|
| Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu |
|
| |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" |
|
| Milcz Lekarzu !!! |
|
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej. |
|
| Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu |
|
| |
|
| Kolejna odsłona protestów w Londynie |
|
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.
Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. |
|
| Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 |
|
| Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku |
|
| "Służę ludziom, nie instytucjom" |
|
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!
|
|
| Skazany za pestki moreli, B17 |
|
| Faszyzm w barwach demokracji |
|
| Wygadał się |
|
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." |
|
| Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? |
|
| Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. |
|
| Chazarskie tajemnice Rosji |
|
| Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. |
|
| Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek |
|
| |
|
| Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego |
|
| Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią |
|
| Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność |
|
| Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach |
|
| Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu |
|
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami". |
|
| Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
| |
|
| Nastąpił globalny zamach stanu |
|
| Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. |
|
| Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień |
|
| |
|
| Veto dla Funduszu Zadłużenia! |
|
| Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. |
|
| Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój |
|
| Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko! |
więcej -> |
|
Świat się śmieje, czyli deja wu
|
|

Kiedy - niedawno - swojemu koledze powiedziałem, że musimy cofnąć się świadomościowo do roku 1980 i rozpocząć wszystko od nowa - popatrzył na mnie z pobłażaniem.
Zawsze miałem wątpliwości do posiadanej wiedzy - uważając, że prawda mieści się pomiędzy skrajnościami.
Jestem przekonany, że moje poglądy są tylko jednym z odcieni ogromnej palety barw, tworzącej nasz życie.
Od roku zbieram się do napisania tekstu pod tytułem "Kraj się śmieje" - opisującego antyspołeczne działanie polskojęzycznych mediów, które tworząc programy adresowane do prostaków, manipulują świadomością społeczną.
Szczególnie : drugi program TVP - realizujący program Niny Terentiew specjalizuje się w takim antyspołecznym szumie medialnym.
I nagle, .... w tym że samym II programie zobaczyłem Wojciecha Młynarskiego, który w swoim stylu zaśpiewał balladę "Wydział bezprawia".
To - jak dotąd - najostrzejsza krytyka naszej rzeczywistości (zaprezentowana w totalitarnych mediach), wyjaśniająca przyczyny naszego upadku - w okupowaniu polskich instytucji prawnych przez byłych funkcjonariuszy aparatu terroru PRL - wykształconych w szkole kłamstwa i pogardy do wszelkich zasad moralnych.
Kiedy, w programie telewizyjnym sprawdziłem - co oglądam - zobaczyłem tytuł: "Kraj się śmieje".
Przy tej okazji Wojciechowi Młynarskiemu należy się odrębna laurka.
Wychowany w szczególnej rodzinie, od dziecka poznawałem nieznane w życiu społecznym wartości moralne i edukowany byłem politycznie.
Krytycyzm wobec tego co własne, powodował, że dość długo powątpiewałem w mądrość moich przodków.
W otaczającym - absurdalnym życiu, w którym panowała permanentna blokada na prawdę, nie znalazłem żadnego sygnału potwierdzającego doświadczenia mojej rodziny.
Pierwszy z nich, w pewnym sensie bardzo trywialny, odnalazłem w piosence Wojciecha Młynarskiego.
Było to około 30 lat temu, kiedy zablokowany przez cenzurę Młynarski, wystawiał ciąg koncertów - adresowanych do małej grupy ludzi.
Jednym z nich był występ w krakowskim Biurze Wystaw Artystycznych - nazywanym wtedy "Drobnerówką", a dziś "Bunkrem Sztuki".
Otóż w trakcie swego mini recitalu - Młynarski zaśpiewał piosenkę "Hej ludzie zrzućcie w wójta, ludzie wójta się nie bójta"
A pointą piosenki było to, że ten - który nawoływał do zrzucenia wójta, przejął jego urząd i stał się gorszym niż wcześniejszy wójt.
I dopiero pod nowym wójtem ludzie poznali - co to bieda.
W 1980 i 1981 roku - piosenka ta towarzyszyła mi przy okazji oglądania tak zwanych "działaczy solidarnościowych".
Sam Wojciech Młynarski to szczególna postać.
Artysta, o którym będą kiedyś uczyć w podręcznikach, przysparzając frustracji dzieciom, najbardziej lubiącym wagary.
Osoby uznające siebie za "patriotów" wyciągają mu żydowskie pochodzenie.
Zapominają przy tym, że wszystko co najlepsze w polskości to kwintesencja wielu kultur. W swej głupocie sublimują z polskiej kultury osoby o pochodzeniu żydowskim, nie bacząc na ich zasługi dla Polski.
Dlaczego więc ja poruszam to niewygodne dla wielu zagadnienie?
Dzięki temu, że z wielu naszych polskich problemów zrobiono tematy tabu, wszelkie brudy polityczne są doskonale ukrywane przed społeczeństwem.
Dopóki nie zrzucimy zasłony obłudy skazani będziemy na porażkę.
A panu Wojciechowi Młynarskiemu (niezależnie od tego, jakie są jego korzenie) składam wyrazy uznania, za wszystko co dla Polski i polskiej kultury uczynił.
Mam tylko nadzieję, że nie da się nabrać na występy w otoczeniu politycznych kanalii.
|
|
7 marzec 2004
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Perpetuum mobile
listopad 25, 2003
http://kumor.net
|
Unia Europejska i jej Konstytucja
marzec 22, 2005
Gregory Akko
|
Oferta dostaw do Afganistanu przez Rosję nie wygodna dla USA?
marzec 16, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Wpływ paradygmatu neo-darwinowskiego na upowszechnianie się osobowości komercyjno-konsumpcyjnej
październik 31, 2003
Marek Głogoczowski
|
Zaginieni w aktach
wrzesień 5, 2002
Dorota Kania http://www.zw.com.pl
|
Dalsza wyżka cen paliwa?
grudzień 1, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Co Miller udowodnił?
luty 6, 2003
zaprasza.net
|
Bąd?my państwem praworządnym
wrzesień 24, 2008
Dariusz Kosiur
|
Oświadczenie przewodniczącego Primum Non Nocere
czerwiec 4, 2004
dr Adam Sandauer -prezes Stowarzyszenia
|
Elewator w teczce
wrzesień 5, 2003
www.dziennik.krakow.pl
|
Gdzie ukrywa się socjalizm(2)
wrzesień 6, 2006
Marek Olżyński
|
Dlaczego media podtrzymują zawiść?
styczeń 1, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Włodzimierz Bukowski
Przesłanie do Polaków cz.2
maj 14, 2003
przesłała Elżbieta Gawlas
|
Prosba
sierpień 28, 2007
Colas Bregnon - Redaktor Nuda Veritas
|
Zapomniany Stachniuk
wrzesień 7, 2003
przesłała Elżbieta
|
Bestialstwo XXI wieku
Porywacze dzieci
kwiecień 29, 2003
Artur Łoboda
|
Anatomia katastrofy w Iraku
marzec 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Inteligent z Warszawy
sierpień 11, 2006
Adam Wielomski
|
"Polska zemsty walczy z Polską nadzieji" według Michnika
czerwiec 29, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Historia kołem się toczy - po latach nadal magiel i seksafery...
grudzień 23, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
więcej -> |
|