|
Nie wierzcie przefarbowańcom
|
|
Jacek Saryusz Wolski, który jeszcze niedawno należał do elity PO, nagle zmienił front i od pewnego czasu udaje patriotę.
Powiedział jednak coś - co ujawnia jego prawdziwe oblicze.
Po antypolskiej nagonce Brukseli i uruchomienia art. 7 traktatu UE wobec Polski., Wolski powiedział:
"Uważam, że Unia Europejska to najlepsza rzecz, jaka wydarzyła się na przestrzeni millenium. Polska jest nieodłączną częścią UE i nią pozostanie".
Czym się różni obecna Unia Europejska od hitlerowskich Niemiec?
Pozwolę sobie na kilka porownań.
1. W przeciwieństwie do Trzeciej Rzeszy Unia Europejska nie represjonuje, ani nie morduje Żydów - czy też Muzułmanów.
Ale niepokorni Polacy pozostali tradycyjnym wrogiem - poniżanym i pomawianym o nieprawdopodobne zbrodnie.
2. W 1939 roku - z rąk niemieckich zginęło około 200 tysięcy Polaków.
W tak zwanym "procesie dostosowawczym" i likwidacji zakładów pracy - w bezdomność popadło i w szybkim czasie poumierało kilkaset tysięcy Polaków.
Łącznie z samobójcami jest to liczba bliska 400 tysięcy Polaków.
3. Podbitym przez Trzecią Rzeszę i kolaborującym Narodom pozostawiono duży margines swobód. Były one ograniczane wraz z pojawianiem się ruchu oporu.
Natomiast w Unii Europejskiej potulne Narody, które nie stoją na drodze ekspansji terytorialnej Niemiec - mogą chwilowo czuć się bezpiecznie.
Tak było z Węgrami - póki rządzili w nich powolni Berlinowi postkomuniści.
4. Do 1940 roku ataki niemieckie zawsze zaczynały się od szkalowania i pomawiania przeciwnika o rzekome zbrodnie.
Gdy kurtyna opadła i jasne stały się prawdziwe cele Niemiec, atakowali już bez przygotowania propagandowego.
Unia Europejska jest jeszcze na etapie oszczerstw i wrogiej Polsce propagandy.
Oznacza to, że jeszcze nie pokazała swojego prawdziwego oblicza.
Zniszczenie polskiej gospodarki przez Balcerowicza, było pierwszym krokiem w kierunku kolonizacji Polski przez Niemcy.
Gdy zrozumiałem te cele, przestrzegałem przed EWG - poprzedniczką UE ogłaszając, że istnieje życie poza Unią Europejską.
Porażająca większość współczesnych Polaków zachowuje się jak pozbawieni człowieczeństwa więźniowie obozów koncentracyjnych - którzy nie potrafili wyobrazić sobie życia - poza drutami kolczastymi. Tak zostali wytresowani do powtarzalności zdarzeń.
W koncepcji Berlina, a zatem Unii Europejskiej - Polska miała być tylko bezpieczną drogą transportową na wschód.
Ponieważ się na to nie zgodziliśmy - to zostaliśmy zaatakowani w 1939 roku. I przez Berlin, a więc Unię Europejską będziemy atakowani tak długo - jak długo te przepychanki nie przerodzą się w konflikt militarny.
Mają przecież na terenie Polski swoją Piątą kolumnę - współczesnych folksdojczów, którzy prowadzą dywersję polityczną i gospodarczą.
Powtarzałem zawsze, że zadając się ze zbirami, albo staniemy się do nich podobni, albo staniemy się ich ofiarami.
Unia Europejska to zakamuflowany - niemiecki zbir, a nie żadna "najlepsza rzecz, jaka wydarzyła się na przestrzeni millenium"!
|
|
19 listopad 2017
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Ich poprzednicy trafili w "nagrodę" do Berezy Katuskiej
lipiec 14, 2008
Newsweek
|
"Alternatywna" droga krzyżowa
sierpień 4, 2002
alt
|
Uratowac Polski istnienie
lipiec 17, 2008
...
|
Nacjonalizm, czy kosmopolityzm?
lipiec 21, 2008
Dariusz Kosiur
|
Przewlekłość względna
marzec 8, 2009
Witold Filipowicz
|
Czy Polacy to idioci?
maj 4, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Osłabianie Rosji kosztem Polski
kwiecień 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
No i nic. No i nici z tego..
listopad 23, 2007
Borowik-Pest
|
Walka o władzę
listopad 27, 2003
"Nasz Czas" (Litwa)
|
USA znajdą w Iraku broń masowego rażenia
kwiecień 14, 2003
|
Królowie
styczeń 13, 2007
Radio Kraków
|
Bredzi bredzi sobie Rzymek..z Rzymku bredni plynie dymek..
sierpień 25, 2007
totalnie Nieokrzesany
|
Religijne korzenie liberalizmu
grudzień 7, 2006
Izrael Szamir
|
Kwaśniewski czyni zabezpieczenia przed zamachem stanu i własną odpowiedzialnością
sierpień 7, 2005
PAP
|
Żywot człowieka NIEpoczciwego
czyli -
Andrzej Olechowski
luty 26, 2003
Helena Rucz-Pruszyńska (2001)
|
Wybór bieżącej prasy rosyjskiej
luty 19, 2007
tłumacz
|
Konwój do Betlejem
wrzesień 27, 2003
Israel Shamir
|
Amerykanie zbombardowali iracki szpital
listopad 9, 2004
PAP
|
Czy Amerykańscy Demokraci będą mieli inne zdanie o "tarczy"?
sierpień 17, 2008
PAP
|
Przedłużone śledztwo ws. wypłat w EuRoPol Gazie
grudzień 23, 2002
PAP
|
|
|