|
| Los Angeles - piekło na ziemi |
|
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
|
|
| Mój dom, mój świat ... |
|
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... |
więcej -> |
|
Czarnecki o Unii
|
|
Niektóre osoby, z racji swych zasług powinny zamknąć dziób i nie odzywać się na forum publicznym nigdy więcej.
Do takich osób należy w mojej opinii Ryszard Czarnecki – były negocjator strony polskiej do spraw poszerzenia Unii.
Tym razem wybełkotał w końcu to, co już dawno powinien powiedzieć.
PAP
„Polski rząd powinien renegocjować umowę akcesyjną z UE i starać się o przesunięcie środków, aby Polska jak najwięcej otrzymała w ramach bezpośredniej dotacji do budżetu państwa - uważa prezes Instytutu Studiów i Prawa Europejskiego, Ryszard Czarnecki.
"Należy skupić się nad wywalczeniem jak największego strumienia pieniędzy z UE w ramach bezpośredniej dotacji do budżetu państwa. Moja propozycja jest na tyle dla UE "strawialna", że to nie jest wyasygnowanie dodatkowych pieniędzy z kasy UE. To jest znowu to, co zrobiono w Kopenhadze, jakby wyjęcie pieniędzy z jednej szuflady i przesunięcie do drugiej" - powiedział Czarnecki.
W przeciwnym wypadku - zdaniem Czarneckiego - Polsce grozi zapaść finansów publicznych i protesty społeczne, gdyż "wszyscy poważni ekonomiści mówią, że wejście Polski do UE jest strategią słuszną, ale będzie się wiązało z dużymi obciążeniami finansowymi".
Fundusze strukturalne są - według prezesa ISiPE - pieniędzmi, które Polska może otrzymać lub nie, co zależy od tego, czy my będziemy w stanie wygenerować konieczne środki i czy projekty zostaną zaakceptowane przez Brukselę. Przykładowo, Grecja wykorzystała zaledwie 20 proc. przeznaczonych dla niej środków, a Hiszpania - 50 procent.
Według Czarneckiego, "wbrew temu, co widzieliśmy w telewizji", negocjacje jeszcze trwają. Polska ma jeszcze cztery obszary niezamknięte: kwestia głosowania cudzoziemców w wyborach lokalnych, lista 15 tys. polskich leków, które miałyby w ciągu pięciu lat uzyskać unijne certyfikaty, klauzule ochronne dla polskiego rolnictwa i sprzedaż nieruchomości cudzoziemcom.
No proszę; to już obywatele obcych państw będą wybierać polskojęzyczne władze.
W końcu widać prawdziwy cel działań "negocjatorów unijnych". Na takie drobiazgi jak przejęcie ziemi przez obcokrajowców, już dziś nikt nie zwraca uwagi.
|
|
11 styczeń 2003
|
|
zaprasza.net
|
|
|
|
Bush, Sharon, and the "War on Terror"
kwiecień 29, 2003
przesłała Elżbieta
|
To buntowniki
maj 21, 2003
Cyprian Kamil Norwid
|
Gwiazdy Baletu Teatru Bolszoj w Polsce
styczeń 8, 2004
Makroconcert Sp. z o.o.
|
Propaganda Sukcesu
październik 26, 2006
Dziennik Zwiazkowy
|
Deska w pejzażu
luty 4, 2007
Zygmunt Miedziński
|
Sprawa bezprawia prawa, czyli samo zło
luty 28, 2006
Marek Olżyński
|
Gdy brakuje antysemityzmu, należy go samemu wykreować: Żydówka sama namalowała sobie swastyki na drzwiach
listopad 9, 2007
bibula
|
Idą, idą na wojnę polityczne matoły i słono płacą
marzec 18, 2007
przysłał ICP
|
Aktualna sytuacja Związku Polaków w Argentynie
październik 4, 2006
przesłał Iwo Cyprian Pogonowski
|
Skandaliczna blokada informacyjna w polskojęzycznych publikatorach.
wrzesień 15, 2008
tłumacz
|
Służba Polsce
kwiecień 17, 2003
przesłała Elżbieta
|
Komitet Pamięci Ofiar Stalinizmu - Przeciw Wojnie !
luty 15, 2003
|
UWAGA: Bartoszewski chce emigrowac!!!!! Jak chcesz mu w tym pomoc GLOSUJ NA PiS!!!!!!!!!
październik 19, 2007
.
|
Historyczna data
sierpień 20, 2008
Artur Łoboda
|
Mieszkam prawie 27 lat w Australii prowdze wlasny biznes
grudzień 13, 2006
les
|
Lista do wykorzystania w przyszłości.
grudzień 22, 2002
|
"Odbudujemy Irak"
kwiecień 16, 2003
|
Pająk rosyjski rozciąga globalną pajęczynę energetyczną
sierpień 26, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Blad?stwo i tolerancja
grudzień 15, 2006
Stanisław MICHALKIEWICZ
|
To już historia 1
"że i przed szkodą
i po szkodzie....głupi"
grudzień 5, 2002
leon - 19 wrzesień 2001
|
więcej -> |
|