ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
więcej ->

 
 

Ruszy kampania informująca o UE

Jesienią ruszy kampania promująca sektorową informację o Unii Europejskiej, przygotowywana przez biuro pełnomocnika rządu ds. informacji o UE. Obejmie ona programy skierowane do rolników, przedsiębiorców, a także samorządów.

Jak powiedział dyrektor sekretariatu pełnomocnika Ryszard Straus, wspólnie z Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR) została przygotowywana akcja informacyjna w mediach, związana z wprowadzaniem systemu IACS (Zintegrowanego Systemu Zarządzania i Kontroli).

IACS ma kontrolować uprawy, hodowlę i produkcję żywności. Jest niezbędny, aby Polska jako członek Unii mogła korzystać z dopłat bezpośrednich do produkcji, a jednocześnie pozwoli na identyfikację zwierząt hodowlanych w przypadku wykrycia chorób zwierzęcych. We wrześniu, w ramach wdrażania systemu, ma się rozpocząć kolczykowanie bydła.

Sekretariat pełnomocnika rządu ds. informacji europejskiej współpracuje też z Ministerstwem Gospodarki nad szerzej zakrojoną akcją informowania przedsiębiorców, przede wszystkim małych i średnich. Jej celem ma być wskazanie przedsiębiorcom ?ródeł informacji na temat warunków funkcjonowania w Unii.

Biuro pełnomocnika rządu pomyśli także o pracownikach samorządowych. Program o charakterze edukacyjnym miałby przedstawić samorządowcom ich zadania po wejściu do UE. Intensywniejsze prace nad tym programem zostaną rozpoczęte po wyborach samorządowych.

Odrębnie od sektorowej kampanii informacji trwają prace nad drugą częścią ogólnej kampanii informacyjnej - Polska w Unii Europejskiej. Ruszy ona najprawdopodobniej od nowego roku, po zakończeniu negocjacji, kiedy będzie można dokładniej przedstawić potencjalne korzyści i koszty związane z integracją.
11 sierpień 2002

PAP 

  

Archiwum

Szaron może być sądzony za zbrodnie wojenne
luty 12, 2003
PAP
Konsolidacja kapitału
luty 26, 2004
Reuters
Ziemia czy ziemia?
lipiec 30, 2005
Mirnal
Czy konflikt z Irakiem jest wojną ideologiczną?
sierpień 1, 2003
Włodzimierz J. Korab-Karpowicz
Czy odbędzie się 13 maja referendum na temat współudziału Polski w agresji na kraje Islamu?
grudzień 28, 2006
PAP
Assyrian Message to the Arab Media
maj 14, 2003
Ashor Giwargis
Bp Pieronek: pielgrzymka papieża obaliła kilka mitów
sierpień 20, 2002
PAP
"Batiuszka Putin"?
listopad 10, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Poprawki dla pasażerów
sierpień 11, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Znowu wstyd dla Polski! Zreformować system karny!
wrzesień 7, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Klepak" biedy nie klepie
sierpień 15, 2002
Papież wie, po co przyjeżdża do Polski
sierpień 18, 2002
PAP
Pozycja nauczyciela w społeczeństwie
wrzesień 13, 2003
ABCnet
Jak Polak z zagranicy może pomóc Polsce?
lipiec 13, 2005
Artur Łoboda
"Wasze ulice, nasze kamienice"
październik 27, 2004
"PCHŁA I RABIN" - Adam Mickiewicz
październik 29, 2008
Adam Mickiewicz
Tortury dyplomaty a zagrożenie Iranu
kwiecień 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Interia.pl 2,5 mln zł od spółki zależnej
sierpień 28, 2002
Konstytucja RP: Polska dla Polaków
wrzesień 11, 2006
Halina W.
Smrodliwa intryżka z udziałem elegantów?
lipiec 9, 2006
Stanisław Michalkiewicz
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media