ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
The Corbett Report 
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a  
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
Ukraińcy umierają walcząc z Rosjanami w interesie żydowskich włascicieli Ukrainy 
 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" 
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.

 
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
więcej ->

 
 

Historia jednego listu


W tej kampanii wyborczej, kampanii na obietnice, PiS zamierza wyrolować innych. Z chłodnej kalkulacji, zebranych materiałów i zaobserwowanych przypadków, jakie coraz częściej mają miejsce, na jaw wychodzi prawda. „Król jest nagi” - chciałoby się rzecz. Więcej. Powiem: ów „król” nie dość że jest golasem, to na dodatek jest brudny. A pfe.

Bez emocji, choć przyznam, że mam nerw na samego siebie, kiedy przywołam do pamięci moje pobożne życzenie i wiarę, że rządy „kaczorów” mogą coś zmienić. Dziś mam tę pewność, że faktycznie mogą. Tak, mogą wiele zmienić, na lepsze dla tworzonej republiki kolesiów. Jeszcze bardziej rozrośniętej niż za czasów wszystkich poprzednich obiecywaczy gruszek na wierzbie.

Powiem krótko, wkurwia mnie ten cały PiS. A na marginesie, co większość wie już pewnie od dawna, w lustrzanym odbiciu napis „pis” daje nam odpowiednik „sld” No comment. Choć skojarzenia cisną się same.

Partia „trzech bli?niaków” jest skupiskiem populistycznych obłudników, zacietrzewionych kłamczuchów i jeszcze większych cwaniaków niż kolesie Leszka M.

Zdaje się, że okres przedwyborczej gorączki to dobra okazja dla ukazania historii jednego listu. Listu Przewodniczącego Koła Emerytów i Rencistów przy Destylarni Sobieski S.A. w Starogardzie Gd, Pana Stanisława Kubkowskiego, który trafił (bez odpowiedzi od prawie roku) na ręce posła PiS, Tadeusza Cymańskiego.



Starogard Gd., 2005-1 1-18

Sz. P.
Tadeusz Cymański
Poseł na Sejm
Rzeczpospolitej Polskiej
Plac Słowiański 18
82-200 Malbork

Szanowny Panie Pośle

Zwracam się do Pana z uprzejmą prośbą, w imieniu członków Kola Emerytów i Rencistów przy Destylarni Sobieski Spółka Akcyjna w Starogardzie Gdańskim, o pomoc i interwencję w sprawie nabycia akcji Spółki przez jej Zarząd od uprawnionych, byłych pracowników zakładu.

Akcje te otrzymaliśmy w wyniku prywatyzacji w 2002 r. ówczesnych Zakładów Przemysłu Spirytusowego „Polmos". Według zapewnień w tamtym czasie dyrekcji zakładu, nowy właściciel Spółki miał podjąć się skupu akcji po upływie ustawowych dwóch lat. Jednakże nie czyni tego do dnia dzisiejszego, zasłaniając się nieściśle sprecyzowanym
zapisem w tekście porozumienia pakietu socjalnego, pozostawiającym kwestię obowiązku skupienia akcji, dowolnej decyzji właściciela spółki.

Ze względu na fakt, iż sprawa dotyczy byłych już pracowników zakładu, jak wspomniałem emerytów i rencistów, problem ten staje się o tyle pilny, gdyż niektóre z tych osób zmarły a inne są w trudnej sytuacji materialnej. Założeniem było, że pieniądze które osoby te miałyby otrzymać w wyniku zbycia akcji, miały służyć zabezpieczeniu ich bytu na stare lata.

Proszę więc zrozumieć rozgoryczenie tych ludzi oraz przeświadczenie o oszukaniu ich przez pracodawcę, któremu służyli tyle lat i budowali świetność tego zakładu w latach 70 i 80 ubiegłego wieku. Zwracaliśmy się wielokrotnie i do aktualnego Zarządu Spółki i jej władz, do instytucji państwowych, ale do dnia dzisiejszego znikąd nie otrzymaliśmy pomocy.

Dlatego liczę, jako wieloletni działacz społeczny i związkowy z ramienia NSZ „Solidarność", że Szanowny Pan jako Poseł Ziemi Gdańskiej z ramienia partii, która w chwili obecnej przejęła ster rządów w naszym kraju, będzie mógł skutecznie przyjść z pomocą tej grupie osób.

Pozwalam sobie załączyć kserokopie wszystkich pism i dokumentów zgromadzonych w tej sprawie celem lepszego naświetlenia jej meritum. Moje wystąpienie w tej sprawie podyktowane jest również faktem mojego osobistego spotkania z Szanownym Panem podczas spotkania przedwyborczego w miesiącu wrześniu br. w Starogardzie Gdańskim, gdzie pozwoliłem sobie zadać pytanie dotyczące skupu akcji przez właściciela Sobieski Dystrybucja w Warszawie od uprawnionych emerytów i rencistów zakładu.

Kończąc pragnę serdecznie podziękować Szanownemu Panu za wolę zainteresowania się naszą sprawą i życzyć zdrowia oraz powodzenia w trudnym dziale naprawiania Rzeczpospolitej w obecnej kadencji Sejmu.

Z wyrazami uszanowania,
Stanisław Kubkowski



Jak mnie zapewnia Pan Stanisław Kubkowski, poseł Cymański olał temat. Nie daje znaku życia. Zapomina, że i on kiedyś (może) będzie emerytem? A jak oni (PiS) będą tak (się) rządzić, to może nie starczy na emerytury dla nich?
Prawie prawo i prawie sprawiedliwość. A listów z nadzieją na poprawę losu Polaków jest więcej niż kwitów z szafy Lesiaka /mto/
9 listopad 2006

Marek Olżyński 

  

Archiwum

HEROINA à la Newsweek – moda marynarzy i artystów
styczeń 24, 2007
Zbigniew Jankowski
Fałsz i obłuda wzięte z życia Hanny Gronkiewicz-Waltz, albo tak naprawdę Hajki Grundbaum.
sierpień 12, 2006
Zdzisław Raczkowski
Tortury po amerykańsku
luty 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Uczcie się czytać między wierszami
marzec 3, 2009
PAP
Osiągnięcia kulturalno-cywilizacyjne "naszego sojusznika" należy promować!
maj 2, 2004
Biurokraci unijni fałszują ustalenia z Kopenhagi.
styczeń 27, 2003
IAR
Prawo i bezprawie
październik 17, 2007
Artur Łoboda
http://prawo.uni.wroc.pl/~kwasnicki/EkonLit/13809.htm
marzec 29, 2006
Aresztowanie wiceprezesa "Wólczanki"
grudzień 17, 2002
PAP
Byle nie dopuścić do powstania urzędu Rzecznika Pacjenta
kwiecień 10, 2007
A.Sandauer
Do przyjaciół gówniarzy
marzec 19, 2007
S.I.W
Wielkoduszny Mahmoud
kwiecień 8, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
VII rocznica agresji NATO na Jugosławię
marzec 23, 2006
Tadeusz Samitowski
Powstanie w Gettcie w Warszawie widziane z USA
kwiecień 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Zachwianie kredytu i kryzys na giełdach świata
styczeń 23, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy Niemcy za mało i za krótko pracują?
marzec 19, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
POLSKA - UNIA 21
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Głupich nie sieją....
wrzesień 20, 2003
Artur Łoboda
Uwaga ogólna
grudzień 7, 2006
o
Bojkot wyborczy
wrzesień 20, 2007
...
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media