|
| Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca |
|
|
|
| Kanciarze z Wall Street |
|
| Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. |
|
| TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? |
|
| Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity. |
|
| Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu |
|
| Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. |
|
| Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza |
|
| Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa |
|
| Montanari: Szczepionka to wielki przekręt |
|
| Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. |
|
| Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie |
|
| |
|
| Kto mordował w Katyniu |
|
| Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
|
| Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami |
|
| Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację. |
|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
|
| Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej. |
|
| Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” |
|
| Im – wolno, nam – nie |
|
| Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? |
|
| Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie |
|
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. |
|
| Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany? |
|
| Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”. |
|
| Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 |
|
| |
|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
|
| CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW ! |
|
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,
chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. |
|
| Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem |
|
| Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. |
|
| Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? |
|
| "W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." |
|
| Ukraina: Maski rewolucji |
|
| W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. |
więcej -> |
|
Kwestia żydowska. Antysemityzm jako obrona praw Narodu
|
|
W dzisiejszej dobie, gdy tyle się mówi o „prawach człowieka”, o „tolerancji”, o „wolnościach”, o likwidowaniu wszelkich barier i granic między religiami i narodami, jedna religia wymyka się tej dyskusji i jawi się jako szczególnie niebezpieczna i szkodliwa, i w sposób istotny zagrażająca wspomnianym procesom, jeśli ich rzeczywiste treści miałyby być zgodne z głoszonymi hasłami. Religia, której wyznawcy i ludzie przez nią ukształtowani od początku jej istnienia zapisują w historii ludzkości najczarniejsze karty. Judaizm rabiniczny, inaczej talmudyczny, bo o nim mowa, jest religią szowinistyczną, nietolerancyjną, opartą na antropologicznym fałszu, ksenofobiczną, rasistowską – nie uznającą za ludzi nikogo poza wyznawcami judaizmu, czyli poza żydami. Prawowitymi żydami wg tej religii są tylko zrodzeni z matek żydówek. Judaizm rabiniczny powinien być prawnie zwalczany i po wsze czasy zakazany, jako nośnik wszelkiego zła, nietolerancji, nienawiści, społecznego rozkładu, pasożytnictwa, niszczenia religijnych i narodowych kultur. Jest to w końcu religia szkodliwa dla samych jej wyznawców, czego w przeszłości doświadczali niejednokrotnie. Ale czego nie są w stanie pojąć zaślepieni ukształtowaną przez tysiąclecia mentalnością nastawioną na zdobywanie bogactwa bez udziału własnej pracy i na zdobywanie władzy nad wszystkimi nie wyznającymi judaizmu lud?mi, którym odmawiają człowieczeństwa.
Odradzający i nasilający się, co jakiś czas, antysemityzm jest więc, naturalnym odruchem i procesem obronnym ludzi i narodów, do czego mają oni święte prawo. Dzięki bowiem, odrzuceniu zła nierozerwalnie związanego z judaizmem możemy budować naszą ludzką kulturę opartą na wartościach takich jak prawda, dobro i piękno - i jest też w tym procesie miejsce dla uczciwych Żydów.
Dla wielu, zwłaszcza katolików, antysemityzm może mieć negatywne konotacje, może być postrzegany jako grzech. Jest to rezultat długoletniej indoktrynacji i propagandy oświatowej i medialnej – sfer całkowicie opanowanych przez żydów i ich światowy kapitał oraz przez masonerię, organizację pracującą od stuleci na rzecz żydów, zwalczającą ze szczególną determinacją Kościół katolicki.
To właśnie te siły propagują dziś „prawa człowieka” i negują tym samym prawa wspólnoty, bronią „praw mniejszości” negując prawa większości – jest to naturalna cecha religii mniejszości – judaizmu (ok. 20 mln wszystkich żydów).
Siły te dążą do przejęcia wszystkich mediów, czyli do zdobycia wyłącznego prawa dla ich światowego kapitału na formowanie opinii publicznej w świecie. Ma to niepodważalny związek z przyjęciem judaizmu jako światowego kościoła, który chce kierować lud?mi (gojami).
Bronią „praw kobiet i mniejszości homoseksualnych” niszcząc rodzinę – podstawową tkankę już nawet nie narodową, ale i społeczną. Dla judaizmu rodzina goja jest bezwartościowa.
Propagują „antyrasizm”, a więc negują prawa rdzennej ludności. W którym kraju na świecie żydzi stanowią rdzenną ludność? W wymiarze gospodarczym (ekonomia liberalna, tak jak komunistyczna, jest tworem żydowskim) pozwala importować tanią siłę roboczą, pozwala obcym koncernom działać na cudzym terenie.
Propagują „samodzielność ekonomiczną”, a w rzeczywistości zakaz wzajemnej pomocy społecznej (poprzez politykę podatkową i kodeksy prawa cywilnego i handlowego). Judaizm nie toleruje wzajemnej pomocy poza obrębem własnej społeczności żydowskiej.
Propagują „wolność propagandy antychrześcijańskiej”. Walka z judaizmem jest w liberalizmie zabroniona. W USA nie wolno np. ustawiać symboli chrześcijańskich w miejscach publicznych, wolno natomiast ustawiać świeczniki Chanuki. W wielu państwach krytyka judaizmu jest prawnie zakazana! (?).
Siły te niszczą partie narodowe, a tworzą polityczne partie „demokratyczne”, których celem nie jest realizacja interesu społecznego, czy państwowego, ale wykorzystanie społeczeństw do realizacji ich własnych korzyści stojących zawsze w sprzeczności z interesem narodowym.
Chronią monopol emisji pieniądza i kredytu, uniemożliwiając jedynie słuszną jego państwową własność (państwowy system bankowy). Monopol emisji pieniądza i kredytu zamienia rozwój kraju w państwowe długi, a obywateli w dłużników-nędzarzy.
W zjudaizowanych demokracjach wybory przeprowadza się dotąd, aż wybrani zostaną „właściwi” kandydaci lub rozwiązania prawne (konstytucyjne) – przykład Serbii i UE.
Jest więc, antysemityzm oczywistym i naturalnym odruchem obronnym narodów i społeczeństw. Jest zjawiskiem pożądanym i potrzebnym, które może nas (nie tylko chrześcijan) uchronić już nie tylko przed zepchnięciem z drogi rozwoju i postępu, ale przed powolnym unicestwianiem nieżydowskich cywilizacji. Unicestwianiem, które zgotowali nam nadludzie ukształtowani przez judaizm.
Mówienie o ekumenizmie, o wspólnocie, czy jedności judeochrześcijańskiej jest takim samym kłamstwem, więcej przestępstwem, jak niedawne wtłaczanie ludziom z Europy Środkowowschodniej haseł o socjalizmie (socjalizm, komunizm = liberalizm kapitalistyczny) z ludzką twarzą.
To, z czego czyni się obecnie zrzut chrześcijanom, a więc bojkot w przeszłości żydowskich sklepów, banków, wydawnictw, mediów itp. byłby dziś nawet nie tyle śmieszny, co nie możliwy, gdyż niemal wszystkie te podmioty istniejące w świecie są we władaniu lub z przewagą kapitału żydowskiego.
Dziś potrzebny jest nam antysemityzm totalny. Nie może on być jednak zoologiczną nienawiścią do poszczególnych osób pochodzenia żydowskiego. Musi być natomiast procesem odrzucającym wszelkie przejawy judaizacji wszystkich sfer ludzkiej działalności. Antysemityzm nie jest też prostacką, naganną niechęcią do całej nacji, czy rasy, jest on natomiast naszym instynktem obronnym, samozachowawczym. Jeśli ten instynkt zniszczymy lub osłabimy, będzie to koniec naszej chrześcijańskiej cywilizacji.
Antysemityzm nie jest też grzechem, bo czy może być grzechem walka ze złem zjudaizowanego świata?
Liberalizm + Globalizacja = Unicestwienie Cywilizacji Nieżydowskich
Liberalizm + Globalizacja + Antysemityzm = Odrodzenie Ludzkiej Kultury
|
|
14 luty 2008
|
|
Dariusz Kosiur
|
|
|
|
Czy to początek końca partii PiS
kwiecień 19, 2007
.
|
Czy po kolejnej szkodzie Polak będzie głupi?
wrzesień 14, 2003
|
"Wujek Józek" fragment książki "Duch Apokalipsy" Johna Higginsa. Z Rodziału pt. "Czaszka i Kości" czyli "Skull and Bone
październik 10, 2006
John Higgins
|
Balcerowicz: Dość robienia ludziom wody z mózgu
grudzień 27, 2006
PAP
|
Polskie stocznie za drogie dla PŻM
grudzień 4, 2002
PAP
|
Michnik i Havel nagrodzeni
październik 25, 2003
RadioZet
|
"Cywilizowana" Unia której pragniemy
kwiecień 28, 2003
IAR
|
Polska wspiera Izrael
listopad 25, 2004
aaa
|
Porządki ministra Ziobro
luty 8, 2006
PAP
|
Irena Sendlerowa nie żyje
maj 12, 2008
PAP
|
Teraz wiadomo dlaczego USA nia chciały podpisać konwencji o międzynarodowym trybunale karnym do spraw zbrodni wojennych
kwiecień 8, 2003
PAP
|
Potencjalne skutki ataku na Iran
kwiecień 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Zrozumieć, zapamiętać, przekazać innym
marzec 17, 2008
przesłała Elżbieta Gawlas
|
Czy Kościół Katolicki stanie się dla Unii Europejskiej "użytecznym głupcem" ?
maj 31, 2003
|
Co zapamietale realizuja starozakonni globalisci
listopad 11, 2007
kruzoe2
|
Dlaczego gwiazda spadła z firmamentu?
listopad 3, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Buchanan’s pro-German and anti-Polish book The Unnecessary War
marzec 15, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Zespół MF-NBP za szybkim wejściem do strefy euro
sierpień 27, 2002
PAP
|
Czy USA jest dobrym oparciem dla Polski?
sierpień 3, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kontrola przez demoralizacje
czerwiec 27, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|