|
Marsz tysiąca przestępców
|
|
Zapewne nikt z Państwa tego nie wie, ale zgodnie z obowiązującym Prawem żaden Sędzia - ani Prokurator nie jest zwolniony z odpowiedzialności za prowadzone sprawy.
Zgodnie z obowiązującym w Polsce Prawem Sędzia może być pociągnięty do odpowiedzialności za wyrok wydany z rażącym naruszeniem Prawa!
Tylko kto może skazać takiego Sędziego?
Przecież "nadzwyczajna kasta" NIGDY czegoś takiego nie zrobi i - choćby nie wiem jak bardzo siebie wzajemnie nienawidzili - to żaden z nich nie odważy się przyznać, że od lat stalinowskich zawłaszczają całkowitą bezkarność za własne czyny.
Ja patrzę na sprawę inaczej i już złożyłem zawiadomienie o przestępstwie Prokurator wspierającej przestępców.
Oczywiście moje oskarżenie zostało odrzucone, ale w artykule 44 Konstytucji Kwaśniewskiego jest zapisane: "Bieg przedawnienia w stosunku do przestępstw, nie ściganych z przyczyn politycznych, popełnionych przez funkcjonariuszy publicznych lub na ich zlecenie, ulega zawieszeniu do czasu ustania tych przyczyn."
Składając zawiadomienie o przestępstwie przerwałem bieg przedawnienia.
W najbliższym czasie złożę jeszcze kilka podobnych zawiadomień - na przykład na Prokuratora Generalnego. Mam też zamiar pozwać do Sądu - Sędziów za ich przestępcze Postanowienia.
Po co to robię?
To jest przesuwanie granicy wolności. Za mną kiedyś pójdą inni i skończy się bezkarność pogrobowców stalinowskiego bezprawia.
|
|
11 styczeń 2020
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Nawet nie trzeba pisać żadnych wniosków, zawieszenie następuje z mocy prawa.
Pytanie, kiedy zaistnieją warunki, aby nastąpiło "odwieszenie"?
Myślę, że Polska, jej substrat: mienia, ludności z wyposażeniem kulturowym, wciąż wyżej niż cywilizacyjnym według pewnych klasyfikacji i terytorium, to jest jednak jakaś postać wybraństwa, o zawłaszczenie którego toczą się walki nie udawane. |
|
2020-01-11
Magellan
|
 |
|
|
Z mocy prawa?
Przecież oni mają Prawo w pełnej pogardzie.
Dwa miesiące temu skończył się jeden z cyrków sądowych - w którym uczestniczyłem. Był to pozew o uznanie za niegodnego dziedziczenia.
Sprawę rozpatrywało po kolei trzech sędziów i ŻADEN nie zauważył, że pozew jest bezprawny z mocy Prawa bo:
1. Już toczyła się sprawa dokładnie w tym samym temacie.
2. Powódka złożyła pozew trzy lata po poznaniu treści testamentu, a więc minął ustawowy termin.
3. Powódka jest osobą chorą umysłowo i gdyby nie - udające profesjonalne pisma jej adwokatów to jej chorobę widać byłoby od samego początku.
Drugim sędzią w tej sprawie był nie kto inny jak Waldemar Żurek, który nie widział, że działa bezprawnie.
|
|
2020-01-11
Artur Łoboda
|
 |
|
|
| Gdyby powstał PRAWDZIWY sąd cyfrowy to "z mocy Prawa" wydałby wyroki na sędziów przestępców. |
|
2020-01-11
Artur Łoboda
|
|
|
|
Do Dorothy..
grudzień 3, 2007
prof.Ratler z Sydney
|
Goebels Roku 2005
listopad 5, 2005
zaprasza.net
|
Armia oprawców
luty 14, 2008
marduk
|
Harpagoni, na start!
kwiecień 14, 2008
Marek Jastrząb
|
Opór Islamu
kwiecień 2, 2007
przysłał ICP
|
"Wewnętrzne przekonanie" psycho - Tuska
marzec 10, 2008
Artur Łoboda
|
Przeminął czas
styczeń 12, 2004
przesłała Elżbieta
|
Pasożyty
styczeń 5, 2009
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
|
Czy Polacy to idioci?
maj 4, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
"Intelektualiści" pozywają Leszka Bubla-redaktora gazety Tylko Polska
listopad 19, 2006
tatar
|
Duma lobby Izraela
sierpień 26, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Dyskryminacja kobiet?
styczeń 18, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Broń nuklearna do zmian rezymów
kwiecień 25, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Edukowanie starego idioty
styczeń 24, 2006
Klaudiusz Wesołek
|
Niemanie
listopad 8, 2008
Artur Łoboda
|
Antypolonizm żydowski to nic nowego...
czerwiec 30, 2003
Mirosław J. Wiechowski
|
Jak oszukać PKB?
czerwiec 17, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Dyrektywa z Waszyngtonu
lipiec 1, 2008
Tomasz Zalewski
|
Panstwa Europy Wschodniej
wrzesień 27, 2006
Bogdan
|
Polityka Wschodnia RP
marzec 31, 2006
Adam Wielomski
|
|
|