ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) 
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? 
więcej ->

 
 

Białoruś: Wybory prezydenckie zakończone.


"Jeżeli Unia Europejska chce zaszkodzić ludziom na Białorusi, to może podjąć takie kroki, ale wtedy będzie musiała wysłuchać, co ludzie o niej myślą" - powiedział na koniec Siergiej Martynow".

Według danych rzecznika prasowego białoruskiego MSZ, Andrieja Popowa, na dwa dni przed centralnym terminem wyborów, na Białorusi było akredytowanych 550 zagranicznych dziennikarzy, wsród nich znalazło się wielu pracowników wiodących światowych agencj z USA, Wielkiej Brytanii, Polski, Francji i innych krajów.

Przewodniczący Werhownej Rady (parlamentu) Ukrainy, Wołodymyr Litwin wywiadzie z dziennikarzami wezwał do uszanowania wyboru dokonanego przez naród białoruski. Wyraził przy tym zaufanie, że wybory odbyły się z zgodzie wymogami prawa. "Nie są nam obojętne jakie procesy mają miejsce u naszych sąsiadów, z którymi wiążą naszwiązki historyczne i międzyludzkie" - oświadczył spiker ukraińskiego parlamentu.

Poseł na Sejm RP z województwa podlaskiego i przewodniczący Parlamentarnej Komisji Mniejszości Narodowych i Etnicznych, Eugeniusz Czykwin (SLD), powiedział polskim mediom, że w niedzielę Białorusini oddali głosy za stabilnością społeczną i polepszeniem jakości życia. Naród poparł Aleksandra Łukaszenkę dlatego, że urzędujący prezydent jest gwarantem stabilności politycznej i wzrostu gospodarczego Białorusi.
"Niestety, wielu w Polsce tego nie zauważa" - cytuje słowa Czykwina agencja "Bełta".
Według posła, "przy obecnej głowie państwa białoruskiego, majątek narodowy i przedsiębiorstwa nie zostaną sprzedane za bezcen i nie wpadną w ręce oligarchów".

23 marzec 2006

Ruch Moralnego Sprzeciwu 

  

Archiwum

Czechy: Skutki prywatyzacji w służbie zdrowia
kwiecień 27, 2008
komentator
Co zmieni Traktat UE
wrzesień 8, 2007
Goska
Rosja zapowiada, że uderzy w terrorystów na całym świecie
wrzesień 8, 2004
Dlaczego w Polsce jest tak ?le - bo mamy 660 tys emerytów mundurowych w wieku 35 lat i oni zjadają wszystkie pieniadze z ZUS
styczeń 15, 2008
HENRY
Mieszkam prawie 27 lat w Australii prowdze wlasny biznes
grudzień 13, 2006
les
WAKACJE!!!
lipiec 5, 2008
Marek Jastrząb
Klient - nasz Pan…
listopad 28, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Ratunku! Tylko UE, a zwłaszcza sąsiedzi, przede wszystkim Niemcy, mogą uchronić Polskę przed instalacją Tarczy
luty 1, 2007
technokrata
Requiem umierającemu miastu
wrzesień 28, 2004
Artur Łoboda
Niedziela rano, przy pierwszej kawie
luty 18, 2008
Marek Olżyński
UE nie będzie powtarzać sondażu, który oburzył Izrael
listopad 5, 2003
PAP
Skazani na pokój, albo samounicestwienie
październik 19, 2003
Artur Łoboda
2008.06.28. godzina 2000 Serwis wiadomości
czerwiec 28, 2008
tłumacz
Masoneria (1)
listopad 24, 2003
"jasiek z toronto"
Upadek Dolara
listopad 18, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
Policyjne gwałty
maj 28, 2007
MirNal
"Obniżka stóp byłaby nieodpowiedzialna"
lipiec 12, 2002
PAP
Fiasko Globalizacji?
styczeń 6, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Żegnam kretynów i prowokatorów
maj 2, 2008
Artur Łoboda
Dziwne dla Polaków Daty
listopad 27, 2007
Dariusz Kosiur
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media