|
jesli o sledztwo smolenskie chodzi polecam artykuly Starego Wiarusa z Sydney
|
|
http://wtemaciemaci.salon24.pl/178536,dymiacy-nagan
http://wtemaciemaci.salon24.pl/178992,dymiacy-nagan-poradnik-rusznikarza
W 27 dni po katastrofie, dokładna godzina nadal nieznana
http://www.salon24.pl/news/14110,komorowski-porozmawia-z-miedwiediewem-o-zabezpieczeniu-terenu-katastrofy-opis
"Jeśli chodzi o godzinę katastrofy, nie zna jej także strona rosyjska, prokuratura polska nie podaje do tej pory tej godziny, bo nie dysponuje tak kategorycznym dowodem, który pozwalałby ustalić tę godzinę ponad wszelką wątpliwość, dlatego podaje czas orientacyjny" - zaznaczył prokurator generalny. Dodał, że decydującym źródłem w tej sprawie będzie wynik badania czarnych skrzynek. (PAP)
W 27 dni po katastrofie w której zginąl prezydent państwa, dokładna godzina pozostaje nadal nieznana, kabiny pilotów brak, czarne skrzynki w rękach rosyjskich, prokurator generalny traktowany jak ostatni gnój.
Wygląda na to, że w praktyce Polska jest już członkiem WNP.
2010-05-07 17:06
Stary Wiarus
|
|
7 maj 2010
|
|
latarnik
|
|
|
|
| Czekam na ten moment kiedy Wladymir Wladymirowicz pocaluje Danalda Donaldowicza w usta. |
|
2010-05-09
latarnik
|
|
|
|
Katrin huragan , którego nie było w Nowym Orleanie.
wrzesień 13, 2005
Jan Lucjan Wyciślak
|
TAŃCZˇ KOMARY WEDLE HASEŁ SWÓJ CZAS
grudzień 16, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
Kościelna Unia
październik 20, 2003
PAP
|
Sadzawka Mamilli
styczeń 28, 2008
Izrael Szamir
|
Quo vadis Poloniae - List otwarty
marzec 22, 2006
Markiewicz Michał
|
Niecierpliwość
lipiec 13, 2008
Marek Jastrząb
|
Jak przeciwdziałamy korupcji
grudzień 5, 2005
krakow.pl
|
Co z Polska?
wrzesień 21, 2006
mik4
|
Profesóry po linii partyjnej
maj 6, 2003
Artur Łoboda
|
Monarchia czy "demokracja" ?
luty 7, 2007
tezlav von roya
|
"Prezydent nie przyznał" Stanisławowi Gibkowi
grudzień 4, 2006
Olaf Swolkień
|
Już "po ptokach"
Tylko polski Rząd udaje że jest inaczej.
grudzień 11, 2002
PAP
|
Kara śmierci za handel mrówkami
marzec 20, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
WŁADZA JAK WULKAN
Ten tekst dedykuję mieszkańcom mojego Otwocka, miejscowa prasa nie chce go drukować...
marzec 4, 2007
Dariusz Kosiur
|
POLSKA - UNIA 20
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
Winne lampki na balu
styczeń 9, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Wizyta i tak z opó?nioną tarczą
marzec 12, 2008
Gregory Akko
|
Relacja z pikiety poszkodowanych przez błędy lekarskie
- Czy władze państwa, budując IV RP chcą być solidarne z obywatelami
październik 13, 2006
Adam Sandauer
|
Fura, skóra i komóra .... czyli ..... jeszcze niedawna nadzieja durnych Polaków
czerwiec 19, 2008
SE
|
Jest MAN, będzie Volvo
sierpień 4, 2005
xxx
|
|
|