ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter 
 
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
Orwell 2025 w USA 
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
 
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith 
Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. 
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
więcej ->

 
 

"Restrukturyzacja" hutnictwa czyli zwolnienia pracowników i likwidacja zakładów.

Stanowiska rządu i Komisji Europejskiej w sprawie restrukturyzacji polskiego hutnictwa znów nieco się zbliżyły w czasie piątkowych konsultacji w Brukseli. Strona polska zapowiedziała redukcję zatrudnienia o 4,7-6 tys. osób.

Ale nie na tyle, by można było mieć pewność, że zamknięcie rokowań członkowskich z Unią Europejską w dziale negocjacyjnym polityka konkurencji nastąpi już na następnej sesji 30 września.

Jestem pełen optymizmu, że uda się zamknąć - powiedział po rozmowach w Komisji wiceminister gospodarki Andrzej Szarawarski. Na tym etapie nie ma jeszcze porozumienia. Trzeba się pospieszyć, jeżeli chce się zakończyć negocjacje we właściwym czasie - ocenił Jean-Christophe Filori, rzecznik komisarza ds. poszerzenia Guentera Verheugena. Odmówił komentowania terminu 30 września.

Restrukturyzacja hutnictwa to ostatni wielki problem, przeszkadzający w zakończeniu rokowań w polityce konkurencji, obejmującej pomoc publiczną, w tym także dla hut.

Szarawarski potwierdził, że rząd zgadza się na redukcję do 2006 roku zdolności produkcyjnych wyrobów gotowych o 901 tys. ton, w tym o 686 tys. ton w samym holdingu Polskie Huty Stali (PHS).

Z polskich hut odejdzie do 6 tys. osób, przy czym, jeżeli zostanie do nich przyjęta z powrotem część obecnych pracowników spółek, które wydzieliły się z hut, to redukcja zatrudnienia sięgnie 4,7 tysiąca. Obecnie huty zatrudniają 32 tysiące osób.
13 wrzesień 2002

zaprasza.net 

  

Archiwum

"Największa na świecie kolacja wigilijna"
grudzień 24, 2004
zaprasza.net
Kabala i Wymuszanie Zeznan
luty 20, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Emigracja
sierpień 28, 2003
przesłała Elżbieta
Płatne studia
sierpień 2, 2005
POLSKA - UNIA 1
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Miller nie miał racji! Ziobro nie jest zerem! Wszak zero to liczba nieujemna...
maj 26, 2007
tłumacz
Tzn, momencik, momencik...
maj 9, 2005
JurekS
Choć kiedyś niemieckie, teraz jednak polskie!
październik 29, 2004
Mirosław Naleziński
"Sierpień 80": rząd nie konsultował reform
grudzień 3, 2002
PAP
Gdzie się podziały pieniądze z Planu Paulsona
styczeń 12, 2009
Antyhellenizm jako "misja cywilizacyjna" Zachodu
listopad 6, 2006
dr Marek Głogoczowski
Przelot
wrzesień 5, 2003
Andrzej Kumor
Pipsztyk
wrzesień 15, 2002
korekta (ku pamięci)
NIE dla imperialistycznych "rozjemców"!
sierpień 17, 2006
Workers Vanguard
Amerykańska Teokracja?
maj 30, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
http://www.radiomaryja.pl.eu.org
grudzień 21, 2007
Świat bez kretynów
październik 21, 2008
Marek Olżyński
"Kulawa kaczka" w USA i zdrada Polski
sierpień 21, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Nowa strategia dla Polski
wrzesień 19, 2004
prof. Włodzimierz Bojarski
Jedyna rzecz jaką Amerykanie budują w Iraku - gargantuiczna ambasada - fragment książki Doroty Szczepańskiej "Duch Apokalipsy
wrzesień 23, 2006
Dorota Szczepańska
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media