ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej 
5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika 
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi 

 
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
więcej ->

 
 

Zapraszamy do Toronto

GONIEC NR 14/2008 (222) (4-10 kwietnia 2008)

***


W zeszłym tygodniu, w czwartek, pan Bartek Kurpan wraz z rodziną oczekiwał w Toronto na przylot szwagra z Polski (już po zniesieniu wymogu wizowego dla Polaków). Oto jego relacja z wydarzeń, jakie rozegrały się na lotnisku Pearsona, którą nadesłał do redakcji - red.
Czekaliśmy trzy godziny i 30 min, pytaliśmy się 10 razy, raz w informacji, raz polskiego LOT-u, raz stewardesy i raz amerykańskiego przewo?nika i Polaków, którzy wychodzili stamtąd. Nic nie było wiadomo, co się dzieje z moim szwagrem. Poszedłem się spytać ponownie w informacji, powiedziano mi, żeby pójść do "immigration", więc powiedziałem mojej żonie i jej bratu, że idę się pytać, i poszedłem tam.
Najpierw po schodach na drugi koniec lotniska na trzecie piętro, potem do windy na drugie piętro, tam w kamerze obejrzeli moją twarz i spytali, czego chcę. Powiedziałem im, że szukam informacji o moim szwagrze, którego jeszcze nigdy nie widziałem, i zapytałem, co się z nim dzieje. Celnik mnie poinformował, że mojego szwagra nie wpuszczą do Kanady, bo nie mają pewności, że wróci do Polski, i kazał wpłacić 4000 dolarów gotówką, wtedy go puszczą.
Zszedłem do żony i jej brata, powiedziałem, jaka jest sytuacja, byłem tak zdenerwowany tą decyzją, że aż musiałem się napić drinka. Nie wiedzieliśmy, co robić, moja żona z jej bratem i ze mną poszła znowu do "emigracji", żeby z nim porozmawiać. Ten celnik w ogóle nie chciał rozmawiać, pokazał cztery palce, że musimy wpłacić pieniądze, 4000 dolarów gotówką. Myśmy się rozpłakali i celnik powiedział, że zejdzie na 2500 dolarów, i kazał wrócić, jak będziemy mieli pieniądze, bo jak nie wrócimy, to w ten sam dzień o godz. 22.30 szwagier zostanie odesłany do Polski. Mieliśmy na załatwienie pieniędzy dwie godziny, bo była godzina 19.42, i nie mieliśmy skąd wziąć takiej kwoty. Musieliśmy jechać 50 km, żeby pożyczyć tę sumę od czterech osób, bo wszystkie banki o godzinie 20.00 już są zamknięte, a bankomat wypłaca tylko 500 dolarów. Mieliśmy na to dwie godziny. Po załatwieniu pieniędzy byliśmy z powrotem na lotnisku Toronto International Airport po 21.30 i biegiem do tej "emigracji", żeby je wpłacić. Wpadliśmy tam zmęczeni, zestresowani i jak pokazaliśmy pieniądze, to od razu zaczęli z nami rozmawiać, mówiąc, że zaraz wyjdzie.
A jeszcze chciałem dodać, że mój szwagier siedział tam tylko z wiadomością, że wraca do Polski, i prosił ich, żeby zadzwonił ten celnik do mnie i powiedział, jaka jest sytuacja. Żadnego telefonu nie było od nich, a mojemu szwagrowi powiedziano, że jestem powiadomiony!!!
Po wpłaceniu pieniędzy kazali nam zejść na dół. I po wpłaceniu tych pieniędzy, czekaniu 6 godzin wyszedł. Jaka to rzeczywistość, że znieśli wizy dla Polaków, że bez problemów, bez kłopotów będą przylatywać do Kanady, a tu spotyka ich coś innego - ZAPŁAĆ, TO WEJDZIESZ.
Bartek Kurpan
Hamilton
4 kwiecień 2008

przeslala Elzbieta Gawlas 

  

Archiwum

Seks dobry na wszystko
sierpień 21, 2007
Krystyna Boińska
Ciemność z Zachodu
czerwiec 6, 2008
Izrael Szamir
Poprawki dla pasażerów
sierpień 11, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Kto to był Pankracy ?
wrzesień 25, 2003
przesłała Elżbieta
Marcowy opozycjonista mimo woli
luty 26, 2003
Leszek Skonka
Narody zaczynają rozumieć - Szewardnadze oskarża Sorosa o wspieranie przewrotu
listopad 29, 2003
Doniesienia ze wschodniego frontu i spekulacje na temat najbliższej przyszłości...
kwiecień 4, 2007
tłumacz
Chrońmy nasze bogactwa
sierpień 7, 2003
prof. Julian Sokołowski, prof. Jacek Zimny
Czy Nadal Pogoda Dla Żydów?
marzec 10, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Chcieliście UE, no to ją macie (1)
styczeń 11, 2005
Polska - początek czy koniec drogi
styczeń 11, 2005
Artur Łoboda
Nie bąd? biernym odbiorcą
grudzień 31, 2003
Nasz Dziennik
Adolf Eichmann born in Austria
marzec 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Scenariusze i reżyseria, po polsku
listopad 11, 2007
Marek Olżyński
Dziad, czyli polski inżynier
maj 14, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Wniosek USA do ONZ: wprowadzić powszechny zakaz negowania Holokaustu!
styczeń 24, 2007
bibula- pismo niezależne
O Suwerenność Narodu Polskiego. Proklamacja
sierpień 26, 2007
Jerzy Rachowski
"Europejczycy" ? Kolejne oszustwo
sierpień 13, 2003
Dariusz Hybel
Lewica, prawica, bęc
wrzesień 7, 2006
Artur Łoboda
utworzenie Polskich Ośrodków Informacji Turystycznej w Izraelu
styczeń 16, 2007
INTERIA.PL/PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media