ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Inkwizycja XXI wieku
Jak bronić praw obywatelskich?
 
20 lipiec 2020     
Wirus którego nie ma 
13 luty 2021      Artur Łoboda
dekowidyzacja Polski 
23 czerwiec 2021      Artur Łoboda
Zaginiony 
18 październik 2010      Goska
Komorowski dla młodzieży 
13 maj 2015     
Defraudant Tusk - rozlicza Greków 
23 czerwiec 2015      Artur Łoboda
Podzialy 
2 listopad 2010      Goska
Patrick Ney - Polska  
30 czerwiec 2017     
Czy plan zniszczenia polskiej kultury zostanie zahamowany? 
14 grudzień 2015      Artur Łoboda
Prawda o rodzie Komorowskich... 
24 czerwiec 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Nie milion, ale trzy miliony na profanację 
26 czerwiec 2014      Artur Łoboda
Poznaj prawdę o chorobach przewlekłych 
19 sierpień 2016     
Przybieżeli do Betlejem pasterze 
25 grudzień 2018     
Zbrojenia i repolonizacja 
5 maj 2017     
Uwaga ! Bronek idzie... 
3 lipiec 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Śpiąca sprawiedliwość
Obowiązek zakrywania twarzy jest naruszeniem podstawowego prawa gwarantującego godność człowieka, ponieważ stawia pod znakiem zapytania jakość człowieka jako podmiotu
 
19 wrzesień 2020     
Zanim owsik znów będzie szantażował swoją rzekomą "dobroczynnością" 
7 styczeń 2026     
Zakażona strzykawka 
14 lipiec 2021     
CATHERINE AUSTIN FITTS - WYWIAD 'PLANET LOCKDOWN' 
3 lipiec 2021     
Czy nasze Matki były feministkami? Czy matka Leonarda da Vinci była feministką? 
8 grudzień 2013      Ewa Englert-Sanakiewicz

 
 

PRZEBUDZENIE - petycja do społeczeństwa

http://www.petycjeonline.com/przebudzenie_-_petycja_do_spoeczestwa

Społeczeństwo musi się obudzić z myślowego marazmu i protestować nie przeciwko skutkom tylko przeciwko przyczynie. A przyczyną jest patologiczna ordynacja wyborcza dająca politykom monopol na bycie w sejmie. Jeśli Ja jestem za kandydatem ( X ) to jestem przeciwko kandydatowi ( Y ). Dlaczego tych głosów przeciwko nie ma na karcie wyborczej do głosowania? Powinno się je policzyć i uwzględnić przy liczeniu głosów. I powinno się głosować nie na partie tylko na Ludzi. Zapobiegłoby to patologii politycznej. I można by było coś zrobić w dobrym kierunku. Powinno się oddawać tyle samo głosów, przeciw co i za. Wtedy w sejmie utrzymywaliby się politycy, którzy byli by politykami dla większości społeczeństwa, a nie było by tych, którzy przeszkadzają w dążeniu do dobrego kierunku. Dany kandydat byłby wybierany większością głosów ZA. Ludzie chodziliby głosować, bo mieli by wpływ na to, kogo ma nie być w sejmie. Obecnie demokracja jest dla polityków i najbogatszych a nie dla większości społeczeństwa, i to właśnie trzeba zmienić!!! Bogaci są bogatsi, biedni biedniejsi i bandytyzmu w białych rękawiczkach coraz więcej - taka jest opinia społeczeństwa. To jest dowód na to, że ordynacja wyborcza jest patologiczna. Przeciwko obecnej ordynacji wyborczej powinno protestować społeczeństwo, bo to jest przyczyna. Co to za demokracja dla społeczeństwa bez głosu sprzeciwu na wyborach??? Zmiana ordynacji wyborczej na demokratyczną dla społeczeństwa, od sunie od władzy polityków działających na szkodę kraju i społeczeństwa!!! Do sejmu będą przechodzić kandydaci według ilości otrzymanych głosów ZA, a premierem zostaje kandydat, który otrzyma najwięcej głosów i tworzy rząd z tych, którzy się dostali do sejmu. W ten sposób większość społeczeństwa głosami sprzeciwu, będzie miała wpływ na kształtowanie kierunku!!! Ordynacja wyborcza powinna być prosta a tym samym skuteczna, czyli jak najmniej przymusu, żeby nie doprowadzać do powstawania patologii. Powinno być tylko ograniczenie, co do maksymalnej ilości oddawanych głosów przez wyborcę. Demokracja polega na decyzji większości, a większość może decydować o kształtowaniu kierunku głównie głosami sprzeciwu, których obecnie nie ma, czyli tak naprawdę nie ma demokracji- tylko korpokracja, ( Korporacyjny Masonizm zezwierzęcający ludzi) - bo politycy tworzą prawo i prowadzą politykę na rzecz korporacji a nie na rzecz większości. Przy demokratycznej ordynacji wyborczej - społeczeństwo uczy się myśleć, a politycy mają motywacje, do działania na rzecz większości.!!! Od zarania dziejów najbogatsi i ci, co byli u władzy robili pozostałych w „ balona, „ wyzyskując ich, - i tak pozostało do dzisiejszych czasów. Ludziom się mówi, że żyją w demokracji, a nigdzie nie ma demokratycznej ordynacji wyborczej, która zawsze działa na rzecz większości.!!! Brak głosów sprzeciwu społeczeństwa na wyborach, to furtka dla patologii!!! PO PROSTU – RZECZYWISTOŚĆ, W JAKIEJ ŻYJEMY NIE PASUJE DO DEFINICJI DEMOKRACJI!!! ORDYNACJA WYBORCZA POWINNA BYĆ ZGODNA Z DEFINICJĄ DEMOKRACJI, W PRZECIWNYM WYPADKU BĘDZIE NIE DEMOKRATYCZNA!!! (Demokracja –ustrój polityczny i forma sprawowania władzy, w których źródło władzy stanowi wola większości obywateli) Obecnie większość nie może wyrazić swojej woli, – bo nie ma głosu sprzeciwu na wyborach!!! A tak, że nie może być żadnych wymuszeń na wyborcy – ile głosów chce oddać, – jakich – i na kogo - powinno zależeć od wyborcy. Ordynacja wyborcza powinna być zmieniona na demokratyczną przez Prezydenta - z inicjatywy społeczeństwa. Dlatego, że politycy nie mogą być sędziami we własnej sprawie!!!{ Masonizm zezwierzęca ludzi powoli – ale skutecznie, i znieczula na czyjąś krzywdę!!! }

Trzeba zmienić kilka zasad w ordynacji wyborczej, żeby stała się demokratyczną i zgodną z definicją demokracji w 100%.

1. – tyle co oddaje się maksymalnie głosów (ZA) drugie tyle powinno być głosów przeciw, czyli (NIE)

2. – ile głosów chce oddać, – jakich – i na kogo - powinno zależeć od wyborcy, powinno być tylko ograniczenie co do maksymalnej ilości.

3. – do sejmu będą przechodzić kandydaci według ilości otrzymanych głosów (ZA)

4. – premierem zostaje kandydat, który otrzyma najwięcej głosów (ZA), i tworzy rząd z tych, którzy dostali się do sejmu, zgodnie z wolą większości.

5. – na karcie wyborczej do głosowania przy każdym nazwisku, dodatkowy kwadracik pod znakiem (NIE).

6. Okręgi jednomandatowe, plus lista krajowa.

TEGO POWINNO DOMAGAĆ SIĘ SPOŁECZEŃSTWO, JAK CHCE ŻYĆ W DEMOKRACJI !!!

GŁOSY SPRZECIWU SPOŁECZEŃSTWA NA WYBORACH, POWSTRZYMAJĄ KUMULOWANIE SIĘ PATOLOGJI U ŹRÓDŁA, CZYLI W SEJMIE!!!

Obecną ordynacje wyborczą politycy uchwalili dla siebie żeby mieć monopol na bycie w sejmie - a nie dla społeczeństwa żeby żyło w demokracji !!!!

Politycy tworzą patologiczne prawo, i według tych patologicznych zasad każą żyć całemu społeczeństwu. Większość społeczeństwa nic nie może zrobić, bo nie ma głosu sprzeciwu na wyborach. Czyli tak naprawdę nie ma żadnej demokracji, tylko podstępna dyktatura większości polityków, którzy działają na rzecz najbogatszych. I robią ludziom wodę z mózgu!!! Przy obecnej ordynacji wyborczej bez głosu sprzeciwu społeczeństwa na wyborach, większość społeczeństwa nie może się sprzeciwić żadnemu politykowi, bo jest podstępem ubezwłasnowolniona!!! Czyli nie ma żadnej demokracji dla społeczeństwa!!!



TWÓJ PODPIS TO JAK KROPLA KTÓRA DRĄŻY SKAŁĘ
3 luty 2014

www.polskawalczaca.com 

  

Komentarze

  

Archiwum

Bush, Kwaśniewski i Tortury
kwiecień 16, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Szukanie frajerów już się zaczęło
październik 18, 2003
Wiara
listopad 24, 2002
Artur Łoboda
Żal za wyrządzone zło czy obłuda?
maj 21, 2003
Julia M. Jaskólska
Śmierć Fenixa
czerwiec 5, 2006
Marek Olżyński
Apel do Prezydenta RP RP Lecha Kaczyńskiego
styczeń 30, 2008
przeslal przyjaciel
Przyczynek do naprawy Rzeczypospolitej
październik 25, 2005
Artur Łoboda
Rosja jako potęga regionalna
wrzesień 14, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Polityka NBP szkodliwa dla Polski
kwiecień 10, 2003
PAP
W judaizmie Bóg jest Bogiem tylko dla Żydów
styczeń 8, 2006
http://www.kielce.pl/forum/
Golenie, choroba tropikalna, czy pospolity alkoholizm?
październik 12, 2007
Mysliciel
Prom "Rogalin" trafił na złom
kwiecień 3, 2006
Jan Zakiewicz
Gra USA równoważenia sił w Azji a "Tarcza" w Polsce
marzec 3, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Zdrada Wartości Moralnych USA
maj 10, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Bank żąda, Polska musi?
styczeń 17, 2003
Jan Czarski
"Czerwony książe" uciekł .....
maj 6, 2004
Historyczna Perspektywa Chrześcijan i Muzułmanów
kwiecień 21, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Nieznana w Polsce Białoruś
marzec 1, 2008
tłumacz
Kaliningrad and the Shield missiles in Poland
lipiec 29, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Czarnecki o Unii
styczeń 11, 2003
zaprasza.net
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media