ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu 
Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. 
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
więcej ->

 
 

Święto Konstytucji 3 Maja (2005)


W dobie Sejmu czteroletniego, kiedy podejmowano ostatnie - w niepodległej Rzeczypospolitej - próby reformy Państwa i ratunku przed nadciągającą zgubą, Kraków był już tylko zapyziałym miastem o dawno zapomnianej świetności.
Przyczyniły się do tego zarówno liczne przemarsze obcych wojsk, grabieże i kontrybucje, jak też postawa samych mieszczan.

Na posiedzenie Sejmu pracującego nad reformą ustroju miast, rada miasta najpierw bardzo długo nie potrafiła wybrać przedstawicielstwa a pó?niej zobligowała je tylko do walki o własne - partykularne interesy.
Podstawą dawnej świetności Krakowa były przywileje gospodarcze nadane jeszcze za Kazimierza Wielkiego.
Ponieważ Sejm Czteroletni - reformując Państwo - skłaniał się w stronę demokratyzacji układów gospodarczych i społecznych , w niesmak było to krakowskim rajcom.
Wobec Sejmu Czteroletniego wysunęli dawne zobowiązania skarbu Korony, obiecujące dotacje na odbudowę zniszczonego wojnami miasta.

Po wcieleniu do pierwszej "Unii" Habsbursko-Pruskiej mieszczanie bardzo szybko poczuli dobrodziejstwa uczestnictwa" w zachodnim kręgu kulturowym". Represyjne wobec polskiego rzemiosła i handlu edykty zaborców spowodowały, że trzy lata pó?niej doszło w Krakowie do powstania narodowego - Insurekcji Kościuszkowskiej. Ale wtedy wszystkie szanse były już zmarnowane.

Po dwustu czterech latach zbierają się na mszy - w Katedrze Wawelskiej napuszeni polscy politycy, by chorągiewkami zamanifestować swój "patriotyzm".
Tymi samymi symbolami, które w 1831 roku "podarował" nam rosyjski zaborca.
Niczym nieuzasadniona duma z historii Krakowa, przeradzająca się momentami w pychę - wypływa z wypowiedzi władz Miasta Krakowa.

Zamiast ukorzyć się za błędy poprzedników Rada Miasta Krakowa - nawet po 200 latach - w dobie kolejnego upadku politycznego, gospodarczego i moralnego myśli tylko o należnych dotacjach i naiwnie wierzy w płynące z Unii dobrodziejstwa.

Politycy wszelkich opcji politycznych wykorzystują narodowe symbole do motania nieświadomego społeczeństwa.
Niektórzy - podobnie jak europoseł Klich pojawiają się na mszy w Katedrze Wawelskiej tylko po to, by przez wynajętych fotografów zrobić sobie zdjęcie, którym będą w przyszłości manifestować swój "patriotyzm". W tym samym czasie niszcząc polskie firmy.
O fotki nie musi martwić się prezydent Majchrowski, któremu nadworny fotograf zrobił już setki wizerunków "wielkiego wodza Krakowa".
Kraków to nie tylko duma mieszkańców, ale przede wszystkim jest to odpowiedzialność wobec całego Narodu.
Chciałbym chociaż raz ujrzeć w działaniach rajców miejskich lub władz Miasta Krakowa, jakikolwiek ślad poczucia odpowiedzialności za przeszłość Miasta i prestiż do którego tak bardzo się odwołują.
Brak takiej postawy jest symptomem upadku Państwa Polskiego.

A dla manipulowanego społeczeństwa mamy wielki capszczyk :
http://krakow.zaprasza.net/fotogaleria/3maj_05/

5 maj 2005

Artur Łoboda 

  

Archiwum

Katarzyno, Katarzyno
wrzesień 19, 2006
F.CIERSZYNSKI.
Jeśli zapomnę o nich, Ty Boże zapomnij o mnie” – Adam Mickiewicz.
grudzień 10, 2008
Szaron szuka sprzymierzeńców
styczeń 29, 2003
PAP
Oszukują przy wyborach w następujący sposób:
październik 14, 2007
Grażyna
"L" ("lewoskrętne") oraz "P" ("prawowite") odmiany chrześcijaństwa
wrzesień 21, 2006
dr Marek Głogoczowski
Yad Vashem
lipiec 12, 2008
PAP
Z 15-stu członków EU tylko trzy kraje - te które utrzymały swoją walutę - prosperowały
styczeń 2, 2007
Dorota
Złote wrota z FOZZ w tle
wrzesień 20, 2002
Igor Janke http://rzeczpospolita.pl
Niech George Bush zdecyduje się posłać na wojnę jedną ze swoich bli?niaczek.
luty 13, 2003
PAP
Boeing za 30 groszy opuści zakłady lotnicze
październik 8, 2004
Zbigniew Krzysztyniak
Eklezjalna lustracja
czerwiec 28, 2006
Adam Wielomski
można w najpodlejszym systemie robić coś pożytecznego... Redakcyjna rozmowa z Mikołajem Kozakiewiczem
czerwiec 2, 2002
Krzysztof Markuszewski
National Alliance Review of A People That Shall Dwell Alone (Praeger, 1994)
kwiecień 13, 2005
przysłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Błędy lekarskie - kosztowne ubezpieczenia szpitali? - koszta społeczne znacznie większe
styczeń 17, 2006
Adam Sandauer
"Kulawa kaczka" w USA i zdrada Polski
sierpień 21, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Lewe monety
wrzesień 15, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Przywrócić Polakom nadzieję- marzec 68
marzec 10, 2003
Leszek Skonka
Nieodrodny syn stalinowskiej agentury
sierpień 15, 2004
WorldCom ogłasza bankructwo
lipiec 22, 2002
PAP
Patriotyzm - duma narodowa
grudzień 12, 2002
Patriota
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media