|
Mord polityczny
|
|
W III RP mieliśmy wiele mordów politycznych.
Na pewno było nim zabójstwo Andrzeja Leppera, Sławomira Petelickiego, pułkownika Sławomira Berdychowskiego, czy mord na 95 członkach polskiej delegacji do Smoleńska w 2010 roku.
Czy mordem politycznym było zadźganie Pawła Adamowicza?
By odpowiedzieć twierdząco na to pytanie - musielibyśmy poznać beneficjentów tej zbrodni.
Kto więc skorzystał na śmierci prezydenta Gdańska?
A może był to mord założycielski dla nowego ruchu politycznego?
Na dziś wygląda, że najbardziej na śmierci Adamowicza stracił sam PiS.
Boją się trupa krytykować, a przecież Adamowicz był politycznym gangsterem.
I dokładnie tak samo - jak w przypadku żydohołoty oskarżającej Polaków o rzekomy "współudział w holokauście", dziś PO - hołota i KOD-hołota oskarża PiS o mordy polityczne.
Nawet tak absurdalne oskarżenia, że "Jarosław Kaczyński zabił członków polskiej delegacji pod Smoleńskiem".
Jak to jest możliwe?
Sam dziesiątki razy zadawałem sobie to pytanie.
Polityczna nieudolność PiS nie jest dla mnie przekonywującym wytłumaczeniem.
Tu jest coś zupełnie innego grane.
|
|
21 styczeń 2019
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Jutro jest podpisywany traktat Francja - Niemcy.
W opozycji do NATO i UE.
Trzeba prześledzić pola deklarowanej współpracy.
Jest tam, jako istotne, zdaje się: obronność, bezpieczeństwo i współpraca medyczna.
Wspólny mianownik, niech każdy określi.
Coś przyspiesza.
Powtarzam, po 8 września br. sądownictwo w RP w sprawach cywilnych T A J N E - co do Z A S A D Y - w I instancji, czyli tej najistotniejszej.
Kataster, według mnie drugi kwartał 2020r. Obrót bezgotówkowy, nieco później, najpóźniej ok przełomu wiosny i lata 2020. No i technologia 5G. Może dopiero w 2021r.
Z dużym opóźnieniem.
|
|
2019-01-21
Magellan
|
 |
|
|
A może poznamy szczegóły tych zmian w sądownictwie?
Jaka ustawa, bądź jakie rozporządzenie ją wprowadza?
Wtedy moglibyśmy się zastanowić: czy jest zgodna z Konstytucją Kwaśniewskiego? |
|
2019-01-21
Artur Łoboda
|
 |
|
|
Już kiedyś wskazywałem i potem Pan sam znalazł nowelę.
Sęk w tym, że zmiany istotne wprowadza się małą objętością przepisów. Zmiana dotyczy przede wszystkim art. 148 kodeksu postępowania cywilnego. Potem podam szczegóły. |
|
2019-01-22
Magellan
|
 |
|
|
Artykuł, który dostałam do rozpowszechniania:
https://www.gazetawarszawska.com/index.php/okupacja-zydowska-w-polsce/2938-swiatelko-do-nieba-czy-to-lekarze-zamordowali-pawla-adamowicza
Porównanie zbrodni .... |
|
2019-01-22
Alina
|
 |
|
|
Jeżeli zbyt często będziemy powtarzali teorie spiskowe - to nie tylko uznani zostaniemy za psycholi, ale z pewnością staniemy się śmieszni.
Trzeba oddzielić fakty od konfabulacji.
W doniesieniach prasowych podano, że Adamowicz został pchnięty w serce.
Na otwartym sercu dokonywano na ulicy "reanimacji" przez minimum 15 minut (!)
Co to była za "reanimacja"?
Każdy masaż serca przyspieszał wykrwawienie rannego!
Potem podobno przetoczono mu 20 litrów krwi co sugeruje, że za wszelką cenę chciano dotlenić umierający mózg.
A mózg umiera już po kilku minutach z powodu braku krwi.
Czy do Adamowicza przyjechał lekarz, czy ratownik medyczny?
Chociaż ratownikiem medycznym może zostać teoretycznie tylko osoba po studiach - to jednak jest ogromna różnica w wykształceniu.
Bezpodstawne oskarżenie lekarzy o morderstwo - jest podłością!, albo wynikiem zaburzeń umysłowych.
Nie wykluczam jednak, że lekarze kryją nieudolnych ratowników medycznych.
Kiedyś Pogotowie ratunkowe gnało do szpitala z chorym.
Dzisiaj robi sobie godzinne postoje pod domem ciężko chorego - jakby czekało na jego śmierć.
Wielokrotnie widziałem takie sytuacje.
|
|
2019-01-22
Artur Łoboda
|
 |
|
|
Nie można tak stawiać sprawy.
Jeśli przyjmiemy narrację, którą nam narzucają, czyli Adamowicz nie żyje, a śmierć jest następstwem szalonego nożownika, który go zabił na scenie, to efekt jest osiągnięty.
Dyskutujemy wtedy o fikcji i nawet jeśli jakieś uwagi o charakterze ogólnym, w ramach tej opcji będą słuszne, to i tak służą kłamstwu.
Trzeba nie dać się wpuścić w kanał kłamstwa.
I stąd, zapewne reakcja Aliny, ale i moja, aby demaskować kłamstwo, na starcie.
Nie można dopuścić do tego aby prawda była poruszana i lansowana w naczyniu, które stworzono na kłamliwym fundamencie i fałszywą pierwotną treścią go wypełniono.
Pisze o tym i dr. Jaśkowski, którego cytuje Dakowski.
Tak samo ze Smoleńskiem. Dyskutować można, tylko i wyłącznie, w ramach pierwotnie kłamliwych narracji.
|
|
2019-01-22
Magellan
|
 |
|
|
Można byłoby przejść nad śmiercią prezydenta Gdańska P. Adamowicza do porządku dziennego, gdyby nie dziwne okoliczności, dziwna data, dziwny moment.
Tu w dodatku podane są inne dziwności, dotyczące dziwnej karetki, ponoć z masońskimi symbolami, która po Adamowicza podjechała pod scenę: https://www.youtube.com/watch?v=vY9O2twWtys
Jeśli dla mnie normą jest uczciwe życie, bez spisków, zbrodni, dziwnych organizacji, które działają według własnych zbrodniczych reguł, to nie znaczy, że wszyscy żyją wg moich reguł. Z tego, że jesteśmy Polakami, posługującymi się prawdą w życiu publicznym, nie znaczy, że wszyscy są tacy sami. Nie dajmy sobie więc wmawiać, że coś jest z góry NIEMOŻLIWE, więc nie należy drążyć tematu, sprawdzać, dochodzić do prawdy. Po prostu trzeba dojść do prawdy, do motywów, w zakresie jaki tylko się da. Inaczej zajmiemy pozycję baranów, które patrzą bezmyślnie jak inne barany ze stada idą na rzeź. Może to niezbyt przystająca metafora, bo to raczej pastuchy się wyżynają, ale dobrze wiedzieć kto kogo i dlaczego, tak na wszelki wypadek.
Nie dajmy się uspokajać jak przed II wś, że Niemcy to taki kulturalny naród i na pewno nie napadnie na Polskę, ani nie wymorduje połowy Europy, bo to niemożliwe.
Jak uczy najnowsza polska historia, nasi wrogowie są w stanie popełnić każdą zbrodnię na Polakach. Naszym podstawowym obowiązkiem jest o tym wiedzieć i im to UNIEMOŻLIWIĆ. |
|
2019-01-22
Alina
|
|
|
|
Wallerstein: Tarcza antyrakietowa: szalony pomysł czy racjonalny cel?
lipiec 25, 2007
Immanuel Wallerstein
|
Wozy poszły w BOR
sierpień 24, 2002
IAR
|
Wysoki koszt uległości USA wobec Izraela
czerwiec 19, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Globalizacja, czyli programowy upadek Świata
luty 20, 2005
Artur Łoboda
|
Spółdzielcza ciuciubabka
luty 8, 2009
Witold Filipowicz
|
Najważniejszy fragment ("mało znany") wywiadu Gazety Michnika z matką Chodarowskiego.
marzec 17, 2008
W.M.
|
Czym kończy się powrót do polityki?
grudzień 31, 2007
Gregory Akko
|
Brytyjczycy, UE a Hitler
czerwiec 9, 2003
przesłała Elżbieta
|
Izrael Szamir - "Być albo nie być" (Żydem)
styczeń 26, 2006
|
Przed zatrzymaną rewolucją
listopad 11, 2007
Marek Olżyński
|
Stanisław Michalkiewicz: Fejginięta znowu smrodzą?
maj 9, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Lech Kaczyński: możliwe, że w Iraku zostaniemy jeszcze dłużej
luty 7, 2006
PAP
|
Zabronione dotowanie biletów kolejowych?
październik 24, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Procedures - sequel of 'Medallions'
wrzesień 12, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Jak to się robi przewałki w Krakowie
luty 28, 2008
|
Polska potrzebuje alternatywy
czerwiec 2, 2003
|
Senator Joe Biden kandydatem na wice-prezydenta USA
sierpień 23, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Wojna z Wyboru a Nie z Konieczności -- "Kłamstwa George W. Bush'a" i Tortury.
listopad 18, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Jak kradli tak kradną dalej.
90 tys. zł dla 4 osób
kwiecień 1, 2003
PAP
|
Przegrana "Polski Michnika"
marzec 12, 2005
przesłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|