ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" 
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.

 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? 
Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
więcej ->

 
 

Głodny Niedżwied? Rosyjski



Putin narzeka, że egoistyczne USA i Zachód, bronią swoich importów paliwa i nie obchodzą ich potrzeby i bezpieczeństwo producentów paliwa. Sprawa bezpieczeństwa nie jest jednostronna. Z tego powodu Rosja i inni producenci, z Rosją związani, chcą mieć długo-terminowe kontrakty, według których mogą oni planować produkcję paliwa. Natomiast zachodni klienci Rosji, nie chcą być związani długoterminowymi umowami, żeby móc korzyskać z innych ?ródeł paliwa, nie być uzależnionymi od Rosji i nie być ograniczonymi w swobodzie znajdowania tańszych eksporterów paliwa.

Przy obecnie rosnącym zapotrzebowaniu na paliwo, kontrakty między państwami w Azji a Rosją, pozostawiłyby USA i Europę, poza dostępem do zakontraktowanego przez innych wielkich ilości paliwa, na które szybko rośnie zapotrzebowanie w Chinach i Indiach. Już obecnie istniejące kontrakty, ograniczają możliwość zakupów gospodarek zachodnich, które nie podpisały długoterminowych kontraktów z Rosją. Tak więc Rosja już teraz może stosować „dzwignię polityczną” w formie potencjalnego embarga na paliwo dostarczane do USA, za pomocą zmniejszania ilości paliwa wysyłanego do USA, podczas gdy zakontraktowany eksport paliwa z Rosji do Azji, nadal byłby w ramach z góry podpisanych kontraktów.

Rosja i z nią związani producenci tacy jak Iran, Algeria i Wenezuela, systematycznie rozwijają swój system kontraktów na dostawy paliwa. Kiedy Putin obiecuje wolny handel paliwem i innymi strategicznymi surowcami, to pozostawia on USA i państwom zachodnim coraz gorsze warunki, tak że podważa on dawne zdominowanie rynku paliwa i ogranicza możliwości tradycyjnego wyzysku, typowego dla kolonializmu państw zachodnich.

Obecna faza kolonializmu nazywa się globalizmem.Teraz przybiera ona kształty nowej „glabalnej rzeczywistości” w ramach tego, co Putin określa jako „bezpieczne globalne układy energetyczne.” Redaktor www.GeoStrategyMap.com i autor książki „Rosyjski Rubikon: Zbliżający się Szach-Mat Zachodu,” W. Joseph Stroupe, analizuje tę zbliżjącą się globalną rzeczywistość.

Putin udaje, że Rosja nie zachowuje się na rynku paliwa jak super-potęga, ale w handlu gazem ziemnym z Ukrainą było inaczej. Wówczas Rosją była szachowana kolorowymi rewolucjami w stylu Sorosa’a, które to rewolujcje miały podważać pozycję Rosji i nawet grożić rozpadem Federacji Rosyjskiej. Rewolucje te miały nadal być subsydiowane tanimi dostawani paliwa z Rosji. Tymczasem Rosja odmówiła kontynuowania sprzedaży paliwa po cenach o połowę niższych niż ustalane na giełdzie w Nowym Jorku.

Mijają czasy, kiedy USA mogło używać swojej kolosalnej potęgi ekonomicznej i politycznej, lub nawet militarnej, żeby szantażować inne kraje i narzucać innym swoje wrunki i ceny, tylko pod grożbą zemsty politycznej lub ekonomicznej. Okres ten mija, ale Waszyngton nadal stara się narzucać innym swoją wolę, za pomocą wojska i ekonomji. Rosja treaz robi to samo na Ukrainie i w innych państwach kupujących od niej paliwo.

Ciekawe jest, że w Rosji ożywa „gigantyzm” w przedsiębiorstwach mających do czynienia ze strategicznymi zasobami. Rosyjskie przedsiębiorstwa są zachęcane do scalania się, w formie gigantycznych konglomeratów, które mogą skutecznie działać na rynku światowym, jako globalne monopole, w których kapitał zagraniczny nie ma prawie żadnego udziału, a które to monopole, nie muszą rozliczać się z udziałowcami, tak jak to się dzieje na giełdach zachodnich. Tymczasem firmy rosyjskie popierane przez Kreml mają swobodę kupowania udziałów w korporacjach zachodnich, żeby wzmacniać światowa pozycję Rosji, która coraz bardziej może działać jako superpotęga strategicznych surowców.

W miarę jak postępuje destabilizacja bogatego w paliwo Bliskiego Wschodu, przez strategię osi USA-Izrael, Rosja ma szansę zająć kluczową pozycję w handlu paliwem, zwłaszcza dzięki porozumieniu z takimi państwami jak Iran, Algeria i Wenezuela. Putin ma najwyrażniej ambicje być nie tylko superpotęgą strategicznych surowców, ale również utrzymać swoje wpływy w służbach specjalnych innych krajów, czego przykłakem jest sutuacja w Polsce, gdzie postkomuniści i tradycyjnie zwiazani z nimi liberałowie, robią wszystko, żeby nie dopuścić do zreformowania wojskowych służb informacyjnych, spenetrowanych przez Moskwę od sowieckich czasów. Tak więc głodny nied?wied? rosyjski coraz bardziej daje znać o sobie na świecie.

www.pogonowski.com
27 wrzesień 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Brońmy Józefa Oleksego!
grudzień 23, 2004
antykomunista
"Chrześcijańska" etyka złodziejska
grudzień 29, 2008
onet
Połykanie wielbłąda?
lipiec 31, 2005
opolskoma
Ziemianie
sierpień 21, 2003
Ewa Polak-Pałkiewicz
Słowiański bazar
sierpień 28, 2007
nadesłał Marduk
Morderstwo Kennedy'ego w świetle propagandy rzeczywistych zabójców-podwójne dno skandalu
luty 7, 2008
Dawid Jakubowski
Promocja obydwu przemysłów
styczeń 13, 2007
Stanisław Michalkiewicz
2.000 zł za nic
listopad 5, 2004
Jarosław Latacz
Święto zmarłych
listopad 2, 2005
zaprasza.net
P.J.EMIGRACJA NIE JEDEN MA SMAK...
kwiecień 3, 2007
KLICKER
Społeczeństwo Izraela dało przyzwolenie. Szaron rozkazał zabić
styczeń 30, 2003
PAP
Możemy się doigrać
styczeń 19, 2008
.
Polemika z załączoną dodatkowo adnotacją. (2)
luty 2, 2005
Gregory Akko
Terror Żydów przeciwko Żydom - Część druga: Pogromy na Bliskim Wschodzie
czerwiec 10, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
"Moralność"
czerwiec 30, 2008
PAP
Pozorowanie etyki, czyli etyka w służbie kapitału
maj 12, 2007
Gracjan Cimek
"Największa afera III RP"
czerwiec 6, 2006
PAP
Rosjanie uważają eskalację wojenną za atak na ich kraj
listopad 19, 2006
instytut schillera - biuletyn informacyjny
Gdzie są anterroryści
sierpień 10, 2007
Bogusław
UWAGA BLOKUJA!!!
listopad 4, 2007
Niepokorny
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media