|
23 października - ogólnopolski protest przeciwko gloryfikacji UPA
|
|
Ukraiński prezydent Petro Poroszenko dał w twarz narodowi polskiemu, ustanawiając dzień powstania zbrodniczej UPA świętem państwowym. Wierni mu propagandziści, także ci z Polski, próbują przy tym wmówić europejskiej opinii publicznej, że wybór daty 14 października to nie gloryfikacja morderców Polaków, Żydów, Ormian, Czechów i sprawiedliwych Ukraińców, ale - uwaga! - chęć oddania czci Matce Bożej. Tak jakby Europa była ślepa i nie widziała, że w tym dniu od lat ulicami ukraińskich miast przechodzą nie religijne procesje z ikonami, ale faszystowskie marsze z pochodniami i czerwono-czarnymi flagami oraz portretami Stepana Bandery, który zorganizował szereg zabójstw, w tym polskiego ministra spraw wewnętrznych Bronisława Pierackiego.
Przeciwko takim działaniom Petro Poroszenki i jego popleczników Rodziny Pomordowanych przez UPA i SS Galizien, wsparte przez środowiska kresowe i patriotyczne, rozpoczynają ogólnopolską akcję protestacyjną. Jej kulminacją będą protesty w czwartek 23 października o godz. 17.00, w ramach który m.in. pikietowane będą ukraińskie placówki dyplomatyczne.
Jest to każde protest przeciwko tym polskim politykom, którzy flirtując z banderowcami poświęcają pamięć o 200 tys. polskich obywatelach zamordowanych w latach 1939 - 1947 przez ukraińskich ludobójców na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu oraz na Kresach Wschodnich II Rzeczypospolitej.
Informacje będą systematycznie podawana na patriotycznych portalach internetowych oraz pod linkiem
https://www.facebook.com/events/793631067361156/?context=create&previousaction=create&source=49&sid_create=826349475#
Rozpowszechnij i przyjdź!
http://www.isakowicz.pl/index.php?page=news&kid=14&nid=9985
|
|
16 październik 2014
|
|
www.polskawalczaca.com
|
|
|
|
Utrata Szacunku Intelektualnego, Politycznego i Moralnego w Iraku
marzec 1, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Będziem Polakami
grudzień 27, 2003
Artur Łoboda
|
Analogy
kwiecień 2, 2007
przysłał ICP
|
Powrót Ligi
grudzień 12, 2002
http://haggard.w.interia.pl/liga.html
|
O Krakowie w cieniu Wrocławia
grudzień 18, 2007
www.krakow.pl
|
POLSKA - UNIA 9
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
Przeciwwaga USA – Rosja, Chiny i Indie?
luty 25, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nowy VAT: 24 proc.?
luty 28, 2003
Krzysztof Tomaszewski http://www.gazetaprawna.pl/
|
Ten "żyd" - Mikołaj Kopernik
sierpień 3, 2006
Artur Łoboda
|
Blisko 10 tysięcy złotych na statystycznego Polaka
Tyle pieniędzy odbiorą nam w podatkach
tylko z czego?
styczeń 23, 2003
PAP
|
Na miejsce jednego kłamcy, wybrali drugiego...
marzec 4, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Proksa triumfuje
marzec 8, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Pikieta z balonikiem.
Antyunijne, choć niebieskie
marzec 3, 2003
http://dzisiaj.dziennik.krakow.pl/
|
Przekręt w koloratce
styczeń 7, 2004
http://trybuna.com.pl
|
Wojny o energię
kwiecień 4, 2003
Mirosław Dakowski
|
mozajka
wrzesień 25, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Murzyńscy raperzy będą "walczyli z antysemityzmem"
listopad 14, 2006
bibula
|
„Koniec afery paliwowej na Śląsku”.
Początek afery pod nazwą polski Wymiar Prawa
styczeń 2, 2003
PAP
|
Zarząd TV Familijnej prosi Skarb Państwa o pożyczkę
czerwiec 27, 2002
PAP
|
"Świadek incignito:
wrzesień 6, 2004
|
|
|