ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Izrael w chaosie: ogłoszono całkowitą ewakuację, ponieważ ciężkie rakiety Iranu spadły na Tel Awi... 
 
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi 

 
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
więcej ->

 
 

Tragedia wojny i powojnia

Po wojnie w Iraku urodzą się dzieci z zaburzeniami
Syndrom zbrodni



Wojna w Iraku może skrajnie negatywnie wpłynąć na zdrowie potomstwa jego dzisiejszych mieszkańców i żołnierzy sił napastniczych. Znany rosyjski ekolog, członek-korespondent Rosyjskiej Akademii Nauk Aleksiej Jabłokow, zauważył, że już po pierwszej wojnie w Zatoce Perskiej 60 proc. dzieci amerykańskich weteranów urodziło się z defektami kończyn, niedorozwojem mózgu i innymi zaburzeniami.

Uczony podkreślił w wywiadzie dla rosyjskiej agencji Interfaks, że u samych uczestników działań wojennych zaobserwowano wystąpienie całego kompleksu chorób nazwanego "syndromem wojny w Zatoce". Na syndrom ów składają się przede wszystkim schorzenia centralnego systemu nerwowego i mięśniowego. Zdaniem wielu uczonych, przyczyną tych gro?nych schorzeń jest wykorzystywanie przez anglo-amerykańską artylerię i lotnictwo nowoczesnej amunicji o zwiększonej przebijalności z rdzeniami uranowymi. - Właśnie wykorzystywanie amunicji uranowej będzie podstawową przyczyną katastrofy ekologicznej w Iraku - powiedział Jabłokow.
Omawiając skalę możliwego skażenia ekologicznego, Aleksiej Jabłokow podkreślił, że o ile w czasie poprzedniej wojny na terytorium Iraku Amerykanie i Brytyjczycy zrzucili 300-400 ton uranowej amunicji, to obecnie - według ocen międzynarodowych organizacji ekologicznych - będzie to wielkość rzędu 1000 ton. Oznacza to skażenie obszarów o powierzchni daleko większej od tej, jaka została objęta działaniami zbrojnymi. Rosyjski ekolog jest przekonany, że uranowa amunicja jest gro?niejsza, niż się to wydaje na pierwszy rzut oka. Powołując się na niezależne badania, powiedział np., że w Kosowie stosowano nie tylko zubożony uran-238, ale także niezubożony uran-236.
Iraccy naukowcy już po pierwszej wojnie w Zatoce alarmowali, że zubożony uran był odpowiedzialny za wzrost liczby defektów płodów i zachorowań na raka w południowym Iraku. Na przykład w rejonie Basry liczba zachorowań na raka wśród irackiej ludności cywilnej wzrosła z 1,7 tys. rocznie do 22 tys. Rodzą się tam koszmarnie zdeformowane dzieci z dwiema głowami czy wnętrznościami na wierzchu. Jednak zarówno rządy USA, jak i Wielkiej Brytanii zaprzeczają temu. Twierdzą, że nie ma dowodów na szkodliwe działanie uranu wśród personelu wojskowego.
Grupa schorzeń określana jako "syndrom wojny w Zatoce" (Gulf War Syndrome) dotknęła połowy spośród 700 tys. żołnierzy biorących udział w wojnie w Zatoce Perskiej w 1991 r. Ze strony internetowej Amerykańskiego Stowarzyszenia Weteranów Wojny w Zatoce Perskiej (www.gulfwarvets.com) dowiadujemy się, że Departament Obrony potwierdził 90 tys. zachorowań. Zmarło już ponad 6,5 tys. amerykańskich uczestników wojny.
Syndrom objawia się nieustannym zmęczeniem, bólami mięśni, stawów, węzłów chłonnych, głowy, częściową utratą pamięci, wystąpieniem problemów z koncentracją, bezsennością, utratą równowagi, zaburzeniami pracy serca, trudnościami w oddychaniu, zaburzeniami wzroku, rumienieniem skóry - alergiami, łysieniem, podatnością na infekcje, nudnościami i problemami z trawieniem.
Założone w 1997 r. niezależne kanadyjskie Centrum Badań Medycznych nad Uranem (Uranium Medical Research Centre - UMRC), przeprowadziło badania skażeń terytorium Afganistanu po interwencji amerykańsko-brytyjskiej. Jak wykazały pomiary naukowców, zawartość uranu w okolicach Kabulu i Dżalalabadu wynosiła od 400 do 2000 proc. dopuszczalnej normy.
Coraz więcej Afgańczyków zapada w wyniku tego na tak zwany syndrom wojny w Zatoce, przejawiający się bólami mięśni, krwawieniem, dezorientacją i problemami z koncentracją. Aż 25 proc. afgańskich dzieci może w przyszłości cierpieć na przewlekłe schorzenia! Badania UMRC wykazały, że na działanie zubożonego uranu wystawieni są również przebywający w Afganistanie żołnierze koalicji, których nie poinformowano o zagrożeniu.
Podobnie wygląda sytuacja w Kosowie, gdzie w 1997 r. siły NATO dokonały interwencji zbrojnej. Eksperci z ONZ-owskiego programu ds. środowiska (UNEP) przebadali w Kosowie 11 miejsc i w 8 z nich wykryli oznaki radioaktywności. W oficjalnie przekazywanej informacji podano, że "po wybuchach pocisków z zubożonym uranem pozostał pył, który mógł ulec rozprzestrzenieniu".
Naukowiec z Jacksonville State University w Alabamie, Doug Rokke, który prowadził kampanię na rzecz zaprzestania użycia na Bałkanach broni zawierającej uran, określił jej używanie mianem "zbrodni wojennej". Rokke doświadczył na własnej skórze szkodliwego działania amunicji uranowej. W 1991 r. na Środkowym Wschodzie pracował jako dozymetrysta sił zbrojnych USA z zadaniem usuwania uranu pozostałego po wojnie w Zatoce Perskiej. Pomagał odkażać 23 wozy bojowe NATO omyłkowo trafione pociskami przez własne oddziały. Dzisiaj ma kłopoty z oddychaniem. Jego płuca są uszkodzone, ma problemy ze skórą i zniszczone nerki.
Można mówić o ogromie hipokryzji USA i Wielkiej Brytanii, które straszą świat gro?bą użycia przez reżim Saddama Husajna broni masowego rażenia. Wolno retorycznie zapytać: czy to piewcy "irackiej wolności" w praktyce nie uczynili już tego jako pierwsi?


4 kwiecień 2003

Waldemar Moszkowski  

  

Archiwum

Szkoło kochana mamy cię dość od rana.
marzec 10, 2009
Bogusław
Media wybiórcze, czyli ickowe szukania
listopad 30, 2005
Marek Olżyński
Po stronie ludu. Manifest populistyczny
grudzień 19, 2006
Remigiusz Okraska
Znalezisko w zamorskiej kolonii Izraela
kwiecień 21, 2004
RMF
Dymać Policję!
styczeń 6, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Nadzieje i rozczarowania
marzec 22, 2008
Marek Jastrząb
XVIII Memoriał Jana Strzeleckiego
luty 1, 2006
NIE !!! Dla bazy F-16 w Poznaniu !
listopad 6, 2006
Stowarzyszenie Ekologiczne Marlewo
Busz aresztowany w Kanadzie za przestepstwa wojenne.
grudzień 6, 2004
Antek
Biskupia zdrada
kwiecień 13, 2004
PAP
ROZWAŻANIA "MIĘDZY LATAMI".
styczeń 4, 2007
tezlav von roya
Alek czyli głupi Jaśko
wrzesień 16, 2003
Artur Łoboda
WIDZIANE Z AMERYKI - KOMENTARZE Z USA (1)

ŚWIĘTA WOJNA ISLAMU - POWODY I CELE

grudzień 18, 2004
Prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Brytyjska prasa o ostrzeżeniach papieża
sierpień 19, 2002
PAP
Jedna-trzecia Ukraińców nie chce mieć Żydów jako współobywateli
grudzień 7, 2006
bibula
Krwawa Pascha
październik 6, 2007
Izrael Szamir
Urodziny generała Hallera
sierpień 11, 2003
Marcin Austyn
Clinton nie walczył w Wietnamie, powalczy w Izraelu?
sierpień 3, 2002
IAR
Unijna emigracja
październik 26, 2005
przesłała Elzbieta
"Demokracja to sztuka manipulacji"
październik 2, 2005
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media