|
| Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie |
|
| Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie... |
|
| Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia |
|
| Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. |
|
| Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine |
|
| “The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” |
|
| Wszystko pod kontrolą |
|
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
|
|
| Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce |
|
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.
|
|
| Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 |
|
| |
|
| Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
| |
|
| Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? |
|
| |
|
| Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu |
|
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.
Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.
Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... |
|
| Nanotechnologia w szczepionkach |
|
| PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID |
|
| Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania |
|
Monika Jaruzelska zaprasza
|
|
| Szczepionka do zabijania Ludzi |
|
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
|
|
| Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami |
|
| Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację. |
|
| Patriotyzm |
|
| Piosenka Lecha Makowieckiego |
|
| Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej. |
|
| Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” |
|
| LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw |
|
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji. |
|
| Pożary w Kaliforni - poważna analiza |
|
Jak lewacy spalili Los Angeles
|
|
| Papież błogosławi strażników de Rotschild |
|
| To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata. |
|
| Kto mordował w Katyniu |
|
| Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
|
| "Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki |
|
| |
więcej -> |
|
Nowa sztuka: „Dogadywania, czyli mowa trawa”
|
|
Ten spektakl (spotkanie w Juracie, gdzie tylko szum morza i szum w słuchawkach nasłuchu było słychać) odgrywany na naszych oczach jest dowodem na istnienie układu partyjniactwa za wszelką cenę.
A ci partyjniacy? No cóż, oni są naprawdę egoistami, i to na dodatek, kompletnie nie znającym się na niczym. Ich klakierskim obowiązkiem jest wzięcie udziału w kolejnych odsłonach na scenie, w sztuce ( nie mylić z Kazimierą), którą KTOŚ im wyreżyseruje.
Kiepskim „aktorom” płacimy całkiem przyzwoite pieniądze.
Oni przypominają mi papugi w klatach, które – jedna przez drugą -wykrzykują:
głupek,
idiot,
pan jest zerem,
faszysta,
pedał,
a u was biją murzynów.
Przecież normalnie myślący człowiek doskonale zdaje sobie sprawę z tego komediodramatu.
I co? Nadal nic.
Jakoś nikt się kwapi aby wziąć rózgi i przegnać ich wszystkich do wszystkich diabłów. Tak przez chwilę, pijąc pierwszą dziś kawę, zastanowiłem się kiedy i u nas zacznie się „ruch w interesie” Bo interesów całkiem sporo maja tu różne środowiska; żadnego z nich nie interesuje sprawa polska.
Historia lubi się powtarzać, rozbrzmiewa jak w głos w klatkach z papugami.
Odnosząc się do spotkania prezydenta z premierem (chyba ten drugi nie obrazi się za taką kolejność?) w Juracie zastanawia mnie KTO ułożył grę, KOGO posłali jako pośrednika w mediacji.
Владимир Петрович Алганов już dawno przestał się liczyć, co nie oznacza iż tamci nie mają swoich w grze.
Wręcz przeciwnie. Tylko z KIM grają Tamci?
Ciekawi mnie KTO przywołał tych dwóch panów do porządku, po to, aby zostały zachowane warunki zmiennych decyzji?
Smuci fakt, że demokracja w Polsce to taka prawie demokracja. Skądinąd wiemy jak wielką różnicę czyni prawie
|
|
31 marzec 2008
|
|
Marek Olżyński
|
|
|
|
Norma czy obłuda?
grudzień 12, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Nadzór w USA , Terror i Kłamstwa
czerwiec 21, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
W imię Honoru, Godności Człowieka i Sprawiedliwości
grudzień 12, 2005
Ryszard Krzysztof Chałasiński
|
Anonimowe komentarze naruszają dobre imię!
styczeń 15, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Hiroszima i Nagasaki a „Tarcza” w Polsce
sierpień 9, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Cenzura żydowska w amerykańskich kinach
listopad 28, 2006
bibula.com/
|
Petycja przeciwko wojnie
marzec 21, 2003
|
Błędna diagnoza
wrzesień 10, 2003
|
Czy Pan Prezydent
listopad 24, 2006
mik4
|
The Iraqi National Resistance
styczeń 22, 2008
nadesłał Marduk
|
Dobra, amerykańska szkoła życia
luty 28, 2009
TVP Info
|
The Age of Solzhenitsyn
sierpień 25, 2008
Alexei Bayer
|
Kwaśniewski dba o przyszłość
kwiecień 28, 2005
|
Czy Rosja jest supermocarstwem?
marzec 17, 2008
tłumacz
|
Na głowach Naczelnych.
Fakt który warto pamiętać, dziwnym trafem losu oba nakrycia głowy do których się nas zmusza byśmy je
wrzesień 14, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
|
Chiny a Imperium Amerykańskie
luty 6, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski , USA
|
Przydzielają bonusy
grudzień 17, 2005
PAP
|
Ośmieszenie pewnego doniesienia PAP
marzec 3, 2008
tłumacz
|
Lepper: żądamy zmian systemowych w Polsce
czerwiec 26, 2002
PAP
|
Świat ma jednak szczęście że Rosją rządzi Putin
październik 2, 2006
wasylzly
|
więcej -> |
|