ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
więcej ->

 
 

Filantopia i sznur

Niedawno miałem okazję oglądać fragment programu kabaretowego, do którego Tadeusz Drozda zaprosił byłą Minister Skarbu z rządu Buzka - niejaką Aldonę Kamelę Sowińską.
Drozda przyzwyczajony do kabaretowego sposobu rozmowy trafił niczym "kosa na kamień", kiedy chciał usłyszeć od Sowińskiej odpowiedzi na zadane pytania.
"Panienka" pseudoekonomistka - niczym aktywistka socjalistyczna, z prędkością karabinu maszynowego wygłaszała swoje bzdurne tezy, co zbiło z tropu naszego kabareciarza. W efekcie, nawet w momencie "podłożenia się" przez tą maniaczkę - co maiało miejsce przy wypowiedzi o prywatyzacji Telekomunikacji Polskiej, Drozda zapomniał języka w gębie.
Wedle Sowińskiej "prywatyzacja" TPSA, która zaowocowała monopolem telekomunikacyjnym, najwyższymi na Świecie cenami za usługi telekomunikacyjne, zapó?nieniem informatycznym Polaków w narzędziach internetowych - to model do którego ta panienka podąża.

To właśnie na przeogromnym tupecie oparta została agresja ekonomiczna na Polskę zorganizowana przez międzynarodowy kapitał spekulacyjny. Nic więc dziwnego, że jedna z cichodajek światowego kapitału spekulacyjnego używa tych samych metod.

Kilka dni temu polskie media obiegła wiadomość, że (cytuję dokładnie) "Amerykański miliarder i filantrop George Soros uważa za swój główny cel "pokonanie" w 2004 roku prezydenta George'a W.Busha, który uczynił Stany Zjednoczone "zagrożeniem dla świata"".
Przypuszczam, że większość z Państwa nie wie o co tu właściwie chodzi.
Historia żydostwa drugiego tysiąclecia zaznaczona jest pogromami i licznymi mordami Żydów.
Fakty te wykorzystywane są przez pewną część żydowskich historyków do wysnuwania absurdalnych oszczerstw pod adresem innych narodów, jakoby miały one w swojej kulturze zaszczepiony antysemityzm. (Chodzi oczywiście o antysemityzm - antyżydowski, bo antysemityzm - antyarabski nie przeszkadza tym interpretatorom historii)
Tymczasem pogromy były najczęściej skutkiem przestępstw dokonywanych przez Żydów.
Naród żydowski jest narodem szczególnym - rodzącym zarówno ludzi wielkich duchem, jak też pospolite kanalie. Problem w tym, że tych kanalii jest proporcjonalnie (kilkakrotnie) więcej niż w innych nacjach.
Z tego powodu każdy kto przeprowadzi analizę informacji o dokonywanych obecnie przestępstwach - zauważy - że osoby wywodzące się z narodu żydowskiego dokonują ich najczęściej.

Na polskim gruncie - po raz kolejny, boleśnie odczuliśmy tą prawidłowość.
Polska została ograbiona przez zorganizowane grupy przestępcze, które usadowiły się w polskich organach władzy.
Soros, którego majątek szacowany jest na 7 mld dolarów, znaczną jego część zdobył na nędzy Polaków, przy współpracy Leszka Balcerowicza, Hanny Gronkiewicz - Waltz, Marka Belki, Bogusława Grabowskiego i całej masy pomniejszych złodziei w rodzaju Aldony Kameli Sowińskiej.
Otóż George Soros świetnie zdaje sobie sprawę, że żydowska grabież nie może trwać w nieskończoność i prędzej, czy pó?niej zakończy się jednym wielkim światowym pogromem.
Postępowanie Busha juniora działa niczym katalizator dla przyspieszenia tej tragedii.
I tylko chęć opó?nienia tego procesu stoi u przyczyn powyższej deklaracji Sorosa.

Przez ostatnich siedem lat Japonia boryka się ze skutkami protekcjonizmu państwowego krajów zachodnich.
Gospodarka Japońska ukierunkowana na handel z Zachodem tkwiła w stagnacji.
Mniej więcej dwa lata temu Rząd Japonii podjął zdecydowane kroki w kierunku pobudzenia gospodarki i ustalił wysokość odsetek od kredytów na poziomie 0%.
Przez dwa lata przestępcy z Rady Polityki Pieniężnej ukrywali prawdę i kłamliwie twierdzili, że ustanowienie zerowej stawki odsetek nie zmieniło sytuacji gospodarki japońskiej.
Wynikami finansowymi można dowolnie manipulować.
Wywodzący się z komunistycznego aparatu terroru - członkowie RPP, jeszcze w minionej epoce posiedli narzędzia manipulacji danymi.
Dopiero, kiedy wska?niki ekonomiczne stały się niepodważalne, polskojęzyczne media podały do wiadomości publicznej, że :
"już siódmy kwartał z rzędu wzrasta PKB w Japonii.
Gospodarka japońska kolejny raz wzrosła w okresie od lipca do września, osiągając w przeliczeniu rocznym tempo 2,2%. (...)
Tempo wzrostu japońskiego produktu krajowego brutto przekroczyło oczekiwania ekspertów. Główne czynniki wzrostowe w trzecim kwartale bieżącego roku kalendarzowego to silny eksport i ożywienie inwestycji sektora prywatnego."
(PAP)
 Zarówno wzrost inwestycji, jak też wzrost eksportu nie jest możliwy bez taniego kredytu.

Tymczasem w Polsce w dalszym ciągu stosuje się program destrukcji resztek polskiej gospodarki.

Niedawno mieliśmy okazję dowiedzieć się z polskojęzycznych mediów, że :
"Polskie firmy inwestują w Albanii", a konkretnie polski browar zainwestował milion dolarów w budowę browaru w tym kraju.
To metoda kłamstwa - bardzo powszechna w polskojęzycznych mediach. Otóż firma, o której mowa, już od dawna nie znajduje się w polskich rękach bo została sprzedana za ułamek wartości.
Tak więc w Albanii nie inwestuje polska firma, a jedynie firma mająca swoją filię w Polsce.
Ale to nic.
"Magister" Kwaśniewski - odwiedzając w Albanii rzekomą "polską" firmę, nie po raz pierwszy "pomylił się", kiedy mamrotał o "polskiej" inwestycji w tym kraju.

Takich niewątpliwych pomyłek jest znaczne więcej.
Można by rzec, że cała Polska to jedna wielka pomyłka.
A na pewno wielką pomyłką Polaków są polskojęzyczne rządy.
Ostatnio faszeruje się nas informacjami jakoby za rządów Millera nastąpił wzrost gospodarczy powyżej 2% PKB.
Mnie osobiście nie cieszy taka wiadomość, bo oznacza tylko tyle, że zagraniczny kapitał - wykorzystujący tanią polską siłę roboczą dorobił się większych dochodów.
Dlatego nie jest już dla mnie żadnym zaskoczeniem, że rząd Millera sprzeciwia się projektowi klubów poselskich PSL i LPR, popartym przez Samoobronę, RKN i ROP, by do zadań statutowych NBP należało wspieranie wzrostu gospodarczego i walka z bezrobociem.

Skoro polskojęzyczny rząd zabiega o to by (już nie polski choć z nazwy - wciąż) Narodowy Bank Polski nie dbał o wzrost gospodarczy to oznacza to, że cała tak zwana "reforma Hausnera" jest jednym wielkim oszustwem.

Nie da się pobudzić wzrostu gospodarczego bez elastycznej polityki monetarnej i tanich kredytów.
Sztywny kurs walutowy doprowadzić może tylko do jednego - do rozgromienia niedobitków polskiej gospodarki i przejęcia pełnej władzy finansowej nad Polską przez kapitał zagraniczny.
Ale właśnie o to chodzi wszystkim kolejnym polskojęzycznym mediom.

"Miałeś chamie złoty róg .... ostał ci się jeno sznur"

Ten cytat z "Wesela Wyspiańskiego" jest nagminnie powtarzanym dla opisu działalności polskich polityków.
Prawda jest jednak wiele bardziej okrutna.

Już w 1992 roku ostrzegałem Rodaków przed zagrożeniami wynikającymi z tak zwanego "Planu Balcerowicza".
Wszyscy rozmówcy lekceważyli moje ostrzeżenia.
Wystarczającym kontrargumentem był fakt, że w końcu mamy w sklepach "półki pełne towarów", a wszystkie znane "kraje kapitalistyczne" znajdują się w wiele lepszej sytuacji ekonomicznej niż "Polska Ludowa".
Nikt nie chciał przyjąć do wiadomości, że cała - biedna Ameryka Południowa to również "kraje kapitalistyczne".
Zresztą niedawno - usłyszałem równie absurdalny argument związany z naszym "wstąpieniem do Unii Europejskiej".
Zawierał się on w następującym stwierdzeniu:
"Żaden z krajów nie wyszedł ?le na wstąpieniu do UE, dlaczego z Polską miałoby być inaczej?"

Ostatnio ludzie coraz częściej politykują - wyrażając bardzo negatywne opinie na temat "ludzi władzy", przeplatane niejednokrotnie epitetami.
Kilkakrotnie - w swojej naiwności - chciałem uświadomić moim rozmówcom, że to właśnie sobie samym zawdzięczają nieciekawą sytuację materialną.
Używałem do tego następującego argumentu:
"Kiedy przychodzi wam coś kupić, to dla zaoszczędzenia paru złotych przeglądacie wszystkie oferty i niejednokrotnie jedziecie na drugi koniec miasta, aby kupić (na przykład) telewizor o kilka złotych tańszy.
Kiedy jednak przychodzi podjąć poważną decyzję, od której zależy wasze życie i ewentualna utrata wielu tysięcy złotych (a dzieje się tak w wypadku wyborów do Sejmu, lub Rad Narodowych), to nawet palcem nie kiwniecie, by poznać na kogo macie zamiar głosować.
Po takim wywodzie, wszyscy dotychczasowi rozmówcy przyznali mi rację, po czym bardzo szybko oddalili się".

Taka ucieczka przed prawdą trwać będzie do kompletnego upadku Państwa Polskiego.
Dlatego też, powyższy cytat z dramatu Wyspiańskiego dedykuję wszystkim Rodakom, którzy nie podjęli trudu poznania: komu oddają władzę nad sobą i nad naszym wspólnym Krajem.
17 listopad 2003

Artur Łoboda 

  

Archiwum

Kolejna rocznica martyrologii
Piłsudski-Wyspiański
Wspomnienie na tle osobistych przeżyć

listopad 29, 2002
Bolesław Raczyński
Apel w sprawie lustracji Polonii
marzec 31, 2006
Kosztowny kredyt czyli "łapaj złodzieja"
kwiecień 4, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
Ręce opadają
sierpień 14, 2003
Andrzej Kumor
IMMUNITET DO POPRAWKI - dlaczego sędzia nie powinien kryć się za immunitetem
sierpień 24, 2008
ZR
Precyzyjne pomyłki dla Polski i nie tylko
kwiecień 11, 2003
Andrzej Kumor
Morel
maj 13, 2003
przesłała Elżbieta
Papież wie, po co przyjeżdża do Polski
sierpień 18, 2002
PAP
Orwellowska dobranocka
maj 21, 2003
M. Krupinski
Zaproszenie do Mackiewicza
luty 2, 2004
Andrzej Kumor
LIST OTWARTY DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO
marzec 14, 2005
Andrzej Gwiazda
Medialny exodus lekarzy
marzec 24, 2006
Adam Sandauer
$$$
kwiecień 22, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Ojczyzna Żydów, Deklaracja Balfour’a Destabilizacja Świata
grudzień 27, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
By przeżyć i mniej cierpieć
sierpień 26, 2006
Władysław Chmiel
Lista Wildsteina - Wywiad wojskowy jako policja polityczna Czym był "okrągły stół"?
luty 5, 2005
Adam Sandauer
(Ostrzeżenie) Samoobrona za Geremkiem
lipiec 15, 2004
Protest
listopad 9, 2005
przesłała Elżbieta
Sojusz Talmudu z Radykalnymi Protestantami
marzec 9, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Uważamy za skandal, że polskie władze doprowadzają do poważnego konfliktu z Niemcami i Francją.
marzec 20, 2003
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media