|
| Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego |
|
| |
|
| Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS |
|
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień. |
|
| Kto mordował w Katyniu |
|
| Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
|
| Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS |
|
Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). |
|
| Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku |
|
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
|
|
| 16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani |
|
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
|
|
| Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy |
|
| ... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... |
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| Polscy "nacjonaliści" o żydach |
|
| Po prostu zobaczcie |
|
| Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie |
|
| |
|
| JAK ŻYDZI ODEBRALI MAJĄTKI I WYSŁALI 100 TYSIĘCY POLAKÓW DO BRAZYLII |
|
|
|
| Iran dziesiątkuje izraelskie miasto portowe Hajfę pociskami kasetowymi; 2 osoby zabite, samochody... |
|
| |
|
| Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej. |
|
| Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” |
|
| Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith |
|
| Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. |
|
| Mój dom, mój świat ... |
|
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... |
|
| Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara |
|
| Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. |
|
| wRealu24 |
|
| Niezależna Telewizja Marcina Roli |
|
| Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej |
|
| Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy |
|
| Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
| |
|
| FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań |
|
| Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS). |
więcej -> |
|
Zasady domina
|
|
Amerykański koncern telekomunikacyjny WorldCom ogłosił, że miał ?le zaksięgowane wydatki na sumę prawie 4 miliardów dolarów. Firmie grozi bankructwo. Akcje na giełdach światowych spadły o kilka procent.
WorldCom, drugi pod względem wielkości amerykański operator telefonii międzystrefowej i przesyłu danych, oznajmił we wtorek pó?nym wieczorem, że zwolnił swego dyrektora finansowego, Scotta Sullivana, po odkryciu, że ten niewłaściwie księgował wydatki na łączną sumę 3,8 mld dolarów, wykazując je jako inwestycje.
Manipulacje Sullivana poprawiały saldo firmy, które wykazywało zysk. Teraz koncern ogłosi nowe, poprawione wyniki finansowe za rok ubiegły i pierwszy kwartał tego roku - i już zapowiedział, że bilans wykaże straty.
Amerykańska Komisja Papierów Wartościowych i Giełdy (SEC) oświadczyła, że skala nieprawidłowości w księgach WorldCom jest bezprecedensowo wielka i zażądała od koncernu szczegółowego raportu na ich temat.
Prezydent George W. Bush, przebywający w Kanadzie na szczycie G-8 powiedział reporterom, że oszustwa księgowe w WorldCom są skandaliczne i rząd przeprowadzi wyczerpujące dochodzenie, aby ustalić, kto za nie odpowiada.
Środowa Washington Post podaje, że Ministerstwo Sprawiedliwości USA rozpoczęło już dochodzenie karne w sprawie afery w WorldCom.
Kolejny skandal finansowy w świecie biznesu amerykańskiego doprowadził rano do spadków na giełdach światowych. Akcje samego WorldCom, za które w 1999 roku płacono po 64 dolary, spadły w środę do 9 centów i handel nimi wstrzymano.
Analitycy europejscy mówią, że skandal WorldCom jest przejawem amerykańskiej choroby, która nie powinna zarazić firm po drugiej stronie Atlantyku, bo zasady księgowości obowiązujące w krajach Unii Europejskiej są bardziej rygorystyczne. Dodają jednak, że na rynkach finansowych panuje obecnie nastrój nerwowego wyczekiwania i inwestorzy wyzbywają się części akcji firm telekomunikacyjnych, także spoza USA.
WorldCom ogłosił, że w najbliższej przyszłości zwolni 17 tysięcy pracowników, czyli przeszło 20% ogółu zatrudnionych, co ma przynieść oszczędności rzędu 900 milionów dolarów rocznie. Koncern ograniczy wydatki inwestycyjne. W roku 2001 przychody firmy wyniosły 35,2 mld dolarów.
Afera z WorldCom nakłada się na całą serię niedawnych skandali w świecie wielkiego biznesu. W grudniu zbankrutował koncern energetyczny Enron, którego dyrekcja ukrywała jego straty i długi. Potem w jego ślady poszedł koncern telekomunikacyjny Global Crossing i konglomerat Tyco International.
Podobne praktyki jak Enron uprawiały także inne korporacje, m.in. Qwest Communications, Dynegy i Adelphia Communications. Inwestorzy podejrzewają, że sztuczne zawyżanie zysków było powszechne i wycofują się z rynków.
Audytem ksiąg WorldCom zajmowała się firma Andersen, która w zeszłym roku przyczyniła się do bankructwa koncernu Enron, akceptując jego sprawozdania finansowe, choć były fałszowane przez dyrekcję.
W połowie czerwca sąd w Houston uznał Andersena winnym utrudniania pracy wymiaru sprawiedliwości w śledztwie w sprawie bankructwa Enronu. Oznacza to, że ta do niedawna czołowa firma audytorska straci licencję na prowadzenie kontroli finansowej firm notowanych na giełdzie i będzie musiała zapłacić grzywnę w wysokości pół miliona dolarów.
Andersen, który jest w głębokim kryzysie po serii pozwów od osób i firm poszkodowanych wskutek bankructwa Enronu, oświadczył we wtorek, że WorldCom nie udostępnił jego audytorom pewnych kluczowych informacji i nie konsultował się z nimi w sprawie sposobu księgowania wydatków.
Analitycy mówią, że skandal księgowy może utrudnić rozmowy WorldCom z bankami na temat pożyczki w wysokości 5 miliardów dolarów. Koncern jest zadłużony na 30 miliardów dolarów. Fiasko rozmów mogłoby ściągnąć na firmę kłopoty finansowe w przyszłym roku, a nawet gro?bę bankructwa. (and) |
|
26 czerwiec 2002
|
|
PAP
|
|
|
|
III wojna światowa
wrzesień 1, 2004
|
Lepiej wyjechać, niż zakładać firmę
sierpień 8, 2006
|
Jak stabilizowaliśmy Irak
sierpień 5, 2006
Abramowski/Grupa im.Edwarda Abramowskiego
|
Nied?wiedzia przysługa "przyjaciół"
luty 13, 2003
PAP
|
Polskie zdrowie
luty 24, 2005
|
Człowiek człowiekowi zgotował taki los
styczeń 11, 2008
Dorota Feluś
|
Po raz kolejny oszukani przez UE
luty 4, 2003
PAP
|
O.Mogielski: Czuję się oczerniony
marzec 16, 2008
PAP
|
Absudalny Dramat Imperium Bush’a
kwiecień 13, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Rze? kormoraniątek i dziaciaczków
czerwiec 21, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Tło Historyczne Niemieckiego Obozu Zagłady w Warszawie
maj 27, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Komu przeszkadza nagrywanie rozpraw sądowych?
styczeń 18, 2008
www.aferyprawa.com
|
Historia Palestyny Naszych Czasów
luty 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
„Wojna Przeciwko Terrorowi” nie działa tak jak „Zimna Wojna”
wrzesień 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Irak, Wielka Nafta i Turcja
luty 15, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Echo, czyli rozmowa Bogiem?
styczeń 21, 2008
Marek Olżyński
|
Złodzieje naszych pieniedzy nie?le się bawią
styczeń 17, 2007
przepisał Artur Łoboda
|
Włoch cienki jak jego włoski włosek
luty 21, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Jest pan 0!!!!!!!!!
sierpień 25, 2007
Bogusław
|
Perpetuum mobile
listopad 25, 2003
http://kumor.net
|
więcej -> |
|