ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
więcej ->

 
 

Zakłamanie

Profesor John Earl Haynes i profesor Harvey Klehr opublikowali książkę pod tytułem: "Zakłamanie: Historycy, Komunizm, i Szpiegostwo" (In Denial: Historians, Communism, and Espionage.) Książka ta udowadnia, jak lewicowe środowisko akademickie [marksiści i liberałowie, przeważnie Żydzi] ignorowali, zaprzeczali, i przekręcali dowody rzeczowe pochodzace z sowieckich archiwow o Zimnej Wojnie, jak i udziale w niej komunistów amerykańskich, głównie żydowskiego pochodzenia.


Rewelacje po zimnej wojnie niezbicie wykazały słuszność amerykanskich krytykow komunizmu i udowodniły sowieckie zbrodnie, jak i posłuszeństwo i lojalność amerykańskich komunistów wobec Stalina. Dyskusja na ten temat była jak dotąd efektywnie zakazana na uczelniach amerykanskich.



Front Page Magazine z 25-go listopada, 2003, opublikował wywiad doktora Jamie Glazov'a z autorami wyżej wspomnianej książki. Sam Glazov wspomina, gdy jako dziecko wyrastał w Związku Sowieckim i cierpiał z powodu prześladowań jego rodziców przez KGB. Pó?niej wyrastał on w środowisku zdominowanym przez lewicowców w Ameryce, którzy tłumaczyli mu, że społeczeństwo amerykańskie było uosobieniem zła gorszego niż Sowiety. Profesorowie ci, przepojeni marksizmem, kpili sobie z określenia Sowietów jako "Imperium Zła" przez prezydenta Regana, mimo tego, że komuniści uśmiercili ponad sto milionów ludzi w dwudziestym wieku w pogoni za socialistyczną utopią podsumowaną sloganem gułagu w Sołowkach:



"Żelazną Pięścią, Będziemy Prowadzić Ludzkość do Szczęścia [Raju]."

Do dziś, dla marksistów na amerykańskich uniwersytetach zbrodnie komunistów są nadal bez znaczenia wobec ich "wspaniałej" utopijnej wizji socjalistycznej przyszłości. Badania rzeczywistości sowieckiej nazywają oni gmeraniem się w "duchach przeszłości" i nudnym "dłubaniem w cmentarzach." Nawał informacji o zbrodniach sowieckich ich nie interesuje, bo nie służy ich marksistowskim celom. Co najwyżej wykręcają się, że "ofiar było mniej," że "terroru nie było," że "tylko biurokraci są winni," lub że "masowe morderstwa były ceną modernizacji."


Marksiści na uniwersytetach amerykanskich usiłują rehabilitować Komunistyczną Partię USA jako grupę bohaterskich demokratów niesłusznie prześladowanych przez ludzi zacofanych. Marksiści przygotowują kadry nowego radykalnego ruchu, którego przykładem jest ruch neokonserwatystów o tradycjach trockistowskich permanentnej wojny o komunizm teraz przestawianej jako permanentna wojna o "demokrację" (naturalnie w ramach politycznej poprawności.) Historyczne analogie służą im jako broń w dzisiejszych zmaganiach ideologicznych.


Glazov ubolewa, że nie było w Rosji międzynarodowego sądu nad elitą komunistyczną, podobnego do sądu w Norymberdze, któryby pokazał światu socjalistyczny terror. Klehr przypomina Katyń i jak to, że Gorbaczow przyznał winę sowietów w egzekucji ponad 20,000 polskich jeńców wojennych. Wtedy szereg katów sowieckich dawało wywiady i opowiadało, jak dokonali tego masowego mordu z zimną krwią. Byłoby rzeczą normalną żeby Polska lub Narody Zjednoczone zażądały wówczas postawienia katów przed międzynarodowym trybunałem. Głównym przeciwnikiem tego procesu sprawiedliwości były kręgi liberałów i marksistów na Zachodzie.


Niestety, w Polsce nie zabroniono byłym dygnitarzom komunistycznym i agentom aparatu terroru dostępu do wysokich stanowisk w rządzie i w wojsku. Na długą metę zdrowie społeczne i polityczne Polski wymaga spojrzenia prawdzie w oczy. Jest hańbą narodową, że głową państwa polskiego jest komunistyczny minister Kwaśniewski, a premierem były pierwszy sekretarz partii Miller. A teraz zanosi się na to, że Kwaśniewski będzie mógł przedłużyć swoje rządy w Polsce przez wylansowanie swojej żony, Jolanty Kwaśniewskiej, na następnego po nim prezydenta, żeby dalej rządzić "in procura."


Autorzy "Zakłamania" mylą się, gdy bronią "wojny z terrorem" przed oskarżeniem, że jest ona spiskiem w stylu "demagogii McCarthy'ego." Obecna wojna z terrorem jest pojęciem mylącym, jak to wykazał Zbigniew Brzeziński, gdy porównał to pojęcie z "wojną z blitzkrieg'em." Wtedy w rzeczywistości w wojnie z Hitlerem blitzkrieg był tylko taktyką walki, tak jak i terror jest tylko taktyką.


Pojecie wojna z terrorem jest słowną manipulacją, której celem jest unikanie wyra?nego określenia walczących stron. Jest to wyra?ny syjonistyczny chwyt propagandowy, mający na celu wzbudzenie solidarności świata z Izraelem, jak i stworzenie wspólnego frontu przeciw wszystkim faktycznym i domniemanym wrogom Izraela. To własnie ekstremiści rządzący Izraelem doprowadzili do rozpaczy Arabów palestyńskich. Pozbawieni innych środków walki zdesperowani Palestyńczycy, bronią się samobójczymi atakami.


Przemilczanie używane jako broń propagandowa jest piętnowane przez autorów "Zakłamania." Piszą oni, że na przykład w sprawie amerykańskiego komunizmu i antykomunizmu historycy amerykańscy stworzyli niezdrową sytuację posługując się przemilczaniem ("an intellectually sick situation") jak i udawaniem, że w sprawie komunizmu nie ma zakłamania.
Niestety, teraz jest też zakłamanie w sprawie radykalnego syjonizmu. Dziś media amerykańskie zdominowane przez Żydów, przemilczają tragedię Palestyny i przedstawiają ją w taki sposób, że Amerykanie nie wiedzą jaka jest rzeczywistość pod okupacją izraelską.
Prawda w tej sprawie staje się coraz bardziej niewygodna, jak z postępem czasu amerykańska okupacja Iraku staje się coraz bardziej podobna do izraelskiej okupacji Palestyny.

29 listopad 2003

Prof. Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Czy palacze powinni płacić wyższe składki na ochronę zdrowia?
czerwiec 1, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Kurdupel zholiutu CHLUBA UJOTU???
czerwiec 10, 2008
Trzaskalski Loco z Pernambuco
Woda zycia - zycia narodu
maj 7, 2008
Elzbieta Gawlas Toronto
Historie zniewalania. Dość szeroki poglad na Michnika i Millera wraz z Olechowskim et consortes
grudzień 28, 2002
Adolf Mayer 0653
Urzędy zapłacą za błędy
maj 22, 2004
www.dziennik.krakow.pl
Muzeum ściąg
grudzień 11, 2002
Super Expres
Zdrowych, radosnych Świąt Wielkiej Nocy
marzec 23, 2008
zaprasza.net
Austria: Dzieci antysyjonistycznego działacza żydowskiego relegowane ze szkoły żydowskiej
czerwiec 15, 2007
BIBULA
THE GLOBAL ELITE IS DIVIDING ITS MINIONS INTO TWO "HOUSE TEAMS"...AGAIN!
marzec 27, 2003
Prawdziwi wierni Bogu Żydzi ortodoksyjni uważają państwo Izrael i syjonizm za nazizm !
luty 23, 2003
Artur Łoboda
Kawały o końcu świata
maj 18, 2007
Olaf Swolkień
Płynie Wisła Płynie
kwiecień 3, 2003
Adam Mały Gorczyca
"Chindia" od "Goryczy do Słodyczy?"
kwiecień 18, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Skrótowy opis procesów socjologicznych które nastąpiły w Polsce
maj 26, 2005
Adam Sandauer
Jelfa - wysokie odszkodowania? - minister wprowadza w błąd.
listopad 21, 2006
Adam Sandauer
Czy nad USA unosi się widmo zbankrutowanej demokracji?
styczeń 2, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Nowy *Dziennik* z usterkami
kwiecień 22, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
PiS wysyła młodych na zmywak
luty 17, 2006
IAR
Zabito mala dziewczynke
październik 8, 2004
Ograniczenie dostępu do leczenia = kolejny pomysł ministra Religi
marzec 1, 2007
A.Sandauer -przewodniczący Stowarzyszenia
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media