|
| Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" |
|
| Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski |
|
| Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom |
|
| |
|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
|
| Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie |
|
| Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". |
|
| TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? |
|
| Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity. |
|
| Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu |
|
| |
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| "Babcia Kasia" |
|
| Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek |
|
| Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce |
|
| Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim |
|
| Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? |
|
| "W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." |
|
| Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków |
|
| |
|
| Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? |
|
| Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. |
|
| Covid to operacja wojskowa |
|
| Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” |
|
| Ameryka: Od Wolności do faszyzmu |
|
| Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. |
|
| Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi |
|
| Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? |
|
| Papież błogosławi strażników de Rotschild |
|
| To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata. |
|
| Kto zmasakrował ludność Buczy? |
|
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. |
|
| Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu |
|
| Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" |
|
| NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) |
|
| |
więcej -> |
|
Poza Unią jest życie
|
|
Raport Centrum Europejskiego Natolin: "Korzysci i koszty czlonkostwa Polski w UE"
Poza Unia jest zycie
Trzydziestu specjalistow na niemal 250 stronach spisalo swoje wyliczenia dotyczace kosztow i korzysci plynacych z ewentualnej akcesji do Unii Europejskiej. Specyficzna cecha raportu jest fakt, iz mimo ze z tresci poszczegolnych analiz wynika, ze w roznych dziedzinach gospodarki i sektorach zycia publicznego bilans akcesji jest dla Polski niekorzystny, to we wnioskach koncowych jawi sie ona zawsze jako pozytyw. Dokument jest zatem wewnetrznie sprzeczny.
"Raport Natolinski" to pierwszy efekt projektu badawczego realizowanego przez Centrum Europejskie Natolin, powierzonego mu przez Urzad Komitetu Integracji Europejskiej.
Raport jest o tyle ciekawy, ze w jego zalozeniu przyjeto przeprowadzenie dwoch symulacji: zarowno dla Polski jako czlonka UE, jak i pozostajacej poza Wspolnota. Ten drugi nazywany jest w raportach (jest ich siedemnascie) "scenariuszem izolacji" badz "wariantem ostroznym" dla odroznienia od "wizjonerskiego" (obecnosc Polski w UE) i mimo wielu opinii euroentuzjastow nawet w tych opracowaniach nie zaklada zadnej katastrofy gospodarczej.
Z analizy co najmniej kilku rozdzialow np. polskiego systemu prawnego, polityki konkurencji czy ochrony srodowiska, wynika, ze akcesja nie tylko nie poprawi sytuacji tych sektorow, co wrecz moze im zaszkodzic, zwlaszcza prawodawstwu i konkurencji. Za naduzycie mozna wiec uznac konkluzje autorow, iz integracja bedzie korzystna, podwazajacych tym samym swoje wczesniejsze ustalenia. Warto podkreslic, ze raport nie skupia sie wylacznie na kwestiach finansow, lecz bierze pod uwage koszty spoleczne czy administracyjne.
W wielu miejscach opracowania zdarzaja sie zapisy, ktore zakladaja pewne scenariusze z gory przesadzajace, ze poza Unia bedzie gorzej. Tak jest np. w przypadku wymiaru sprawiedliwosci - autor tego rozdzialu pisze, ze "podjecie przez Polske decyzji o pozostaniu poza Unia Europejska spowoduje, ze polskie sadownictwo i administracja beda funkcjonowaly w podobnych warunkach jak obecnie". I dodaje, ze "mozna miec watpliwosci, czy w takim przypadku polskie wladze beda zainteresowane dalsza reforma polskiego sadownictwa i administracji", kwitujac, iz najistotniejszym czynnikiem generujacym zmiany na lepsze byl nacisk polityczny UE.
Ciekawostka opracowania jest rozdzial "Debata o Unii w gazetach codziennych" mowiacy o sposobie opisywania negocjacji z UE na przykladzie "Gazety Wyborczej" i "Naszego Dziennika" jako "najbardziej poczytnych", a zarazem reprezentujacych "diametralnie odmienny stosunek do Unii Europejskiej".
Autorzy raportu przeanalizowali 114 artykulow z "Naszego Dziennika" i 106 z "GW".
Mikolaj Wojcik
|
|
26 kwiecień 2003
|
|
przesłała Elżbieta
|
|
|
|
Kariera Hitlera i Jego Zemsta na Polsce
wrzesień 23, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Pogańscy kapłani straszyli Unią Europejską"
kwiecień 17, 2003
Artur Łoboda
|
Degeneracja ustroju demokratycznego
marzec 8, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Koniec amerykańskiego snu
maj 27, 2006
Robert Fisk
|
Zadanie specjalne wykonam
lipiec 31, 2004
Jakub Sakowicz
|
Szanowny Panie Prezydencie.
grudzień 17, 2005
Krzysztof Cierpisz
|
NARÓD POWSTAŁ (1)
kwiecień 25, 2003
przesłała Elżbieta
|
III wojna światowa
wrzesień 1, 2004
|
HASŁO ANDRZEJA GWIAZDY
lipiec 30, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
|
Kila uwag na temat Karola Wojtyły
listopad 15, 2008
Artur Łoboda
|
Milenijny rząd czyli PZU zmienia właściciela
czerwiec 29, 2004
Jakub Sakowicz
|
85 rocznica odzyskania niepodległości
listopad 12, 2003
|
Hegemonia dolara?
grudzień 16, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Przestępcy którzy zdobyli władzę by okradać Polaków
marzec 16, 2009
Artur Łoboda
|
Tortury po amerykańsku
luty 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Do widzenia ślepa Genia!
luty 22, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Na zlecenie
czerwiec 27, 2003
Andrzej Kumor
|
Opodatkowanie głodu
czerwiec 3, 2004
|
Churchill, agent sjonizmu
listopad 14, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Jeden milion sto trzydzieści tysięcy siedemset zabitych irakijczyków (1130689)
grudzień 12, 2007
Felek Stankiewicz
|
więcej -> |
|