|
Szwajcar z doktoratem z immunologii i wirusologii twierdzi: rzekomy wirus Corona Killer to nonsens
|
|
Drodzy ludzie!
Nazywam się Thomas Binder.
Jestem kardiologiem i internistą w prywatnej praktyce w Szwajcarii, napisałem doktorat z immunologii i wirusologii oraz jestem członkiem Aletheia - Medicine and Science for Proportionality i Doctors for Covid Ethics, obu zaangażowanych w przywracanie nauki, znanej również jako rzeczywistość, rozum i walka ludzkości.
Domniemany wirus Corona Killer to nonsens.
Rzekoma epidemia na skalę krajową lub międzynarodową jest nonsensem.
Stosowanie testów RT-PCR na zdrowych ludziach jest nonsensem.
Protokół testu Corman-Drosten RT-PCR jest bezsensowny.
Kryteria diagnostyczne dla choroby COVID-19 są bezsensowne.
Dystans antyspołeczny, kwarantanna, izolacja, śledzenie kontaktów, maski, zamykanie szkół i godziny policyjne, znane również jako blokady, dla bezobjawowych, wcześniej zdrowych ludzi to nonsens.
Zbędne, nieskuteczne i niebezpieczne eksperymentalne wstrzyknięcia seryjne mRNA i DNA są bezsensowne.
Każdy student drugiego roku medycyny ma obowiązek studiowania „Podstaw epidemiologii”.
Tam dowiaduje się, że po ogłoszeniu epidemii na skalę krajową należy natychmiast utworzyć kohortę badawczą do obserwacji.
Ta kohorta musi reprezentować dane demograficzne populacji i służy do śledzenia liczby przypadków, ciężkości choroby i stanu odporności na czynnik sprawczy epidemii.
Chociaż minęło już prawie półtora roku od ogłoszenia przez WHO pandemii COVID, taka reprezentatywna kohorta nadzoru nie istnieje w twoim kraju.
Albo nie ma nikogo wśród twoich ministrów, urzędników służby zdrowia i ich doradców z wiedzą studenta drugiego roku medycyny, albo jesteś całkowicie oszukiwany.
Epidemia jest tylko fałszywa, ale zastosowane przez nią środki represyjne są realne; zagrażają naszej wolności, naszym środkom utrzymania, a nawet naszemu życiu.
Endemiczny wirus przeziębienia w fazie beta-korona jest wprowadzany w pandemię zabójczych wirusów za pomocą PR, PCR i masek, i jest zwalczany serią niepotrzebnych, nieskutecznych, niebezpiecznych eksperymentalnych zastrzyków mRNA i DNA.
Im większe uszkodzenie dachu, tym piękniejszy widok gwiazd!
Drodzy odpowiedzialni ludzie!
Obudźcie się, wstańcie i walczcie spokojnie, ale zdecydowanie; jeśli nie dla siebie, to dla przyszłości waszych dzieci i wnuków.
Skończmy teraz wszyscy razem z tym nieetycznym, niesprawiedliwym, nienaukowym, nieludzkim nonsensem!
Link do wypowiedzi:
https://rumble.com/embed/vqroue/?pub=4
Źródło:
https://uncutnews.ch/schweizer-mit-doktortitel-in-immunologie-und-virologie-das-angebliche-corona-killer-virus-ist-unsinn/
|
|
30 styczeń 2022
|
|
|
|
|
|
Głupi Jaś
październik 6, 2003
Marek Ludwikiewicz
|
" Przeminął czas "
kwiecień 30, 2003
przesłała Elżbieta
|
"Wojna z terrorystami"
kwiecień 6, 2003
|
Jestem pewny że Miller nie poda się do dymisji
kwiecień 27, 2004
J. Rzeszewski
|
Zbójeckie "prawo".
Urzędnicy, czy rzezimieszki?
sierpień 16, 2004
PAP
|
Samobójczy atak bombowy podczas biegu maratońskiego
kwiecień 13, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Mamy prawo do obrony
sierpień 9, 2006
Dariusz Kosiur 09.08.2006
|
P.J.EMIGRACJA NIE JEDEN MA SMAK...
kwiecień 3, 2007
KLICKER
|
Ostatnia szansa, by razem skruszyć opór Unii
listopad 17, 2002
PAP
|
W czyim imieniu występują?
wrzesień 8, 2004
|
sdfsaf
październik 4, 2005
adssa
|
Opózniona "Dobra Nowina" z Oswiecimia/Auschwitz
czerwiec 6, 2004
Marek Głogoczowski
|
Korporacyjna maszyna wojenna w akcji
sierpień 17, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Problem ze zrozumieniem tekstu czytanego
grudzień 3, 2007
Artur Łoboda
|
Upiory przeszłości
listopad 18, 2005
Dziennik Polski
|
Następny cel Teheran (Next target Tehran)
styczeń 17, 2007
Dan Plesch, The Guardian
|
Myśleli że to pododdziały bratniej Al-kaidy. Tylko pozorowali walkę...
luty 24, 2004
czytelnik
|
Ameryka traci wpływy w byłych republikach sowieckich
październik 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kryzys tożsamości
wrzesień 18, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
|
..ish .okes....WIOSNA 07,PSZCZOLY TRUCIZNY I UCENI.
maj 14, 2007
MAYAKOFSKY
|
|
|