ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Światowy dług 
Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? 
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Ukraina: Maski rewolucji 
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. 
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
więcej ->

 
 

Dorota Doda Rabczewska - famous Polish singer

Dorota Rabczewska nicknamed Doda or Doda Elektroda is a famous Polish singer.

Dorota Rabczewska (nicknamed Doda or Doda Elektroda; born February 15, 1984, Ciechanów. Doda was born to Wanda Rabczewska and Paweł Rabczewski. Her older brother, Rafał, is now her manager.
She is a glamorous Polish singer and model(vocalist of the rock band "Virgin" since 2000), notable for her controversial appearance. Holder of Srebrny Słowik Music Award of 2005 Sopot Music Festival. Married to Radosław Majdan, a goalkeeper of the Polish national soccer team. In December 2005, Rabczewska posed nude for Playboy Magazine in Poland. She also stepped out in three naked sessions to the CKM magazine.In 2007, she left Virgin to begin a solo career. Dorota is also the current face of Irn Bru in Poland. She is taking part in reality show TVN Turbo Jazda z Dodą.
At the 2007 VIVA Comet in Poland, Doda won three award in category: Vocalist Year, Image Year and Videoclip Year contents.
Since 2004 is a member of MENSA with an IQ of 156.Dorota Rabczewska is the Polish version of Sharon Stone.Sharon has an IQ of 154
Discography
With Virgin (band):

* Virgin (2002)
* Bimbo (2004)
* Ficca (2005)

Singles with Virgin

* To Ty (It's you) from Virgin
* Mam tylko Ciebie (I have got only you) from Virgin
* Dżaga (Chick) from Bimbo
* Kolejny Raz (Next Time / Again) from Bimbo
* Nie zawied? Mnie (Don't Let Me Down) from Bimbo
* Znak Pokoju (The Peace Sign) from Ficca
* 2 bajki (Two fairytales) from Ficca
* Szansa (The Chance) from Ficca (reedition)

Singles solo

* Katharsis (Katharsis) off Diamond Bitch
* To jest to (It is It) off Diamond Bitch

http://doda-elektroda-virgin.blogspot.com/
1 listopad 2007

ALEKS 

  

Archiwum

Nowojorska rada przeciwko Autonomii
sierpień 16, 2002
IAR
Bezpiecznie byc generalem
kwiecień 16, 2003
przesłała Elżbieta
Paliwo ważniejsze niż wojna przeciwko terroryzmowi
maj 7, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Bezgraniczne szaleństwo
lipiec 14, 2006
Michał Likowski
60 rocznica bitwy o Monte Casino
maj 18, 2004
Artur Łoboda
Lekcje chińskiej ekonomii
marzec 28, 2007
Anna Kaczor
Film na "Planete"... "Rewolucja-s
maj 13, 2007
marduk
"Moralność"
czerwiec 30, 2008
PAP
LIBERAL = PHILOCRIMINAL
grudzień 6, 2008
Marek Glogoczowski
Projekt ustawy o upowszechnianiu tolerancji i zwalczaniu homofobii
sierpień 28, 2006
http://www.konserwatyzm.pl/artykuly.php?id=1340
"Nowy Bliski Wschód"
sierpień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Rzeczpospolita złodziei
luty 12, 2003
Artur Łoboda
Who is Ariel Sharon?
listopad 3, 2003
Człowiek człowiekowi zgotował taki los
styczeń 11, 2008
Dorota Feluś
Stany Zjednoczone - natychmiast won z Iraku! Ręce precz od Iranu!
styczeń 29, 2007
Przedruk z: Workers Vanguard nr 884, 19 stycznia 2
Czy kara śmierci ograniczyłaby skalę przestępczości?
wrzesień 6, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Czy Kościół Katolicki stanie się dla Unii Europejskiej "użytecznym głupcem" ?
maj 31, 2003
Putin zazdrości i gratuluje gwałtów prezydentowi Moshe Katsav’owi
październik 19, 2006
Dorota
Biskupia zdrada
kwiecień 13, 2004
PAP
Spotkanie NSZ-owca z Żydem w "pałacu cudów"
październik 30, 2003
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media