ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Kilka uwag przed Świętem Niepodległości 
10 listopad 2013      Artur Łoboda
Ludzie przestają się bać 
19 marzec 2020      Artur Łoboda
Uwagi MG do opracowania „Adam (Mickiewicz), Karol (Wojtyła), Jakub (Frank)” księdza Francesco Ricossa 
17 styczeń 2011      dr Marek Głogoczowski
1.01.2010 – 20 rocznica napaści na Polskę „ludu bożego”, czyli anglosaskich Czcicieli Mamona 
12 styczeń 2010      Marek Glogoczowski
Prawda o lewicy 
11 marzec 2013      Artur Łoboda
Jakie są prawdziwe cele Rządu Donalda Tuska? 
7 styczeń 2014      Artur Łoboda
Nie Amerykanie, a rasistowscy żydzi podsłuchują cały świat 
14 grudzień 2014      www.polskawalczaca.com
Bydło się rozdeptuje 
17 maj 2018     
W czwartek przyśnił mi się Jerzy Izdebski 
2 czerwiec 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Syria 8 grudnia 2024 
8 grudzień 2024      Artur Łoboda
Ci durnie z PiS 
24 styczeń 2016      Artur Łoboda
Bujaj się TVN -ie 
8 lipiec 2015      Artur Łoboda
Czy PiS zmądrzeje po szkodzie 
26 styczeń 2020     
Współczynnik prawdopodobieństwa 
7 listopad 2020     
Ustawka 
8 maj 2020      Artur Łoboda
Minął rok, odkąd Anthony Fauci przyznał, że szczepionki na Covid-19 NIE DZIAŁAJĄ – ale to odkrycie wciąż jest ignorowane 
15 marzec 2024      Ava Grace
Taktyka niszczenia polskiej kultury (1) 
23 styczeń 2013      Artur Łoboda
"Rekonstrukcja Rządu" 
10 styczeń 2018      Artur Łoboda
13 grudnia Minister Zdrowia nasyła ochroniarzy przeciwko Posłom oczekującym informacji publicznej 
13 grudzień 2021     
Jesteśmy torturowani psychicznie wg. Amnesty International 
27 lipiec 2020      FAB News

 
 

Antypolska demonstracja w Nowym Jorku



2 luty 2018

Radio RAMPA 

  

Komentarze

 



Świat
Polska
USA
USA - Nowy Jork
Publicystyka
Biuletyn PRP

Font Size
Tym wywiadem zamyka usta atakującym Polskę. Znany działacz żydowski mówi: ,,w ciągu 7 dni załatwiono sprawę, z którą mierzyliście się przez 70 lat”. Dodaje też, o co naprawdę toczy się gra

Opublikowano: 02 Feb 2018 15:17
Wpisane przez: HP

2 Luty 2018
Seweryn Aszkenazy, prezes Fundacji Beit Warszawa, który mieszka w Polsce i w USA, przyznał w rozmowie z ,,Dziennikiem”, że ,,coraz częściej wstydzi się za rządzących Izraelem”. Dodaje, że w całym zamieszaniu chodzi również o pieniądze: ,,możliwość oskarżania Polaków o Holokaust to również możliwość wyciągania odszkodowań i restytucji mienia”.
Podkreśla, że Izrael nie ma prawa wtrącać się w prawodawstwo rządu polskiego. Sam rządowi gratuluje ustawy, bo jego zdaniem przez wiele lat Polska nie potrafiła się bronić. Uważa, że polscy dyplomaci nie są szkoleni, aby bronić się przed bezpodstawnymi oskarżeniami o antysemityzm. Brak reakcji na określenie Obamy o ,,polskich obozach śmierci” nazywa wstydem polskiej dyplomacji.
Na sugestię dziennikarki, że ,,jednak antysemityzm w Polsce występuje”, przypomina, że ,,Polska była żydowskim krajem przez wieki, a antysemityzm występuje incydentalnie”.
O obecnym rządzie Izraela mówi wprost: ,,nie ma zbyt wielu światłych ludzi” i dodaje, że protest ma drugie dno:
Oczywiście chodzi również o pieniądze, bo możliwość oskarżania Polaków o Holokaust to również możliwość wyciągania odszkodowań i restytucji mienia.
Jednak jego zdaniem tak gwałtowna reakcja spowoduje, że świat dowie się, iż obozy nie były polskie, ale niemieckie, nazistowskie, hitlerowskie.
Trzeba jasno powiedzieć, że to nie Polska, tylko cały świat kolaborował z Niemcami przy zagładzie Żydów. Polacy przecież nie łapali Żydów, jak Francuzi czy Holendrzy i Norwegowie – podkreśla. Kiedy dziennikarka wspomina o pogromach żydowskich w poplskich wsiach nazywa je kryminalnymi incydentami, przypominając, że Izrael też takie ma.
Co to ma wspólnego z Polską i z Polakami? – pyta retorycznie. Dodaje, że jego rodzinę uratowali przyzwoici Polacy, katolicy, prości ludzie, ukrywano ich w pomieszczeniu o wymiarach dwa na cztery metry, pod piwnicą przez 20 miesięcy.
Nigdy nie miałem okazji, żeby im podziękować za to, że żyję. Mogę tylko dziękować poprzez to, co robię – podkreśla.
Źródło: Dziennik.pl
Za: https://niezlomni.com/tym-wywiadem-zamyka-usta-atakujacym-polske-znany-dzialacz-zydowski-mowi-ciagu-7-dni-zalatwiono-sprawe-ktora-mierzyliscie-sie-70-dodaje-tez-o-naprawde-toczy-sie-gra/

2018-02-02
wues

 

Oni już są po stronie Izraela?! Zobacz nazwiska przedstawicieli “elit” III RP PRZECIWNYCH ustawie o IPN i obronie dobrego imienia Polski!

Opublikowano: 01 Feb 2018 19:35
Wpisane przez: HP

1 Luty 2018

Nie ustaje antypolska nagonka ze strony Izraela, a tamtejszy parlament właśnie przyjął projekt ustawy na mocy którego Polska zostałaby oskarżona o negowanie Holocaustu, jeśli nasz kraj przyjąłby projekt ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej zakazujący mówienia o “polskich obozach śmierci” i podobnych określeń. Niestety, wśród lewicowo-liberalnych elit III RP powstał swego rodzaju apel popierający stronę Tel Awiwu i domagający się wprowadzenia poprawek na życzenie strony izraelskiej.
W liście napisanym w czterech językach: polskim, angielskim, francuskim, hebrajskim czytamy między innymi: – My, niżej podpisani zwracamy się do opinii publicznej powodowani troską o stan relacji polsko-żydowskich i polsko-izraelskich. Apelujemy o wyciszenie emocji w imię wspólnego dobra, jakim są prawda i budowany od ćwierćwiecza dialog – głoszą sygnatariusze.
Podpisani pod tym listem kwestionują zapis ustawy, który mówi: “kto publicznie i wbrew faktom przypisuje Narodowi Polskiemu lub Państwu Polskiemu odpowiedzialność lub współodpowiedzialność za popełnione przez III Rzeszę Niemiecką zbrodnie nazistowskie” i nazywają go “niefortunnym” ponieważ: – Ten niefortunny zapis odbił się szerokim echem w Polsce i na świecie, budząc liczne zastrzeżenia – logiczne, moralne i prawne. Dlaczego dyskusja o faktach historycznych ma toczyć się w asyście prokuratury i sądu? Dlaczego ofiary i świadkowie Zagłady mają ważyć słowa, by nie podpaść organom ścigania i czy będzie odtąd czynem karalnym świadectwo ocalałego Żyda, który “bał się Polaków”? – głosi apel, który jednoznacznie popiera stronę izraelską.
Oczywiście, nie zabrakło ataku na polski naród i kwestionowania jego bohaterstwa w czasie II wojny światowej, bo znajdziemy zapis mówiący, że ustawa czyni z Polaków”jedyny w Europie naród bez skazy”. Lista sygnatariusz mówi sama za siebie i znaleźli się tam prominentni przedstawiciele III RP tacy jak: Anne Applebaum, Jacek Bocheński, Barbara Engelking, Konstanty Gebert, Jan Tomasz Gross, Agnieszka Holland, Krystyna Janda, Maria Janion, Jarosław Kurski, Aleksander Kwaśniewski, Wojciech Lemański, Monika Płatek, Stanisław Radwan, Andrzej Rzepliński, Dorota Segda, Radek Sikorski, Marek Siwiec, Aleksander Smolar, Kazimiera Szczuka, Paweł Śpiewak, Róża Thun, Olga Tokarczuk, Grzegorz Turnau, Adam Zagajewski, Jacek Żakowski.
Cóż, ludzie podpisani pod wiernopoddańczym apelem pokazują jednoznacznie, czyj interes reprezentują. W czasie kiedy miliony Polaków jest oburzonych skandalicznymi działaniami Tel Awiwu, który otwarcie pluje na nasz kraj i kwestionuje bohaterstwo narodu polskiego pojawiają się ludzie, którzy jawnie stają po drugiej stronie!

Za: tefakty.pl http://tefakty.pl/2018/01/31/oni-juz-sa-po-stronie-izraela-zobacz-nazwiska-przedstawicieli-elit-iii-rp-przeciwnych-ustawie-o-ipn-i-obronie-dobrego-imienia-polski/

2018-02-02
wues

 

Od lat powtarzam ze szkoda slow na te chucpe, nalezy obejzec film "Defamation" ktory pokazuje jak przemysl holokaustu wychowuje Izraelczykow juz od szkoly podstawowej. Ostatnio nawet Karon przypomnial widzom o co w tej chucpie chodzi.

2018-02-03
TellTheTruth

  

Archiwum

Z tarczą na ramieniu ...
styczeń 17, 2008
Gregory Akko
Dramat w Osetii
wrzesień 2, 2004
zaprasza.net
Płoccy duchowni tuszowali skandale
marzec 3, 2007
PAP
"Obniżka stóp byłaby nieodpowiedzialna"
lipiec 12, 2002
PAP
Hipokryzja obrońców życia i praw człowieka
styczeń 6, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Obud? się Polski Narodzie !
marzec 31, 2004
Elzbieta
Teraz wiadomo dlaczego USA nia chciały podpisać konwencji o międzynarodowym trybunale karnym do spraw zbrodni wojennych
kwiecień 8, 2003
PAP
Kiedy koniec z lotami za złotówkę?
grudzień 5, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Historyk niemiecki za zniesieniem zakazu rozprowadzania "Mein Kampf"
lipiec 25, 2007
BIBULA
Opuszczeni przez Boga i ludzi
styczeń 17, 2005
Mirosław Naleziński
George Soros Gro?ba kapitalizmu
wrzesień 30, 2003
Wizyta Prezydenta A.K. w Moskwie, przegląd rzeczowej informacji, przede wszystkim z rosyjskich publikatorów...
maj 9, 2005
piśmienny
Pakiet antykryzysowy w Sejmie
lipiec 26, 2002
IAR
Czy USA staje się państwem policyjnym z pomocą Izraela?
kwiecień 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Lepper ma zapłacić za prawdę
styczeń 7, 2003
IAR
Miliony dolarów na kontach b. prezydenta Peru
październik 3, 2004
Przedwyborcze pytania i refleksje
październik 12, 2007
Dariusz Kosiur
Platforma programowa anarchosyndykalistów
grudzień 15, 2003
Adrian Dudkiewicz
Pierwszych 15 niemieckich czołgów Leopard 2A4 przejęła w poniedziałek 10. Brygada Kawalerii Pancernej ze Świętoszowa w woj. d
wrzesień 16, 2002
AFP
Ruszy kampania informująca o UE
sierpień 11, 2002
PAP
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media