ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Lepiej zlekceważyć 
11 marzec 2019      Artur Łoboda
Wysoko na górze partyjnej - marzec 1968 
7 marzec 2018     
Kolejny zakręt, kolejne koleiny 
27 kwiecień 2015      Artur Łoboda
Zygmunt Jan Prusiński UŁAMAĆ OPŁATEK MIŁOŚCI - część druga 
17 wrzesień 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Eko-terroryzm  
30 wrzesień 2021     
Polacy już dawno powinni wyjść na ulice. "Druga strona przez lata bowiem budowała sobie swoje narzędzia działania" 
7 grudzień 2015      wPolityce.pl
Tylko prawda buduje godne stosunki między narodami 
4 grudzień 2013      Bohdan Poręba
Mdli mnie, gdy myślę o tym Papieżu 
19 marzec 2012      Artur Łoboda
A jednak w czasie rządów PiS q-Qltura trzyma się mocno 
8 wrzesień 2020      Alina
Jedyny ratunek - powrót do barteru  
23 listopad 2021     
Do Minister poszedł list… 
4 sierpień 2009      mifin@wp.pl
The Final Call JFK 
17 kwiecień 2009      przysłał ICP
Democracy is coming to the U.S.A. Leonard Cohen - Democracy  
26 maj 2017     
Obraża Nas za Nasze pieniądze 
16 luty 2016      Artur Łoboda
Sytuacja w PKW jest tylko egzemplifikacją polskiej codzienności 
21 listopad 2014      Artur Łoboda
Czekając na kolejną zdradę 
6 marzec 2016      Artur Łoboda
Komu z taką „lewicową prasą” potrzebne są faszystowskie media?
Jak nasze „postępowe” gwiazdy i placówki potrafią nie powiedzieć ani słowa o najpoważniejszym kryzysie w dziejach ludzkości
 
29 sierpień 2021      Mark Crispin Miller
Izraelscy żołnierze przebrani za fałszywych MEDYKÓW, którzy zabijali palestyńskich pacjentów w szpitalu na Zachodnim Brzegu 
10 luty 2024     
Pora oprzytomnieć 
28 lipiec 2016      Artur Łoboda
Aforyzmy 13 
23 sierpień 2022      Zygmunt Jan Prusiński

 
 

2012 Olimpiada w Londynie

Wypowiedz podczas kongresu Przymierza Narodu Polskiego w dniu 1 maja 2010 w Krakowie.
http://www.youtube.com/watch?v=Mc96ycbQknM&fea...

Jeszcze 40 lat temu bylo nie do pomyslenia, zeby jakis mason sie ujawnil. Tak naprawde to chyba w Polsce bylo to tylko mozliwe. Niektorzy masoni byli lojalni w stosunku do swojego narodu i dlatego tez ujawniali czasami swoich kolegow z loz masonskich. Teraz masoneria zlapala taki wiatr w zagle, ze przestali sie czegokolwiek obawiac. Do tego stopnia, ze Wielka Loza Angielska opublikowala w internecie dane swoich przywodcow lacznie ze zdjeciami. Stad wlasnie wiem, ze najwyzszy stopien masonski w Wielkiej Lozy Angielskiej czyli Macierzystej Lozy Swiata zajmuje kuzyn krolowej Elzbiety II. Niestety, nie spisalam nazwiska od razu, a po chwili strone usuneli. Wiecej sie juz nie pokazala. Macierzysta Loza Swiata skupia wszystkie loze na swiecie i jest to druga nazwa Wielkiej Lozy Angielskiej.

Masoni dzialaja tylko dla siebie. Nie wolno im nalezec do zadnego narodu. Miliony masonow nie zdaja sobie sprawy z tego, ze tak faktycznie, to dzialaja oni tylko dla dobra brytyjskiej korony, ktora od czasu zalozenia lozy masonskiej ma tylko jedno zadanie -zdobyc swiat. Zalozona przez Niemcow loza masonska w Anglii ugruntowala dojscie do wladzy Niemca jako krola Anglii - Niemka Krolowa Viktoria byla pierwszym ukorowaniem dzialania Lozy Masonskiej w Anglii. Teraz ta Loza dziala na calym swiecie i rzadzi calym swiatem i wszystkimi jego srodkami. Anglosaska korona swoj triumf zdobycia swiata bedzie celebrowala na Olimpiadzie w Londynie w 2012 roku. W roku, w ktorym przypada tez 500-tna rocznica zerwania z Watykanem. Co oznacza tak naprawde zerwanie z Chrzescijanstwem. Masoni chrzescijanami nie sa !

Ostatnia faza zdobycia swiata zaczela sie obaleniem Muru Berlinskiego w 1989 roku. Ten mur mial symboliczna postac Europy. Najniebezpieczniejsza walka dla Wielkiej Lozy Angielskiej. Obalenie Muru Berlinskiego bylo przekroczeniem bariery niemozliwosci. Po zalatwieniu tej istotnej sprawy wielkim trzesieniem ziemi w 1989 roku w San Francisco zaczela sie eksterminacja Polkuli Polnocnej. Straszny walec smierci toczy sie od tego czasu przez cala Polkule Polnocna. Reszta swiata tez bardzo cierpi, chociaz nie ma takiego znaczenia jak Polkula Polnocna. Bialych ludzi na Polkuli Polnocnej jest juz bardzo malo od San Fracisco do Wladywostoku. Tylko w samym USA zniknelo ponad 50 duzych miast. Rosja od 1996 roku stracila 80 milionow ludzi. Inne biale panstwa na Polkuli Polnocnej sa tez juz tylko szczatkowe i bardzo zniszczone. Wypelnia je kolorowa brac.

Macierzysta Loza Swiata pokonala bialego czlowieka - najgrozniejszego przeciwnika. Do Olimpiady w Londynie mozemy spodziewac sie jeszcze wielkich czystek i dewastacji na calym swiecie dzieki posiadanej przez masonow poteznej broni falowej HAARP rozmieszczonej na calym swiecie.

Bron konca czasow : http://archiwumlbc.w.interia.pl/780bron.htm

Polska po powodzi 2010 :

Woda zniszczyła 80 tys. km dróg, 59 mostów, 680 tys. ha ziemi uprawnej, 18 tys. budynków, 808 szkół. Żywioł dotknął łącznie 811 gmin - stwierdza gazeta.
http://www.sfora.biz/Powodzianie-pozostawieni-na-pastwe-losu-Rzad-im-nie-pomoze-a24025
10 wrzesień 2010

Goska 

  

Komentarze

  

Archiwum

Prawidło tylko do obuwia
marzec 2, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Wspólnik Tomasza Grossa
luty 19, 2007
Artur Łoboda
MF zniweluje negatywne skutki decyzji S&P oferując mniej papierów
lipiec 31, 2002
PAP
"KAPITAL" Erazma Majewskiego kontra "KAPITAL" Karola Marksa - OCALIC OD ZAPOMNIENIA
luty 27, 2009
nauczyciel
Procedures - sequel of 'Medallions'
wrzesień 12, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Sumienie ruszyło Rzecznika Prezydenta Bush’a?
listopad 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Kołodko studzi zadowolenie
grudzień 14, 2002
PAP
APEL – ݎDANIE
czerwiec 30, 2008
Dariusz Kosiur
Skandal z lekiem corhydron
listopad 9, 2006
Adam Sandauer
Dzisiejsi czciciele Mamona i Kabały działają według tradycji Talmudu
wrzesień 18, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Balcerowicz za Wolfowitza?
maj 16, 2007
PAP
Rudolf Giuliani mianował kolejnych trzech Żydów na swoich doradców
październik 14, 2007
BIBULA
Wrazenia z Polski
czerwiec 4, 2003
przesłała Elżbieta
Miało być - nie będzie
sierpień 5, 2003
Damian Nogajski
CZY ISTNIEJE PAŃSTWO POLSKIE?
listopad 6, 2003
Józef Darski
Atak z Europy Wschodniej
marzec 3, 2007
z.m.k.
Kolejny głos w sprawie 1968 roku
Ucieczka stalinowskich zbrodniarzy

maj 22, 2003
PAP
Ludzkie gnojowisko
wrzesień 4, 2003
Adam Zieliński
Odszkodowania za zniszczenia należą się wyłącznie Polsce za tysiącletnią obronę wolności Europy.
sierpień 26, 2006
Jerzy Skoryna
Skąd w was tyle nienawiści?
marzec 17, 2005
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media