|
| Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor |
|
| |
|
| Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego |
|
| |
|
| Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem |
|
| Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag |
|
| Przemoc seksualna wobec dzieci |
|
| Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy |
|
| Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień |
|
| |
|
| Mój dom, mój świat ... |
|
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... |
|
| To tylko... / It's just... |
|
| Jak Nas wganiają w kajdany |
|
| Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski |
|
| W obronie Naszej wolności |
|
| Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu |
|
| Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. |
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
|
| Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela |
|
| |
|
| Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu |
|
| |
|
| Hashtag COVID1984 |
|
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
|
|
| Im – wolno, nam – nie |
|
| Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? |
|
| Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków |
|
| |
|
| WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć |
|
| Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach |
|
| Cała prawda o World Trade Center |
|
| Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. |
|
| Atak pistapo w Gdańsku |
|
| Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r. |
|
| Izrael w chaosie: ogłoszono całkowitą ewakuację, ponieważ ciężkie rakiety Iranu spadły na Tel Awi... |
|
| |
|
| The Corbett Report |
|
| Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a |
więcej -> |
|
Manipulowanie Opinii Za Pomocą Mediów w USA i w Polsce
|
|

Przed najazdem USA na Irak, główny inspektor Narodów Zjednoczonych w Iraku, Hans Blix, powiedział, że rząd Bush’a był w stu procentach pewien, że broń masowego rażenia była wówczas w Iraku i jednocześnie miał zero procent pewności gdzie ta broń jest. Związek Weteranów Zawodowych Agentów Wywiadu w Obronie Zdrowego Rozsądku (VIPS) był zapytany o ocenę propagandy wojennej osi USA-Izrael przez Roberta Greenwald’a z Hollywood’a, który przyjechał razem z kamerzystą i sporządził reportaż o wojnie w Iraku, bez porównania bardziej uczciwy, niż program „Frontline,” telewizji publicznej nadawany w marcu 2008.
Związek Weteranów Zawodowych Agentów Wywiadu w Obronie Zdrowego Rozsądku jest nazwą stowarzyszenia patriotów amerykańskich, którzy w obecnych czasach potwierdzają słuszność tytułu książki na temat polityki zagranicznej rządu USA pod tytułem „Uzbrojony Dom Wariatów” („Armed Madhouse”).
Związek Weteranów Zawodowych Agentów Wywiadu w Obronie Zdrowego Rozsądku uważa, że napad na Irak, dla bezpieczeństwa Izraela i zysków przemysłu wojennego, był najbardziej katastrofalną decyzją, w historii w polityki zagranicznej USA, oraz że napad ten był jednocześnie pogwałceniem prawa międzynarodowego. Mimo tego, że ostatnio były prezes banku centralnego USA, Alan Greenspan, oraz były dowódca sił USA na Bliskim Wschodzie, generał John Abizaid i inni przyznają takie powody napadu, jak rabunek ropy naftowej i budowa stałych baz wojsk USA w Iraku, to jednak program „Frontline” o tym milczy w strachu, że straci poparcie finansowe rządu Bush’a.
Prezydent Bush jest autorem dopisków i stwierdzeń na ustawach kongresu podawanych mu do zatwierdzenia jego podpisem. Tak więc, nim Bush złoży podpis na dokumencie nowej ustawy, praktycznie unieważnia niby zatwierdzaną ustawę, za pomocą jego uwag interpretacyjnych powyżej jego podpisu. Na przykład na niedawnej ustawie kongresu ograniczającej działania Bush’a w Iraku, dopisał on dwa zastrzeżenia, przed podpisaniem tejże ustawy w ten sposób unieważniając akt kongresu. „Frontline” milczy w tej sprawie, w dokumentarnej audycji publicznej telewizji (PBS).
Pierwsze zastrzeżenie odrzuca ograniczenia w budowie permanentnych baz wojskowych na terenie Iraku i przygotowywania stacjonowania w Iraku permanentnego garnizonu wojsk USA. Czyli, poprawka pierwsza unieważnia zakaz budowy tych permanentnych baz w Iraku, właśnie w celu stacjonowania w Iraku permanentnie wojsk USA.
Druga poprawka unieważnia zakaz kontroli tak zasobów ropy naftowej jak gazu ziemnego Iraku przez USA i to drugie zastrzeżenie Bush’a odrzuca - wyra?ny zakaz rabunku przez USA zasobów ropy naftowej i gazu ziemnego w Iraku.
„Frontline”pokazało na chwilę byłego wice-sekretarza stanu Ryszarda Armitage, który nawiązał do tak zawnego „kolosalnego niewidzialnego słonia” w postaci wpływowych w Izraelu Likudników czyli członków partii Likud. Partia Likud wywodzi się z żydowskiej przedwojennej partii faszystowskiej w Polsce, tak zwanego Bejtaru. „Bejtarowcy” pozdrawiali się „pozdrowieniem rzymskim” identycznym do pozdrowień hitlerowców, oraz wiwatowali razem z hitlerowcami, kiedy Hitler doszedł do władzy.
Naturalnie każda grupa wiwatowała z innych powodów. Hitlerowcy chcieli być dominującą rasą na świecie, a Bejtarowcy mieli nadzieję, że Hitler zaludni Żydami Palestynę. „Bejtarowcy” również korzystali z przeszkolenia wojskowego w hitlerowskich obozach szkoleniowych w Niemczech.
Sam Ryszard Armitage wsławił się szantażem wobec prezydenta Pakistanu, Musharraf’a, kiedy zagroził mu, że USA zbombarduje Pakistan do stanu z czasów epoki kamiennej, jeżeli jego państwo nie przyłączy się do wojny Bush’a przeciwko terrorowi. Prezydent Pakistanu mówił o tym publicznie i było to nadawanie również w USA.
Związek Weteranów Zawodowych Agentów Wywiadu w Obronie Zdrowego Rozsądku jest często reprezentowany przez emerytowanego analityka CIA, który pracował dla wywiadu USA przez 27 lat. Nazywa się on Ray McGovern i jest autorem artykułu opublikowanego w Antiwar.com 27 marca, 2008, pod tytułem: „Frontline: Zbyt Nieśmiało, Za Mało, Za Pó?no.” W artykule tym autor ten twierdzi, że „odwaga już nie jest cechą charakterystyczną serialu „Frontline,” ponieważ program ten nie mówi prawdy o celach napadu na Irak i nie omawia zupełnego braku kompetencji w prowadzeniu tego ataku.
Podobnie jak inne programy w mediach, „Frontline” boi się mówić prawdy pod gro?bą straty rządowych subwencji, mimo tego, że dwie trzecie Amerykanów jest przeciwnych wojnie i pacyfikacji Iraku, podobnie jak w Polsce, gdzie podobna proporcja obywateli jest przeciwna instalacji w Polsce, amerykańskich wyrzutni „Tarczy,” położonych o cztery minuty lotu pocisku od Moskwy, co naraża Polskę na rosyjskie bombardowanie nuklearne. W obecnej sytuacji tak w USA, jak w Polsce wola większości jest marginalizowana, za pomocą wpływów zakulisowych, co czyni z obu tych państw „demokracje fasadowe.”
W USA publiczna analiza w mediach motywacji zbrodni wojennych jest rzeczą ryzykowną, jak też sposobów spowodowania rządu USA do najazdu na Irak za pomocą kłamstwa. Związek Weteranów Zawodowych Agentów Wywiadu w Obronie Zdrowego Rozsądku podał producentowi filmu o ataku na Irak szczegóły, jak spreparowano te kłamliwe dowody tak, że film, „DVD Uncovered” był dostępny już w listopadzie 2003, ale mało znany, co jest przykładem manipulowania opinii za pomocą mediów tak w USA jak i w Polsce, którą może wyprowadzić z niebezpieczeństwa, zupełnie możliwa decyzja następnego prezydenta amerykańskiego, żeby nie stawiać wyrzutni pocisków USA tak blisko Moskwy.
WWW.pogonowski.com |
|
30 marzec 2008
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Zadłużenie Skarbu Państwa wzrosło w maju o 2,8%
lipiec 22, 2002
PAP
|
Ziemia czy ziemia?
lipiec 30, 2005
Mirnal
|
Stronnictwo Narodowe - wybory do Parlamentu Europejskiego
maj 18, 2004
Stanisław Bulza
|
Z deszczu pod rynnę. Stany Zjednoczone mogą wywołać wojnę handlową
styczeń 29, 2009
Artur Łoboda
|
Palestyński labirynt
grudzień 25, 2006
Ignacio Ramonet
|
Z kim ?
maj 14, 2003
Andrzej Kumor
|
Kwaśniewski: daleko idąca krytyka filozofii liberalnej
(znawca 8)
sierpień 18, 2002
PAP
|
Skansen z ludzkiego życia
grudzień 29, 2003
Dziennik Polski
|
Fenomen "amerykanizmu" jako religii purytańskiej o podłożu syjonistycznym
styczeń 6, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Skazani przez rząd na bankructwo. Zamojszczyzna w UE
kwiecień 10, 2003
przeslala Elzbieta
|
TO JUŻ NIE JEST TA EUROPA
marzec 26, 2003
|
HASŁO ANDRZEJA GWIAZDY
lipiec 30, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
|
Ręce opadają
sierpień 14, 2003
Andrzej Kumor
|
List do Prezydenta Boliwariańskiej Republiki Wenezueli
grudzień 1, 2006
Bogusław Ziętek
|
III wojna światowa
wrzesień 1, 2004
|
Przeproście naród agresorów za pomyłkę
czerwiec 18, 2004
(PAP)
|
Papież o właściwym miejscu Polski w UE
sierpień 20, 2002
PAP
|
Bush coś ty narobił ?
kwiecień 25, 2003
|
Tishman
styczeń 14, 2004
|
Odzyskanie niepodległość Polski i Polska dwudziestolecia
listopad 8, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|