|
Expose Kopacz - ten żałosny spektakl trwa dalej
|
|
Jak bardzo trzeba być upośledzonym umysłowo - by ponownie wierzyć człowiekowi, który choć raz nas wcześniej oszukał?
Przy okazji expose Rządu Ewy Kopacz - przypomniano tej kobiecie, że jako Minister Zdrowia bezczelnie kłamała w sprawie czynności dokonywanych przez polskich i rosyjskich lekarzy - po wypadku pod Smoleńskiem.
Ta kobieta wręcz napluła na zwłoki ofiar w celu odwrócenia uwagi od odpowiedzialności za tą katastrofę przez Donalda Tuska.
Podkreślam wyraźnie - pełną odpowiedzialność za katastrofę pod Smoleńskiem, ponosi Donald Tusk, bo to on był wtedy Premierem Rządu RP.
Ale ten degenerat - wraz ze swoimi zausznikami i masą użytecznych głupców - przeprowadzili kampanię mającą na celu wmówienie społeczeństwu, że wypadek nastąpił w skutek "nacisków" Lecha Kaczyńskiego na pilotów.
Nigdy - nie byłem zwolennikiem Lecha Kaczyńskiego. W czasie Jego rządów - bardzo ostro krytykowałem prowadzoną politykę.
Ale istnieje podstawowa różnica pomiędzy merytoryczną krytyka - nawet ubraną w formę metafory, a pomówieniem!
W godzinę po wypadku smoleńskim - ekipa Tuska znała już odpowiedź na temat jego przyczyn.
(Choć do dnia dzisiejszego nie mają dostępu do "czarnych skrzynek".)
Oczywiście - "odpowiedzialnym" za katastrofę, był wedle nich Lech Kaczyński.
W dniu wczorajszym Kopacz "wezwała prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego do zakończenia wojny polsko-polskiej".
Przecież to ta sama retoryka i identyczne oszustwo medialne.
To Platforma Obywatelska prowadzi wojnę przeciwko Narodowi Polskiemu!
Również wczoraj, były Kanclerz Niemiec Gerhard Schroeder, nazwał Putina swoim przyjacielem. Obecny szef rady nadzorczej gazociągu Nord Stream doskonale wie, że Lech Kaczyński został zamordowany dlatego, że blokował budowę Gazociągu Północnego.
W dwudziestym pierwszym wieku - w środku Europy pozbyto się lokalnego polityka w takim samym stylu - jak to się odbywa w "republikach bananowych".
Cały świat to widział jak na dłoni. Doskonale rozumiał, ale milczał!
Czego można się spodziewać po ludziach, którzy uczestniczyli w zatuszowaniu mordu 96 osób?
Jak długo Polacy będą wierzyć w gruszki na wierzbie? w puste obietnice, którym zaprzecza codzienna postawa ludzi, którzy je wypowiadają.
Tym razem zamieszczę zdjęcie obecnej "Premier RP".
Robię to tylko w celu edukacyjnym.
Patrząc na tą facjatę doskonale widać nihilizm moralny, brak elementarnych zasad i wszelkich przejawów kultury osobistej.
To jest "wielkimi literami" wypisane na jej twarzy.
Zwolennicy Kopacz zarzucą mi, że powracam do katastrofy smoleńskiej - jakby innych działań tej kobiety - nie było.
Otóż były, ale każde z nich było równie paskudne.
Jeżeli ktoś się z tą opinią nie zgadza - to proszę wskazać choć jedno "pozytywne" działanie polityczne - obecnej Premier RP. A ja je obiektywnie skomentuję.
|
|
2 październik 2014
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
[Imgur](http://i.imgur.com/SbITE7F.jpg)
[Imgur](http://i.imgur.com/SbITE7F.jpg) |
|
2014-10-02
www.polskawalczaca.com
|
|
|
|
Wydajcie im Kwaśniewskiego
marzec 22, 2004
Warmuz
|
"RPP tylko w oparciu o cele średniookresowe "
wrzesień 7, 2002
zaprasza.net
|
Głupota atakuje
marzec 7, 2004
PAP
|
Kara śmierci za handel mrówkami
marzec 20, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
KREDYT SPOŁECZNY - ROZWIˇZANIEM EKONOMICZNYM
sierpień 15, 2002
"Michael"
|
pl.j.Fiasko demokracji,czy tryumf medialnego prania móżdżków???
październik 25, 2007
D.DUZY MALKONTENT.
|
Agenci UOP robili z Macierewicza wariata...
grudzień 27, 2006
Zdzisław Raczkowski
|
Gówno!
listopad 10, 2005
Artur Łoboda
|
4 Rzeczpospolita w natarciu
grudzień 21, 2005
interia.pl
|
Israelis ‘blew apart Syrian nuclear cache’
wrzesień 16, 2007
|
90 miast amerykańskich przeciw wojnie
luty 13, 2003
PAP
|
Po wyborach
listopad 29, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
|
Karol Marks - W kwestii żydowskiej
maj 4, 2008
AŁ
|
Przymusowi robotnicy dwudziestego pierwszego wieku
październik 17, 2007
Artur Łoboda
|
Iran nadal opiera się osi USA-Izrael
marzec 13, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Mamianie Poloni.
Spotkanie Millera z przedstawicielami Polonii USA
luty 7, 2003
zaprasza.net
|
Od Teharanu zależy zawieszenie broni w Libanie?
sierpień 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Zła Prasa Konsula Kasprzyka w USA
grudzień 5, 2006
Iwo Cyrian Pogonowski
|
Precedens procesowy
grudzień 5, 2007
Bogusław
|
Jest szansa dla Polski. Nawet użyteczni durnie zaczynają myśleć
wrzesień 9, 2008
|
|
|