ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) 
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
więcej ->

 
 

Prof Staniszkis o "zmarnowanej szansie" Millera


Jej zdaniem, powinien był się na to zdecydować dużo wcześniej. - Zyskałby na tym osobiście, SLD by się nie rozpadł, a Polska nie przeżywałaby wewnętrznych walk, które pokazują, co się kryje za klasą polityczną - podkreśla Staniszkis.

W jej ocenie, Leszek Miller zmarnował wielkie poparcie wyborców, jakim cieszył się na początku. Nie przeprowadził niezbędnych reform, a najlepszy moment był wtedy, gdy minister finansów w rządzie Jerzego Buzka Jarosław Bauc ogłosił istnienie dziury w finansach publicznych. Teraz Polska wchodzi do Unii Europejskiej z ogromnym deficytem budżetowym i pożyczkami sięgającymi prawie stu miliardów złotych, które zaciągnął rząd. Nie usunięto mechanizmu upartyjnienia państwa i gospodarki, który można było wyeliminować, likwidując agencje i fundusze.

Według Staniszkis, Miller nie zniknie nam z oczu wraz z odejściem z urzędu premiera, bo ciągle wychodzą na jaw nowe rewelacje. Zaczynając od tego, że powiązania Millera sięgają międzynarodowej oligarchii, a kończąc na zarzutach całkiem operetkowych, jak ten, że agentów służb specjalnych użyto przeciwko prezesowi Modrzejewskiemu po to, by nie wycofali się sponsorzy Międzynarodowego Turnieju Finansowego.
30 kwiecień 2004

PAP 

  

Archiwum

Płynie Wisła Płynie
kwiecień 3, 2003
Adam Mały Gorczyca
Jest śledztwo w sprawie NFI Jupiter
sierpień 20, 2002
PAP
2008.03.09. Aktualna wizyta Donalda Tuska w USA
marzec 10, 2008
tłumacz
Kwaśniewski, Miller i Kurczuk przed Trybunał Stanu
luty 29, 2004
PAP
Apel o stawienie oporu syjonistycznemu okupantowi
sierpień 9, 2006
Tłum.: Paweł Michał Bartolik.
Prokuratura czy agencja ochrony?
czerwiec 24, 2004
Małopolskie branie (kopert)
sierpień 30, 2004
PAP
Nowe mocarstwo nad Wisla
listopad 23, 2008
RP
Granice obelgi koniecznej
lipiec 18, 2007
Marek Olzyński
Królowie
styczeń 13, 2007
Radio Kraków
Kraków - Najbardziej rozpoznawalne miasto świata
listopad 11, 2007
interia
Odrzutowa latawica
luty 25, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Pięciu członków RPP za obniżką stóp w kwietniu
czerwiec 16, 2002
PAP
Lucky Larry wants $12.3 billion more for 9/11
czerwiec 19, 2008
Amerykanie zabili czterech pojmanych Irakijczyków
sierpień 27, 2008
PAP
Proszę, przebaczcie nam!
kwiecień 25, 2003
PAP
Lodu nie było!
grudzień 20, 2003
"Największa afera III RP"
czerwiec 6, 2006
PAP
Przestrzeganie prawa w polskim wieziennictwie
maj 8, 2007
Ktos kto zrobi porzadek
Gdzie jest deomokracja pelna ! a gdzie jej nie ma!
listopad 25, 2007
kruzoe2
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media