ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? 
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.  
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
więcej ->

 
 

Pomiędzynarodówka agresywnego durnia i nadętego półgłówka

Ostatnio miałem okazję spędzić kilka dni w "Stolycy" goszcząc przy okazji u przyszywanej rodziny.
Ponieważ w mojej obecności wielokrotnie wygłaszano paranoiczne teorie o szczęściu życia w obecnej Polsce i wspaniałej przyszłości dla młodzieży, w końcu zabrałem głos i przedstawiłem swoją opinię o wielu aspektach współczesności, w tym o polityce globalnej i zagrożeniach płynących ze strony Stanów Zjednoczonych.
W efekcie usłyszałem opinię, że "tacy jak ja są terrorystami" grożącymi światu.
Ponieważ moi rozmówcy stwierdzili wcześniej bezdyskusyjnie, że wedle regułki wypowiedzianej przez jakiegoś politologa terrorysta ukrywa swoją tożsamość, pewnie będę musiał zejść do podziemia i przestać podpisywać swoje teksty by spełnić wymagania ludzi mieniących się światłymi i otwartymi na świat.
Fakt, że dopiero po czterdziestce uczą się wiedzy o innych kulturach (tak im doradzają intelektualni przewodnicy), a ja rozpocząłem poznawanie innych kultur i innych narodów mając lat kilkanaście, sprowokował mnie do złośliwej konkluzji, że różni nas przepaść cywilizacyjna.
Uwaga ta była skutkiem bardzo długiego prostackiego monologu o tym : czego to ja powinienem się nauczyć od ludzi pokroju moich rozmówców.

Niedawno napisałem artykuł, w którym wskazałem, że stalinowscy zbrodniarze - żydowskiego pochodzenia nie mieliby szans na działanie w Polsce bez całej armii gojskich użytecznych głupców, którzy splamili swe ręce krwią.
I oto mamy do czynienia z powtórką historii, kiedy ekonomiczni gangsterzy żydowskiego pochodzenia przyjęli na służbę armię moralnych łajdaków, którzy, okłamując przede wszystkim samych siebie, prostytuują się i sprzedają Polskę za judaszowe srebrniki.
Następnego dania spotkałem się z Adamem Sandauerem - Prezesem Stowarzyszenia Primum Non Nocere przechodząc do zupełnie innego intelektualnie świata.
Od naszego poznania różnica poglądów stymuluje poszerzenie wiedzy o otaczającym świecie.
Kiedy dwa lata temu powiedziałem, że żydowscy psychopaci mogą doprowadzić do trzeciej wojny światowej, a przede wszystkim kolejnego wielkiego antyżydowskiego pogromu - w przeciwieństwie do wielu rozmówców Adam Sandauer przyjął mój punkt widzenia jato naturalne prawo do własnego zdania.
W dniu dzisiejszym - po zastrzeleniu w Londynie mężczyzny o wschodnich rysach twarzy - przeczytałem opinie, że możemy mieć do czynienia z początkiem wojny kultur, której konsekwencją będzie trzecia wojna światowa. Tyle, że o tym ja pisałem kilka lat temu, przewidując kolejne ruchy amerykańskich i izraelskich polityków oraz rewanż świata islamu.

Przez amerykańskiego i polskiego pijaczynę zostaliśmy wciągnięci do haniebnej wojny i lada dzień możemy znale?ć się na linii ostrzału.
Nie doszłoby do tego, gdyby zamiast w pałacu prezydenckim jeden i drugi psychol nie skończyli na odwyku w domu wariatów - gdzie ich miejsce.
Nie byli by nigdy prezydentami państw gdyby nie pomogła im "pomiędzynarodówka agresywnego durnia i nadętego półgłówka".
Nachalny motłoch narzuca swoje poglądy, sposób zachowania i w rezultacie rządzi światem.

Kto rządzi światem

22 lipiec 2005

Artur Łoboda 

  

Archiwum

Pięć minut przed Żydami
marzec 7, 2008
Artur Łoboda
Ręka, rękę myje a g... dalej pływa w politycznym szambie Krakowa
styczeń 11, 2007
Artur Łoboda
W sieci zależności
styczeń 13, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
Powrot
październik 28, 2005
przeslala Elzbieta
Papierowe apele
sierpień 28, 2002
Kościół stanie za Urną
styczeń 9, 2003
Adam Zieliński
Diana żyłaby, gdyby...
sierpień 31, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Przynajmniej wiadomo o co naprawdę "Unii Europejskiej" chodzi
luty 21, 2006
PAP
Piękny sen
czerwiec 7, 2006
...
Polacy chcą rozszerzenia kompetencji RPP
lipiec 25, 2002
PAP
Polityczna poprawność
lipiec 12, 2008
Elzbieta Gawlas Toronto
Column One: Jews Wake Up!
grudzień 9, 2006
przysłał ICP
Deutsche Bank
kwiecień 16, 2003
red. Krzysztof
Manowce politycznej moralności
styczeń 22, 2007
Olaf Swolkień
Wątpliwe zwycięstwo lobby Izraela w USA
marzec 17, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
"Wyprawki Maturzysty",
luty 3, 2003
Artur Łoboda
Smierc czy zycie dla Polski
styczeń 20, 2003
Elzbieta Gawlas
PiS w Fundacji Batorego George’a Sorosa
marzec 24, 2006
Mgr inż. Józef Bizoń
Chucpa po Niemiecku
kwiecień 16, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Anatomia katastrofy w Iraku
marzec 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media