ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Wi-Fi, Bluetooth, telefony komórkowe i tym podobne - powodują całkowite zniszczenie naszych komórek  
29 marzec 2025      Artur Łoboda
Metodysta 
22 kwiecień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Fundamentalna różnica 
3 listopad 2016      Artur Łoboda
Jeśli im to darujemy, wnuki Nas przeklną 
13 kwiecień 2020     
Jak rozwiązać wątpliwości w sprawie JOW 
20 sierpień 2015      Artur Łoboda
Matka Boża Częstochowska 
26 sierpień 2017      Paweł Ziółkowski
W czyim interesie działa Putin? 
3 marzec 2022      Artur Łoboda
Trzeci apel naukowców i lekarzy do Prezydenta i Rządu 
20 luty 2021     
Były wiceprezes firmy Pfizer: „Wasz rząd okłamuje was w sposób, który może doprowadzić do waszej śmierci”. 
21 kwiecień 2021      Patrick Delaney
Czy Rząd chce przejąć biznesy? 
18 styczeń 2021      Artur Łoboda
Muszelka 
25 lipiec 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Pierwsze ofiary "kowida" 
6 październik 2021     
Jak zniszczyć Państwo Polskie? 
4 grudzień 2013      Artur Łoboda
Przybywa samobójców 
4 grudzień 2014      www.polskawalczaca.com
Operacja covid udała się 
25 maj 2020     
Borejsza naszych czasów 
7 kwiecień 2013      Artur Łoboda
Były szef CDC przyznaje, że obowiązkowe szczepienia były „jednym z największych błędów” 
25 lipiec 2024      Lance D Johnson
Nowa inicjatywa Glińskiego – Muzeum Getta Warszawskiego  
27 grudzień 2017      ...
Autorytety PO i TVN: Pijany Durczok na autostradzie i wrocławska CIPOmaryjka w TVP 
30 lipiec 2019      Alina
Przewodniczący Światowego Forum Ekonomicznego Klaus Schwab oświadcza w chińskiej telewizji państwowej: „Chiny są wzorem dla wielu narodów” 
4 styczeń 2023      Bradford Betz

 
 

PRZEBUDZENIE - petycja do społeczeństwa

http://www.petycjeonline.com/przebudzenie_-_petycja_do_spoeczestwa

Społeczeństwo musi się obudzić z myślowego marazmu i protestować nie przeciwko skutkom tylko przeciwko przyczynie. A przyczyną jest patologiczna ordynacja wyborcza dająca politykom monopol na bycie w sejmie. Jeśli Ja jestem za kandydatem ( X ) to jestem przeciwko kandydatowi ( Y ). Dlaczego tych głosów przeciwko nie ma na karcie wyborczej do głosowania? Powinno się je policzyć i uwzględnić przy liczeniu głosów. I powinno się głosować nie na partie tylko na Ludzi. Zapobiegłoby to patologii politycznej. I można by było coś zrobić w dobrym kierunku. Powinno się oddawać tyle samo głosów, przeciw co i za. Wtedy w sejmie utrzymywaliby się politycy, którzy byli by politykami dla większości społeczeństwa, a nie było by tych, którzy przeszkadzają w dążeniu do dobrego kierunku. Dany kandydat byłby wybierany większością głosów ZA. Ludzie chodziliby głosować, bo mieli by wpływ na to, kogo ma nie być w sejmie. Obecnie demokracja jest dla polityków i najbogatszych a nie dla większości społeczeństwa, i to właśnie trzeba zmienić!!! Bogaci są bogatsi, biedni biedniejsi i bandytyzmu w białych rękawiczkach coraz więcej - taka jest opinia społeczeństwa. To jest dowód na to, że ordynacja wyborcza jest patologiczna. Przeciwko obecnej ordynacji wyborczej powinno protestować społeczeństwo, bo to jest przyczyna. Co to za demokracja dla społeczeństwa bez głosu sprzeciwu na wyborach??? Zmiana ordynacji wyborczej na demokratyczną dla społeczeństwa, od sunie od władzy polityków działających na szkodę kraju i społeczeństwa!!! Do sejmu będą przechodzić kandydaci według ilości otrzymanych głosów ZA, a premierem zostaje kandydat, który otrzyma najwięcej głosów i tworzy rząd z tych, którzy się dostali do sejmu. W ten sposób większość społeczeństwa głosami sprzeciwu, będzie miała wpływ na kształtowanie kierunku!!! Ordynacja wyborcza powinna być prosta a tym samym skuteczna, czyli jak najmniej przymusu, żeby nie doprowadzać do powstawania patologii. Powinno być tylko ograniczenie, co do maksymalnej ilości oddawanych głosów przez wyborcę. Demokracja polega na decyzji większości, a większość może decydować o kształtowaniu kierunku głównie głosami sprzeciwu, których obecnie nie ma, czyli tak naprawdę nie ma demokracji- tylko korpokracja, ( Korporacyjny Masonizm zezwierzęcający ludzi) - bo politycy tworzą prawo i prowadzą politykę na rzecz korporacji a nie na rzecz większości. Przy demokratycznej ordynacji wyborczej - społeczeństwo uczy się myśleć, a politycy mają motywacje, do działania na rzecz większości.!!! Od zarania dziejów najbogatsi i ci, co byli u władzy robili pozostałych w „ balona, „ wyzyskując ich, - i tak pozostało do dzisiejszych czasów. Ludziom się mówi, że żyją w demokracji, a nigdzie nie ma demokratycznej ordynacji wyborczej, która zawsze działa na rzecz większości.!!! Brak głosów sprzeciwu społeczeństwa na wyborach, to furtka dla patologii!!! PO PROSTU – RZECZYWISTOŚĆ, W JAKIEJ ŻYJEMY NIE PASUJE DO DEFINICJI DEMOKRACJI!!! ORDYNACJA WYBORCZA POWINNA BYĆ ZGODNA Z DEFINICJĄ DEMOKRACJI, W PRZECIWNYM WYPADKU BĘDZIE NIE DEMOKRATYCZNA!!! (Demokracja –ustrój polityczny i forma sprawowania władzy, w których źródło władzy stanowi wola większości obywateli) Obecnie większość nie może wyrazić swojej woli, – bo nie ma głosu sprzeciwu na wyborach!!! A tak, że nie może być żadnych wymuszeń na wyborcy – ile głosów chce oddać, – jakich – i na kogo - powinno zależeć od wyborcy. Ordynacja wyborcza powinna być zmieniona na demokratyczną przez Prezydenta - z inicjatywy społeczeństwa. Dlatego, że politycy nie mogą być sędziami we własnej sprawie!!!{ Masonizm zezwierzęca ludzi powoli – ale skutecznie, i znieczula na czyjąś krzywdę!!! }

Trzeba zmienić kilka zasad w ordynacji wyborczej, żeby stała się demokratyczną i zgodną z definicją demokracji w 100%.

1. – tyle co oddaje się maksymalnie głosów (ZA) drugie tyle powinno być głosów przeciw, czyli (NIE)

2. – ile głosów chce oddać, – jakich – i na kogo - powinno zależeć od wyborcy, powinno być tylko ograniczenie co do maksymalnej ilości.

3. – do sejmu będą przechodzić kandydaci według ilości otrzymanych głosów (ZA)

4. – premierem zostaje kandydat, który otrzyma najwięcej głosów (ZA), i tworzy rząd z tych, którzy dostali się do sejmu, zgodnie z wolą większości.

5. – na karcie wyborczej do głosowania przy każdym nazwisku, dodatkowy kwadracik pod znakiem (NIE).

6. Okręgi jednomandatowe, plus lista krajowa.

TEGO POWINNO DOMAGAĆ SIĘ SPOŁECZEŃSTWO, JAK CHCE ŻYĆ W DEMOKRACJI !!!

GŁOSY SPRZECIWU SPOŁECZEŃSTWA NA WYBORACH, POWSTRZYMAJĄ KUMULOWANIE SIĘ PATOLOGJI U ŹRÓDŁA, CZYLI W SEJMIE!!!

Obecną ordynacje wyborczą politycy uchwalili dla siebie żeby mieć monopol na bycie w sejmie - a nie dla społeczeństwa żeby żyło w demokracji !!!!

Politycy tworzą patologiczne prawo, i według tych patologicznych zasad każą żyć całemu społeczeństwu. Większość społeczeństwa nic nie może zrobić, bo nie ma głosu sprzeciwu na wyborach. Czyli tak naprawdę nie ma żadnej demokracji, tylko podstępna dyktatura większości polityków, którzy działają na rzecz najbogatszych. I robią ludziom wodę z mózgu!!! Przy obecnej ordynacji wyborczej bez głosu sprzeciwu społeczeństwa na wyborach, większość społeczeństwa nie może się sprzeciwić żadnemu politykowi, bo jest podstępem ubezwłasnowolniona!!! Czyli nie ma żadnej demokracji dla społeczeństwa!!!



TWÓJ PODPIS TO JAK KROPLA KTÓRA DRĄŻY SKAŁĘ
3 luty 2014

www.polskawalczaca.com 

  

Komentarze

  

Archiwum

Bezrobocie mlodych
sierpień 27, 2005
przeslala Elzbieta
Medioci Igraszki TVN wokół śmierci Slobodana Miloszevicia
marzec 17, 2006
serbofil
Czy jest wśród nas uczciwy prokurator?
marzec 10, 2006
Artur Łoboda
Wyjść z pułapki zadłużeniowej
luty 21, 2003
Dariusz Zalega
Podchody twórców wirusów
czerwiec 5, 2004
Hausner wciąż niebezpieczny
maj 20, 2004
Obca dominacja za pomocą rozniecania wojen domowych?
styczeń 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Powrócą pod ojczystą banderę?
lipiec 18, 2006
marduk
Próba rozmycia odpowiedzialnosci - czyli "doradcy prywatyzacji"
styczeń 30, 2003
zaprasza.net
Tajne konszachty USA, Izraela i Iranu
wrzesień 16, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
"Złote spadochrony" zagrożone światowym kryzysem kredytu
wrzesień 24, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Z gębą pełną frazesów
kwiecień 2, 2008
Wpływ lobby izraelskiego na politykę USA
lipiec 9, 2006
John Mearsheimer i Stephen Walt
Majcher
marzec 9, 2005
Dialog Katolików z Żydami. Nie tylko w USA
listopad 28, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
Kraków ma najwyższą ocenę
listopad 21, 2007
PAP
Przyjaciele
lipiec 12, 2003
przeslala Elzbieta
AN OPEN LETTER TO THE EUROPEAN PARLIAMENT
marzec 14, 2005
Andrzej Gwiazda
“Niezależne” media
październik 17, 2007
Artur Łoboda
Są jeszcze normalne narody
marzec 9, 2004
RMF
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media