ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) 
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
Skazany za pestki moreli, B17  
Faszyzm w barwach demokracji 
więcej ->

 
 

PiS: Pitera chwali Hitlera


Sekretarz klubu PiS Arkadiusz Czartoryski zaapelował podczas wtorkowej konferencji prasowej w Sejmie, by PO przeprosiła za poniedziałkową wypowied? posłanki tej partii Julii Pitery w TVP3. Pitera powiedziała we wtorek, że "wariactw panów z PiS komentować nie będzie".

Chodzi o wypowied? Pitery, która jako "Gość Dnia" w TVP3, odnosząc się do retoryki wyborczej, ironizowała: - No świetnym mówcą był Hitler, pani redaktor. Świetnym mówcą. Porywał tłumy i stadiony wyły. Ja bym chciała aby o tym pamiętać jednak. No Hitler jeszcze budował drogi i budownictwo socjalne, chciałam zwrócić uwagę. Natomiast myśmy zostali wyłącznie przy retoryce.

W ocenie Czartoryskiego, wypowied? Pitery "nie ma innego kontekstu niż chwalenie Hitlera". Poseł zaapelował, by szef PO Donald Tusk "nie umieszczał takich osób na swoich listach".

czytaj dalej



- Za chwalenie Hitlera w dzisiejszej Europie, w Niemczech traci się stanowiska, wylatuje się z pracy - przekonywał poseł.

- W telewizji ZDF jedna z dziennikarek, która pochwaliła Hitlera za budowanie dróg i domów socjalnych, straciła pracę. Dzisiaj w Polsce politycy, którzy znajdują się na listach wyborczych PO, wypowiadają takie słowa publicznie - podkreślił Czartoryski.

Według posła PiS, "cała wypowied? (Pitery) nie zawiera ani słowa krytyki o Hitlerze, tylko pochwałę".

- Zbliżamy się do granic wariactwa. Wariactw panów z PiS komentować nie będę - w ten sposób do zarzutów PiS odniosła się we wtorek Julia Pitera.

Czartoryski powiedział, że PiS liczy na "opamiętanie się" PO. - Tak dalece Polacy nie cierpią chwalenia Hitlera w mediach (...), że nastąpi opamiętanie - ocenił.

Podczas konferencji posłanki PiS: Mirosława Masłowska i Anna Pakuła-Sacharczuk chwaliły nowo powołaną doradczynię prezydenta ds. kobiet Nelly Rokitę.

Masłowska podkreślała, że sama jest członkinią Europejskiej Unii Kobiet, której szefuje Rokita. - Uważam, że jest ona doskonałym i świetnym politykiem - powiedziała posłanka. Masłowska dodała, to Nelly Rokita zajmowała się jej kampanią w wyborach w 2005 roku.

¬ródło informacji: INTERIA.PL/PAP

18 wrzesień 2007

 

  

Archiwum

"Kropka nad i" - taśma bez końca
lipiec 11, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Z Bogiem na czacie"
marzec 11, 2006
Kazik
Przepraszam
październik 1, 2006
mik4
cdsadca
kwiecień 17, 2005
caac
Specjalne stosunki
maj 22, 2006
z Prawica.Net przysłał Marek Olżyński
"Wedle Rozkazu"
listopad 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Polska 1918-1939
październik 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Nie chcemy być Piłatami
lipiec 23, 2006
Andrzej Kumor
Sympozjum w Yad Vashem odpowiedzią na irańską konferencję o Holokauście
grudzień 16, 2006
bibula- pismo niezależne
Szowiniści przeciw UE
marzec 25, 2004
PAP
Towarzysze tęsknią za pochodami
maj 1, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
Pieprz pod prysznicem
listopad 15, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Energetyczne Rezerwy Azji Środkowej Rosną
październik 17, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Koszty aneksji do UE (3)
marzec 17, 2003
Piotr Wesołowski
Absudalny Dramat Imperium Bush’a
kwiecień 13, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Reguła symbiozy
kwiecień 21, 2005
Witold Filipowicz
2009.03.17. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
marzec 17, 2009
tłumacz
Atak na złamanie niezależności NBP
luty 6, 2006
"Surowy" wyrok dla piłkarza
luty 4, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Czy Michnik nie był kiedyś sekretarzem ( sekretarką ? ) tej cioci Andrzejewskiego?
kwiecień 6, 2003
ania 67
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media