|
| Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
| |
|
| Cała prawda o World Trade Center |
|
| Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. |
|
| Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania |
|
Monika Jaruzelska zaprasza
|
|
| AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany |
|
| Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady |
|
| Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 |
|
| |
|
| Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem |
|
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu. |
|
| Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 |
|
| |
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid |
|
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
|
|
| Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r |
|
| Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. |
|
| Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW |
|
|
|
| Izrael w chaosie: ogłoszono całkowitą ewakuację, ponieważ ciężkie rakiety Iranu spadły na Tel Awi... |
|
| |
|
| "patriotyzm" po 1989 roku |
|
| komentarz zbędny |
|
| Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 |
|
| Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. |
|
| Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. |
|
| |
|
| Ludobójstwo covid |
|
| Wywiad z CLAIRE EDWARDS |
|
| Rothschildów apetyt na Chiny |
|
| |
|
| Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie |
|
| Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". |
|
| Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' |
|
| |
|
| Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce |
|
| Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim |
więcej -> |
|
Amerykańska Teokracja?
|
|

Po podboju Judei przez Izrael w 1967 roku, fundamentaliści protestanccy w USA, powiązali ten fakt z przepowiedniami Apopkalipsy i doszli do przekonania, że zwycięstwo Żydów nad Arabami jest koniecznym wrunkiem, żeby Chrystus drugi raz przyszedł na ziemię. Stopniowo ewangielicy amerykaścy zaczęli stawać się zaciekłymi sjonistami, tak że w USA zostali oni nazywani „chrześcijańskimi sjonistami.” Równocześnie trockiści żydowscy w Nowym Yorku, w obliczu postępującego upadku komunizmu, zaczęli nawracać się na radykalny sjoinizm i stworzyli ideologię neokonserwatyzmu, która to nazwa dała im możność penetrownia środowisk konserwatywnych i ich bogatych fundacji polityczno-kulturalnych.
Przymierze neokonserwatystów z fundamentalistami protestanckim zdominowało partię Republikańską i dało jej zwyciętwo w wyborach, tak, że obecnie partia ta dominuje izbę deputowanych, senat, oraz Biały Dom Bush’a. Jednym ze sloganów politycznych jest obecnie: „Ewangielicy chronią Izraeal” (American Bibel Belt is Israeli Safety Belt”), a neokonserwatywne przymierze popiera „Israel od Nilu do Eufratu,” oraz od dawna żąda tak najazdu na Irak jak i zmiany reżymów państw na Bliskim Wschodzie, zwłaszcza Iranu.
Były radca prezydenta Nixon’a i znany pisarz polityczny, Kevin Phillips, opublikował książkę pod tytułem: „Amerykańska Teokracja: „Niebezpieczna Polityka Radykalnej Religii, Nafty i Zadłużenie w 21szym Wieku,” („American Theocracy: The Peril and Politics of Radical Religion, Oil, and Borrowed Money in the 21st Century,” Viking, 462 pages). Autor ten uważa, że w perspektywie historycznej, zbliża się koniec potegi amerykańskiej.
W obliczu szybko rosnących kosztów służby zdrowia i szkolnictwa jak i spadku realnych płac w USA, Phillips uważa że rządy fanatyków religijnych, którzy dokonali ataku na Irak, powołując się na wolę Boga, są szczególnie niebezpieczne dla USA, zwlaszcza gdy one idą w parze z uzależnieniem ekonomii amerykanskiej od importu płynnego paliwa, przy jednoczesnym zaciąganiu astronomicznych długów państywowych w Chinach, Japonii i innych, krajach którym USA płaci za deficyt handlowy bonami skarbowymi.
USA importuje około 65% płynnego paliwa i coraz bardziej opiera swoją gospodarkę na kolosalnych pożyczkach, przy jednoczesnym stosowaniu zasady strategicznej wojen zapobiegawczych, większych zbrojeń niż reszta świata razem wzieta, produkcji nowych broni nuklearnych przy jednoczesnym dominowaniu kongresu przez prezydenta Bush’a, który nakazuje ogólny podsłuch telefoniczny, jak i tortury w celu wymuszania informacji oraz bezterminowe więzienie jeńców co gwałci Konwencje Genewską i podminowuje prawa obywatelskie Amerykanów.
USA spożywa 25% dziennej światowej produkcji płynnego paliwa i ma na swoich drogach 200 milionów samochodów z 520 milionów na świecie. Jednocześnie USA ma tylko 3% światowych rezerw petroleum i konkuruje z stale rosnącym zapotrzebowaniu na paliwo, zwłaszcza Chin, Indii i innych rozwijających sie państw. Na tym tle napad na Irak był opisywany jako „ sposób ustabilizowania świata i ośiągnięcia wiekszego dobrobytu w za pomocą kontroli największych pól ropy naftowej na świecie.” Wiceprezydent Dich Chenney starał się ustalić w 2003 roku, przed zaczęciem działań wojennych, ile ropy naftowej z Iraku należy rzucić na rynek żeby spowodować spadek cen płynnego paliwa na rynku światowym.
Phillips twierdzi że 70% fundamentakistów protestackich, popierających rząd Bush’a, literalnie wierzy w przepowiednie o Apokalipsie i bitwie w Armageddon między Chrusyusem i Anty-Chrystusem żąda zaprzestania nauki o ewolucji, jak i dowodzenia o wzroście temperatury atmosfery ziemskiej. Niektórzy określają ten stan rzeczy jako kryzys tożsamości ludzi którzy przerażeni są nadchodzącą ostateczna katastrofa i zniszczeniem ludzkości.
Zadłużenie USA osiąga obecnie najwyższy poziom od stu lat równy wartości trzech lat produkcji gospodarki amerykańskiej. Kolosalna akumulacja amerykańskich bonów skarbowych i innych papierów wartościowych w Chinach, Japinii i innych państwach grozi światowym kryzysem gospodarczym ponieważ wartość bonów skrabowch jest gwarantowana przez rząd w Washyngtonie, który nie ma fuduszy żeby bony te wykupić ta że mysiałby zdewaluować dolara i drukować dosyć banknotów żeby nomialną cenę bonów zapłacić wierzycielom. Dewaluację dolara może też powodować wprowadzenia innej waluty w handlu płynnym paliwem i gazem ziemnym.
Obecnie w USA większe dochody mają banki i brokerzy gieldowi niż cała amerykańska produkcja przemysłowa razem wzięta, co utrudnia kontrolę rządu nad przerostem spekulacji kosztem rozwoju technologii i inowacji. Potencjalne zagrożenie upadłością wielkiej firmy samochodowej General Motors z powodu przeciążenia jej kosztami służb zdrowia i funduszów emerytalnych jest widziany jako cios w system opieki społecznej w USA. Dziś w przybliżeniu narzucony koszt funduszu emerytalnego na samochód firmy General Motors jest ponad dwukrotnie wyższy niż podobny koszt narzucony na samochód na przykład produkcji japońskiej.
W sumie sprawdzianem uprzemysłwionego nowoczesnego państwa jest równowaga między prawami ludności i interesami prywatnych firm i przedsiębiorstw. Krytyczne dziś sprawy paliwa płynnego, fanatycznych polityków i wielkiego zadłużenia są częścią obrazu tego w jakim stopniu USA faktycznie staje się państwem nieudanym w obliczu dzisiejszych zagrożeń. Recenzja książki Kevina Phillips’a „Amerykańska Teokracja” autorstwa Jeffrey’a Madrick’a ukazała się w „The New York Review of Books” z nomialną datą 8go czerwca, 2006.
www.pogonowski.com |
|
30 maj 2006
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Czy ograniczać wielkość gospodarstwa rolnego?
lipiec 26, 2002
PAP
|
Belka pokazuje komu służy
czerwiec 22, 2004
PAP
|
Proszę, przebaczcie nam!
kwiecień 25, 2003
PAP
|
LPR chce odwołać Cimoszewicza
czerwiec 28, 2002
PAP
|
Prezydent RP Wojciech Jaruzelski przed sadem
kwiecień 21, 2007
wasylzly
|
Przed zatrzymaną rewolucją
listopad 11, 2007
Marek Olżyński
|
Polsko! Twoja zguba w Rzymie!
grudzień 1, 2006
PNLP
|
Żydzi z USA oszukują ocalałych?
wrzesień 28, 2007
BIBULA
|
Kilka uwag odnośnie wyborów prezydenckich
październik 24, 2005
Artur Łoboda
|
To była kiedyś nadzieja ......... dla frajerów
listopad 24, 2008
PAP
|
LIBERAL = PHILOCRIMINAL Part III
styczeń 2, 2009
Marek Głogoczowski
|
Patriota Kaczyński
luty 10, 2006
|
Kwaśniewski spotka się z Putinem na Wawelu
styczeń 26, 2005
|
Plan Hausnera BEZ TAJEMNIC
marzec 9, 2004
Adrian Franczyk
|
Tempora, leges i mores
grudzień 4, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Koniec Kaczyńskiego...
czerwiec 14, 2005
Zbigniew Nowak
|
Krewkie rekordy Polaków
grudzień 16, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
"Czarne owce" w szeregach przedstawicieli Polonii
październik 23, 2003
|
Koniec roku 2001
październik 17, 2007
Artur Łoboda
|
Panorama Historyczna "Cudu Nad Wisłą" i Wspomnienie Rodzinne
lipiec 1, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|