ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia 
Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. 
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" 
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.

 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
więcej ->

 
 

Czy religia pomaga politykom?

Jeszcze nie zaczęliśmy dobrze nowego 2008 roku, a już trzeba gasić demokrację w Kenii.

Kenia - kraj afrykański, jeszcze republika, ale nie islamska z 31,138,735 mieszkańcami w 2007 roku. Niepodległość od Wielkiej Brytanii otrzymała 12 grudnia, 1963 roku, a 12 grudnia 1964 roku ogłosiła się republiką. Kraj, w którym 70% (protestanci 45% i katolicy 25%) stanowią chrześcijanie, a wyznawców Islamu jest tylko ponad 10%. Największymi miastami są Nairobia - stolica (ponad 4 mln mieszkańców, 4-te pod względem wielkości mieszkańców miasto w Afryce), Mombasa, Kisumu, Nakura i Eldoret.

Prezydentem Kenii jest jeszcze Mwai Kibaki (76-letni katolik) sprawujący ten urząd od 30 grudnia 2002 roku. Prezydent Mwai Kibaki był ponownie wybrany na ten urząd i zaprzysiężony w ostatnią niedzielę, po ogłoszeniu wyników wyborczych. Electoral Commission of Kenya i jej przewodniczący Samuel Kivuitu podali do publicznej wiadomości, że obecny prezydent wygrał ze swoim oponentem Raila Ondiga (62-dwu letnim) w stosunku 4,584,721 do 4,352,993 oddanych głosów.

Oponent Raila Ondiga i jego sztab wyborczy nie zgadza się z tym niekorzystnym dla niego wynikiem i od tego czasu w kraju trwają krwawe zamieszki. Raila Ondiga zaplanował też alternatywną inauguracje jego osoby, jako nowego prezydenta. Międzynarodowi obserwatorzy potwierdzili nadużycia podczas wyborów, a szef misji wyborczej UE Alexander Lambsdorff (Niemiec z Free Democratic Party of Germany, członka Alliance of Liberals and Democrats for Europe) oświadczył, że procesowi wyborczemu w Kenii "brakuje wiarygodności". Czy Ameryce bardziej zależy na zmianie prezydenta Mwai Kibaki czy też Niemcowi szefowi misji wyborczej z ramienia UE Alexander Lamsdorff?

Kim jest Raila Amolo Ondiga - to Kenijski polityk? W parlamencie jest od 1992 roku i w swoim bogatym politycznym życiu sprawował już rządowe ministerialne posadki. Ondiga jest synem pierwszego vice prezydenta Kenii Jaramogi Oginga Odinga, a startował w prezydenckiej kampanii wyborczej w grudniu 2007 roku z ramienia Orange Democratic Movement (ODM).

Od 1965 roku, kiedy otrzymał scholarship do Technical University przebywał za granicą w Magdeburgu (obecnie Otto van Guericke University of Magdeburg). W 1970 roku otrzymał dyplom Mechanical Engineering. Po powrocie do Kenii podjął pracę wykładowcy na University of Nairobia. Od 1975 roku zaczął czynnie brać udział w życiu politycznym kraju.

Demokracja w krajach nie demokratycznych, może czasem zaszkodzić. O co w tym wszystkim chodzi z tymi wyborami. Czy występuje tutaj wątek religijny?

Raila Amolo Ondiga chcąc zyskać większą ilość głosów w dniu 29 sierpnia 2007 roku podpisał tzw. „A memorandum of understanding" (MOU) z Sheikh Abdullahi Abdi szefem of the National Leaders Forum (Namlef). Zawarł umowę z muzułmańską społecznością, że narzuci „Islamic Sharia law" w regionach muzułmańskich zamieszkałych przez 3.5 miliona muzułmanów.

Konstytucja Republiki Kenii zabrania takich praktyk. Mr. Odinga tłumaczy się w swoim postępowaniu tym, że to jest Islam, a wyznawcy Islamu to część Kenii i Islam jest religią pokoju. Uprawia też populistyczną politykę wobec rządzącego prezydenta Mwai Kibaki, który deportuje coraz częściej napływających z Etiopii i innych krajów muzułmańskich radykalnych islamistów, którzy uważają, że to jest ich muzułmańska ziemia i mają prawo tutaj przebywać. Czego to człowiek nie wymyśli żeby tylko dorwać się do władzy i wygrać?
5 styczeń 2008

Gregory Akko 

  

Archiwum

LISBONA = TARGOWICA
marzec 30, 2008
Inz. Jerzy Skoryna
Gansterzy przejmują we władanie Polskę
luty 9, 2003
PAP
Wolność słowa, czyli minister Sikorski, żandarmeria i pobicie lewaków
styczeń 27, 2007
Michał Nowicki
Medycyna jako przemysł i rola reklam koncernów farmaceutycznych w mediach dla nakręcania koniunktury
maj 8, 2005
Adam Sandauer
al-Kubaysi: Proces polityczny korzystny dla Al-Kaidy
sierpień 10, 2007
przysłał marduk
Oś Teheran-Bagdad-Damaszek?
listopad 25, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Kwaśniewski dba o przyszłość
kwiecień 28, 2005
Drugie dno
kwiecień 8, 2003
Bogdan
Gest minister Anny Fotygi: Żydowski aktywista otrzymał tytuł Honorowego Konsula RP w USA
czerwiec 20, 2007
BIBULA
Osiągnięto globalne porozumienie handlowe w Genewie
sierpień 2, 2004
LIST PRYWATNY DO ARTURA ŁOBODY
wrzesień 12, 2005
Wiesław Sokołowski
13 GRUDNIA 2008 ROK
grudzień 13, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Cechy charakterystyczne klasycznego slowianskiego goja
czerwiec 27, 2007
kruzoe2
Eminem: Mosh "(...)No more blood for oil"
grudzień 16, 2004
Dmuchajmy na zimne
październik 6, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Dwulicowy Napoleon, Pierwszy Pułk Szwoleżerów etc.
lipiec 21, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Dwie Kluczowe Nominacje w USA
luty 19, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Miasto wielkie i kameralne
styczeń 12, 2008
www.krakow.pl
Dyktatura łajdaków 2002
styczeń 2, 2003
przyjaciel portalu
"Monologi cywilizacji" na wyspie Rodos, 3- 6 września 2003
wrzesień 26, 2003
Marek Głogoczowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media