ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
The Corbett Report 
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a  
Orwell 2025 w USA 
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
więcej ->

 
 

Perpetuum mobile


Premier Izraela Ariel Szaron oskarżył Europę o "zbiorowy antysemityzm" i ostrzegł przed rosnącą "arabizacją" Kontynentu. Była to ponoć reakcja szefa izraelskiego państwa na sondaż, z którego wynikało, iż większość Europejczyków uważa Izrael za największe zagrożenie dla światowego pokoju. Być może też było to odreagowanie decyzji niemieckiego rządu o wstrzymaniu eksportu do Izraela kolejnych okrętów podwodnych klasy "Delfin". RFN prawie darmo przekazała już Izraelowi trzy takie U-Booty, teraz jednak Berlin stał się oporny, gdy okazało się, że Izraelczycy prawdopodobnie wyposażają otrzymane łodzie w pociski balistyczne typu Harpoon z głowicami nuklearnymi.
Trudno dyskutować ze stwierdzeniem, że Europejczycy to antysemici, jest to bowiem taka sama stereotypowa generalizacja, jak powiedzenie, że Francuzki to ladacznice, a Żydzi - oszuści.
Gdy sprowadzimy dyskusję polityczną do parteru, pozostaje wzajemne obszczekiwanie się.
Tymczasem dzisiejszy europejski "antysemityzm", to w dużej mierze nie tyle uprzedzenie wobec Żydów, lecz krytyka agresywnej polityki Tel Awiwu. Jeśli więc Izrael ma swoje racje, to dobrze byłoby, aby je przedstawił, a nie odparowywał na zarzuty rakietką z napisem "antysemityzm". Dobrze byłoby, aby Izrael wytłumaczył, dlaczego domagając się - na przykład - od takiego Iranu pełnej "przejrzystości" w dziedzinie programów atomowych, sam nie podpisuje układu o nierozprzestrzenianiu broni jądrowej i nie zezwala na międzynarodowe inspekcje swych obiektów nuklearnych?
Można całkowicie zrozumieć potrzebę zapewnienia izraelskim Żydom bezpieczeństwa i konieczność obrony przed terroryzmem, trudno jednak skojarzyć z praworządnym i demokratycznym państwem mordowanie bez wyroku osób podejrzanych o związki z nielegalnymi organizacjami przy pomocy wystrzeliwanych z helikoptera pocisków antyczołgowych, czy też budowanie muru sankcjonującego swoisty apartheid państwa żydowskiego.
W wypowiedziach izraelskich polityków coraz częściej słychać antyeuropejską nutę, coraz częściej wydaje się, że osłabienie tradycyjnych transatlantyckich więzi Ameryki z Europą jest im na rękę; że pozwala na lansowanie większej obecności amerykańskiej na Bliskim Wschodzie.
Antysemici, są w Europie, bo są wszędzie na świecie - podobnie też na wielu kontynentach znale?ć można żydowskich szowinistów. Nie oznacza to jednak, że powinniśmy dyskutować na slogany.
Szowinizm nie może być odpowiedzią na antysemityzm, bo jeśli będzie, to całe "urządzenie" stanie się jednym wielkim samonapędzającym się mechanizmem.

Andrzej Kumor

25 listopad 2003

http://kumor.net 

  

Archiwum

Steinbach: unieważnić dekrety przed wstąpieniem do UE
sierpień 31, 2002
PAP
Ruszy kampania informująca o UE
sierpień 11, 2002
PAP
USA wypałowują durną Europę bez wysiłku
kwiecień 10, 2008
marduk
Oblicze frustracji czyli - "Konieczność pacyfikacji polskich służb specjalnych i prokuratury"
maj 12, 2005
konstytucjonalista
Zachrapał się na śmierć
sierpień 25, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
20 września 1939 roku
lipiec 20, 2008
Artur Łoboda
al-Kubaysi: Proces polityczny korzystny dla Al-Kaidy
sierpień 10, 2007
przysłał marduk
List Layli Anwar do Saddama Husseina.
styczeń 9, 2007
tezlav von roya
Czy atak z 11 września 2001 był prowokacją?
sierpień 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Takich mamy kretynów w Kościele
wrzesień 11, 2007
PAP
Amerykanie mają do wyboru tylko mniejsze zło
październik 31, 2008
Artur Łoboda
Cheney wyklada kawe na lawe- czyli najpewniej bedzie wojna z Iranem
luty 24, 2007
malgorzata
GUS: Bezrobocie ludzi młodych
styczeń 30, 2006
Drugi rozbiór Polski
wrzesień 22, 2002
List prywatny
maj 27, 2003
przesłała Elżbieta
Zrobcie miejsce dla nowych obywateli
styczeń 22, 2003
Elzbieta
Amerykańskie mordy bezbronnych Irakijczyków
czerwiec 6, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Żal kumpla z Magdalenki
maj 1, 2008
Bogusław
Ponad 600,000 Irakijczyków zabitych, od inwazji przez USA
październik 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Warszawa 13.05.2005
maj 17, 2005
Alina
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media