ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
Bankructwo Ukrainy 
 
Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy 
... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... 
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? 
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.  
Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
więcej ->

 
 

Raport ONZ: nadchodzi masowa imigracja z krajów biednych do krajów bogatych

http://www.telegraph.co.uk/news/main.jhtml?xml=/news/2007/03/15/wimm15.xml

Prawie 2,3 miliona imigrantów będzie napływało do bogatych krajów każdego roku - stwierdza raport ONZ. Do roku 2050 ludność np. Wielkiej Brytanii wzrośnie z 60 milionów do 69 milionów, niemal całkowicie w wyniku imigracji. Raport przedstawia obliczenia przewidywalnej imigracji w ciągu następnego czterdziestolecia, ukazujące nieznaną w historii ludzkości skalę migracji ludności. Dziesiątki milionów ludzi będzie emigrowało z krajów afrykańskich i azjatyckich do Europy i Ameryki.

Depopulacyjne tendencje utrzymujące się w krajach b. bloku sowieckiego spowodują drastyczny spadek ludności. Przewiduje się, że Bułgaria do roku 2050 utraci 35 procent swojej ludności, Ukraina - 33 procent, Rosja i Polska - po jednej czwartej. W Niemczech ma spaść ona o 10 procent, a we Wloszech o siedem procent. Przypuszcza się, że wiele z tych krajów przyjmie ogromną liczbę emigrantów z krajów biednych.

Według obliczeń ONZ do roku 2050 liczba ludności na świecie ma powiększyć się o 2 i pół miliarda osiągając liczbę 9,2 miliarda.

W przeszłości obliczenia ludnościowe ONZ sprawdzały się dość dokładnie i margines błędu mieści się w granicach kilku milionów.


KOMENTARZ BIBUŁY: Miejmy nadzieję, że obecne władze polskie rozumieją niebezpieczeństwo jakie niesie ze sobą tego typu imigracja i nie tylko uszczelnią granice przed imigracją nielegalną, ale wprowadzą surowe prawo imigracyjne. I żeby było jasne: zaczyna się od sprowadzania jakichś spawaczy z Chin - co dzieje się obecnie w Polsce, gdzie na miejsce polskich specjalistów, których stworzone przez pokomunistycznych apartczyków warunki wypchnęły do Irlandii, sprowadza się ludzi z innych tradycji kulturowych. Niezwykle niebezpieczne zjawisko, chyba nie rozumiane w pełni przez polityków, choć oczywiście z aplauzem przyjmowane przez przedsiębiorców widzących tylko chwilowe zyski. Tak samo pochwalane przez liberalne, wrogie interesom Polski media. Zaczyna się od 300 spawaczy, a kończy na China Town w każdym mieście.

Mówiąc o imigracji i obserwując zjawisko w krajach Europy Zachodniej należy zadać sobie pytanie czy aby nie jest to tak naprawdę z premedytacją i precyzyjnie przygotowywany i przeprowadzany projekt osłabienia krajów - i całego kontynentu Europejskiego. Pomieszać ludzi ze sobą, ogłupić białych mieszkańców i wpoić im bajki o zaletach mulitkulturalizmu, osłabić ich Wolę.
Ktoś nad tym czuwa wprowadzając taką a nie inną politykę.
20 marzec 2007

bibula- pismo niezależne 

  

Archiwum

Rycerze i Obrońcy Grobu.... Chrystusowego
wrzesień 29, 2005
Mietek
IV RP jest ideą bałamutną
listopad 4, 2006
Ballada o rogach Szatana
wrzesień 14, 2006
Nebukadnezar
Argentyński Buzek
kwiecień 25, 2004
PAP
Kanadyjskie przypadki wojenne w Afganistanie
październik 5, 2006
Wiesław Kwaśniewski
Obóz pięknej Polski?
kwiecień 29, 2007
Remigiusz Okraska
Bush: “Nie jestem Belzebubem, Władcą siarki"
wrzesień 23, 2006
nadesłała Dorota
Dobre sygnały. Ministerstwo nie sprzedało ani jednej obligacji
luty 13, 2003
zaprasza.net
Schroeder: zwiększyć podatki w nowych państwach UE
kwiecień 25, 2004
PAP
Cytat dnia
grudzień 10, 2002
zaprasza.net
"Zwycięstwo Huseina"
maj 22, 2003
"Irakische banditen"
maj 20, 2004
PAP
Tak bylo, tak moze jeszcze byc...
kwiecień 22, 2003
przesłała Elżbieta
Kontynuatorzy z SLD
Dziennikarze czerwoni od pokolen

czerwiec 23, 2003
Paweł Siergiejczyk
CO MOŻE I POWINNO َCZYĆ POLAKÓW
luty 20, 2003
Leszek Skonka
Od chucby do depresji
sierpień 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Kwestia żydowska. Antysemityzm jako obrona praw Narodu
luty 14, 2008
Dariusz Kosiur
Wcześniejsze wybory - czyj to spryt?
maj 26, 2008
Dariusz Kosiur
Komputerowe sprawdzanie wyników wyborów - tylko pilotażowo
sierpień 3, 2002
PAP
SLD - KAWIOROWA "LEWICA" JH
listopad 23, 2002
JH
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media