ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Stan wojenny 13 grudnia 2020 roku  
13 grudzień 2020     
Izrael morduje Palestyńczyków za zgodą całego zachodniego świata 
19 listopad 2012      Artur Łoboda
Nic się nie zmieniło w polityce PO wobec kultury 
20 październik 2014      Artur Łoboda
Mieszkowski na TOALETY 
31 maj 2019      Alina
To „badanie” pro-maskowe wyjaśnia, dlaczego NIGDY nie powinieneś „ufać nauce” 
30 październik 2023     
Tło Powstania Listopadowego 
15 październik 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Startuje komisja śledcza Norymberga 2.0! 
16 listopad 2021     
Wizja Imperium od Renu do Wůadywostoka 
14 grudzień 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
IG Farben: Pharmaceutical Conglomerate (1916 do 2015) 
19 grudzień 2020     
Fałszerze historii 
26 luty 2016      Artur Łoboda
Safickie wiersze miłosne 
8 sierpień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Robocza definicja antysemityzmu 
1 październik 2024     
Istvan Deak on Timothy Snyder's Bloodlands 
17 grudzień 2010      przysłał ICP
Zastrzyki 
13 maj 2010      Goska
Piąty rozbiór Polski 
30 listopad 2018      Artur Łoboda
Aż się prosi, by im to powiedzieć 
25 listopad 2018     
Pomarańczowa Alternatywa kontra KOD 
4 styczeń 2016      latarnik
Znikają kolejne polskie lektury szkolne 
15 grudzień 2014      www.polskawalczaca.com
PiS likwiduje PiS 
26 maj 2020      Artur Łoboda
Zygmunt Jan Prusiński KOCHANKA KSIĘŻYCA - część czwarta 
30 sierpień 2021      Zygmunt Jan Prusiński

 
 

PRZEBUDZENIE - petycja do społeczeństwa

http://www.petycjeonline.com/przebudzenie_-_petycja_do_spoeczestwa

Społeczeństwo musi się obudzić z myślowego marazmu i protestować nie przeciwko skutkom tylko przeciwko przyczynie. A przyczyną jest patologiczna ordynacja wyborcza dająca politykom monopol na bycie w sejmie. Jeśli Ja jestem za kandydatem ( X ) to jestem przeciwko kandydatowi ( Y ). Dlaczego tych głosów przeciwko nie ma na karcie wyborczej do głosowania? Powinno się je policzyć i uwzględnić przy liczeniu głosów. I powinno się głosować nie na partie tylko na Ludzi. Zapobiegłoby to patologii politycznej. I można by było coś zrobić w dobrym kierunku. Powinno się oddawać tyle samo głosów, przeciw co i za. Wtedy w sejmie utrzymywaliby się politycy, którzy byli by politykami dla większości społeczeństwa, a nie było by tych, którzy przeszkadzają w dążeniu do dobrego kierunku. Dany kandydat byłby wybierany większością głosów ZA. Ludzie chodziliby głosować, bo mieli by wpływ na to, kogo ma nie być w sejmie. Obecnie demokracja jest dla polityków i najbogatszych a nie dla większości społeczeństwa, i to właśnie trzeba zmienić!!! Bogaci są bogatsi, biedni biedniejsi i bandytyzmu w białych rękawiczkach coraz więcej - taka jest opinia społeczeństwa. To jest dowód na to, że ordynacja wyborcza jest patologiczna. Przeciwko obecnej ordynacji wyborczej powinno protestować społeczeństwo, bo to jest przyczyna. Co to za demokracja dla społeczeństwa bez głosu sprzeciwu na wyborach??? Zmiana ordynacji wyborczej na demokratyczną dla społeczeństwa, od sunie od władzy polityków działających na szkodę kraju i społeczeństwa!!! Do sejmu będą przechodzić kandydaci według ilości otrzymanych głosów ZA, a premierem zostaje kandydat, który otrzyma najwięcej głosów i tworzy rząd z tych, którzy się dostali do sejmu. W ten sposób większość społeczeństwa głosami sprzeciwu, będzie miała wpływ na kształtowanie kierunku!!! Ordynacja wyborcza powinna być prosta a tym samym skuteczna, czyli jak najmniej przymusu, żeby nie doprowadzać do powstawania patologii. Powinno być tylko ograniczenie, co do maksymalnej ilości oddawanych głosów przez wyborcę. Demokracja polega na decyzji większości, a większość może decydować o kształtowaniu kierunku głównie głosami sprzeciwu, których obecnie nie ma, czyli tak naprawdę nie ma demokracji- tylko korpokracja, ( Korporacyjny Masonizm zezwierzęcający ludzi) - bo politycy tworzą prawo i prowadzą politykę na rzecz korporacji a nie na rzecz większości. Przy demokratycznej ordynacji wyborczej - społeczeństwo uczy się myśleć, a politycy mają motywacje, do działania na rzecz większości.!!! Od zarania dziejów najbogatsi i ci, co byli u władzy robili pozostałych w „ balona, „ wyzyskując ich, - i tak pozostało do dzisiejszych czasów. Ludziom się mówi, że żyją w demokracji, a nigdzie nie ma demokratycznej ordynacji wyborczej, która zawsze działa na rzecz większości.!!! Brak głosów sprzeciwu społeczeństwa na wyborach, to furtka dla patologii!!! PO PROSTU – RZECZYWISTOŚĆ, W JAKIEJ ŻYJEMY NIE PASUJE DO DEFINICJI DEMOKRACJI!!! ORDYNACJA WYBORCZA POWINNA BYĆ ZGODNA Z DEFINICJĄ DEMOKRACJI, W PRZECIWNYM WYPADKU BĘDZIE NIE DEMOKRATYCZNA!!! (Demokracja –ustrój polityczny i forma sprawowania władzy, w których źródło władzy stanowi wola większości obywateli) Obecnie większość nie może wyrazić swojej woli, – bo nie ma głosu sprzeciwu na wyborach!!! A tak, że nie może być żadnych wymuszeń na wyborcy – ile głosów chce oddać, – jakich – i na kogo - powinno zależeć od wyborcy. Ordynacja wyborcza powinna być zmieniona na demokratyczną przez Prezydenta - z inicjatywy społeczeństwa. Dlatego, że politycy nie mogą być sędziami we własnej sprawie!!!{ Masonizm zezwierzęca ludzi powoli – ale skutecznie, i znieczula na czyjąś krzywdę!!! }

Trzeba zmienić kilka zasad w ordynacji wyborczej, żeby stała się demokratyczną i zgodną z definicją demokracji w 100%.

1. – tyle co oddaje się maksymalnie głosów (ZA) drugie tyle powinno być głosów przeciw, czyli (NIE)

2. – ile głosów chce oddać, – jakich – i na kogo - powinno zależeć od wyborcy, powinno być tylko ograniczenie co do maksymalnej ilości.

3. – do sejmu będą przechodzić kandydaci według ilości otrzymanych głosów (ZA)

4. – premierem zostaje kandydat, który otrzyma najwięcej głosów (ZA), i tworzy rząd z tych, którzy dostali się do sejmu, zgodnie z wolą większości.

5. – na karcie wyborczej do głosowania przy każdym nazwisku, dodatkowy kwadracik pod znakiem (NIE).

6. Okręgi jednomandatowe, plus lista krajowa.

TEGO POWINNO DOMAGAĆ SIĘ SPOŁECZEŃSTWO, JAK CHCE ŻYĆ W DEMOKRACJI !!!

GŁOSY SPRZECIWU SPOŁECZEŃSTWA NA WYBORACH, POWSTRZYMAJĄ KUMULOWANIE SIĘ PATOLOGJI U ŹRÓDŁA, CZYLI W SEJMIE!!!

Obecną ordynacje wyborczą politycy uchwalili dla siebie żeby mieć monopol na bycie w sejmie - a nie dla społeczeństwa żeby żyło w demokracji !!!!

Politycy tworzą patologiczne prawo, i według tych patologicznych zasad każą żyć całemu społeczeństwu. Większość społeczeństwa nic nie może zrobić, bo nie ma głosu sprzeciwu na wyborach. Czyli tak naprawdę nie ma żadnej demokracji, tylko podstępna dyktatura większości polityków, którzy działają na rzecz najbogatszych. I robią ludziom wodę z mózgu!!! Przy obecnej ordynacji wyborczej bez głosu sprzeciwu społeczeństwa na wyborach, większość społeczeństwa nie może się sprzeciwić żadnemu politykowi, bo jest podstępem ubezwłasnowolniona!!! Czyli nie ma żadnej demokracji dla społeczeństwa!!!



TWÓJ PODPIS TO JAK KROPLA KTÓRA DRĄŻY SKAŁĘ
3 luty 2014

www.polskawalczaca.com 

  

Komentarze

  

Archiwum

Antypolonizm szowinistów żydowskich rodzi antysemityzm
lipiec 6, 2006
dr Leszek Skonka
Sprawność Gospodarcza Ameryki
marzec 12, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Izrael: Iran zastąpił Irak
wrzesień 23, 2004
PAP
W obronie ks. Tadeusza Zalewskiego Obrona ks. Tadeusza
grudzień 12, 2006
Agata
Winy i grzechy
lipiec 18, 2003
Krzysztof Szymański
Konstytucja RP: Polska dla Polaków
wrzesień 11, 2006
Halina W.
Robotnicy amerykańscy najwydajniejsi na świecie
wrzesień 2, 2003
Wajda - reżyser niedojrzały
luty 26, 2008
Dariusz Kosiur
Drugiej "nocnej zmiany" nie będzie!
lipiec 24, 2006
Wojciech Wybranowski
Jan Paweł Wielki
listopad 24, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
"Niespodzianka pa?dziernikowa" czyli Bush zaatakuje Iran na tydzień przed wyborami
wrzesień 23, 2006
nadesłała Dorota
Rola rodzin ziemianskich
kwiecień 2, 2006
przeslala Elzbieta
Chemia miłosna
luty 26, 2007
Tadeusz Oszubski
Bez etykietek (koalicje lokalne) Z profesor Jadwigą Staniszkis, socjologiem, rozmawia Ewa Sadura
listopad 22, 2002
http://www.trybuna.com.pl/
Izrael Szamir - Przyparty do muru
lipiec 9, 2008
Izrael Szamir
Z Nowym Rokiem
grudzień 31, 2006
Artur Łoboda
„Wrogowie” naszych wrogów są naszymi przyjaciółmi
kwiecień 4, 2008
Dariusz Kosiur
Przyszedł Michnik do Sejmu
luty 10, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
Izrael chce od USA 4 mld dolarów
styczeń 3, 2003
przyjaciel portalu
Jubilatka a imaż przyjaznej firmy
listopad 14, 2004
Mirosław Naleziński
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media