ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Ostatnie dni kultu Covidian  
20 styczeń 2022      CJ Hopkins
Setki protestowało przeciwko przepisom i ograniczeniom dotyczącym koronawirusa w Madrycie 
8 październik 2020     
Gotówka 
14 styczeń 2023     
Wniosek o pomnik dla Adolfa Hitlera ! 
19 sierpień 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Zygmunt Jan Prusiński KAMIENNE PODUSZKI - część pierwsza 
22 maj 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Powstanie styczniowe 2020 
15 styczeń 2021      Artur Łoboda
Dyktatura trójpodziału władzy 
19 grudzień 2017      Artur Łoboda
Węgry wyrzucą hipermarkety: Koniec z bezkarnością wielkich sieci i wyprowadzaniem zysków za granicę  
13 listopad 2014      www.polskawalczaca.com
Antypolonizm odgórny 
22 marzec 2013      Artur Łoboda
Jak rozpoznawać oszustwa? 
20 maj 2021      Artur Łoboda
Kariera bohatera 
29 lipiec 2018      Adam Szlachtycz
Stałe fragmenty politycznej gry 
14 czerwiec 2016      Artur Łoboda
I do przodu 
14 lipiec 2014      Artur Łoboda
Struktura mafijna w Krakowie (5) Przestępcze działania Majchrowskiego. 
7 maj 2023     
Depopulacja nabrała rozmachu 
10 styczeń 2022      T
Eko-terroryzm  
30 wrzesień 2021     
"Solidarność" bis 
1 czerwiec 2021     
Jak zlikwidować Państwo Islamskie? 
9 wrzesień 2014      www.polskawalczaca.com
Pójdźmy wszyscy do stajenki 
24 grudzień 2024     
COVID-19 to oszustwo, mówi dr Andrew Kaufman 
13 luty 2022      Kevin Hughes

 
 

PRZEBUDZENIE - petycja do społeczeństwa

http://www.petycjeonline.com/przebudzenie_-_petycja_do_spoeczestwa

Społeczeństwo musi się obudzić z myślowego marazmu i protestować nie przeciwko skutkom tylko przeciwko przyczynie. A przyczyną jest patologiczna ordynacja wyborcza dająca politykom monopol na bycie w sejmie. Jeśli Ja jestem za kandydatem ( X ) to jestem przeciwko kandydatowi ( Y ). Dlaczego tych głosów przeciwko nie ma na karcie wyborczej do głosowania? Powinno się je policzyć i uwzględnić przy liczeniu głosów. I powinno się głosować nie na partie tylko na Ludzi. Zapobiegłoby to patologii politycznej. I można by było coś zrobić w dobrym kierunku. Powinno się oddawać tyle samo głosów, przeciw co i za. Wtedy w sejmie utrzymywaliby się politycy, którzy byli by politykami dla większości społeczeństwa, a nie było by tych, którzy przeszkadzają w dążeniu do dobrego kierunku. Dany kandydat byłby wybierany większością głosów ZA. Ludzie chodziliby głosować, bo mieli by wpływ na to, kogo ma nie być w sejmie. Obecnie demokracja jest dla polityków i najbogatszych a nie dla większości społeczeństwa, i to właśnie trzeba zmienić!!! Bogaci są bogatsi, biedni biedniejsi i bandytyzmu w białych rękawiczkach coraz więcej - taka jest opinia społeczeństwa. To jest dowód na to, że ordynacja wyborcza jest patologiczna. Przeciwko obecnej ordynacji wyborczej powinno protestować społeczeństwo, bo to jest przyczyna. Co to za demokracja dla społeczeństwa bez głosu sprzeciwu na wyborach??? Zmiana ordynacji wyborczej na demokratyczną dla społeczeństwa, od sunie od władzy polityków działających na szkodę kraju i społeczeństwa!!! Do sejmu będą przechodzić kandydaci według ilości otrzymanych głosów ZA, a premierem zostaje kandydat, który otrzyma najwięcej głosów i tworzy rząd z tych, którzy się dostali do sejmu. W ten sposób większość społeczeństwa głosami sprzeciwu, będzie miała wpływ na kształtowanie kierunku!!! Ordynacja wyborcza powinna być prosta a tym samym skuteczna, czyli jak najmniej przymusu, żeby nie doprowadzać do powstawania patologii. Powinno być tylko ograniczenie, co do maksymalnej ilości oddawanych głosów przez wyborcę. Demokracja polega na decyzji większości, a większość może decydować o kształtowaniu kierunku głównie głosami sprzeciwu, których obecnie nie ma, czyli tak naprawdę nie ma demokracji- tylko korpokracja, ( Korporacyjny Masonizm zezwierzęcający ludzi) - bo politycy tworzą prawo i prowadzą politykę na rzecz korporacji a nie na rzecz większości. Przy demokratycznej ordynacji wyborczej - społeczeństwo uczy się myśleć, a politycy mają motywacje, do działania na rzecz większości.!!! Od zarania dziejów najbogatsi i ci, co byli u władzy robili pozostałych w „ balona, „ wyzyskując ich, - i tak pozostało do dzisiejszych czasów. Ludziom się mówi, że żyją w demokracji, a nigdzie nie ma demokratycznej ordynacji wyborczej, która zawsze działa na rzecz większości.!!! Brak głosów sprzeciwu społeczeństwa na wyborach, to furtka dla patologii!!! PO PROSTU – RZECZYWISTOŚĆ, W JAKIEJ ŻYJEMY NIE PASUJE DO DEFINICJI DEMOKRACJI!!! ORDYNACJA WYBORCZA POWINNA BYĆ ZGODNA Z DEFINICJĄ DEMOKRACJI, W PRZECIWNYM WYPADKU BĘDZIE NIE DEMOKRATYCZNA!!! (Demokracja –ustrój polityczny i forma sprawowania władzy, w których źródło władzy stanowi wola większości obywateli) Obecnie większość nie może wyrazić swojej woli, – bo nie ma głosu sprzeciwu na wyborach!!! A tak, że nie może być żadnych wymuszeń na wyborcy – ile głosów chce oddać, – jakich – i na kogo - powinno zależeć od wyborcy. Ordynacja wyborcza powinna być zmieniona na demokratyczną przez Prezydenta - z inicjatywy społeczeństwa. Dlatego, że politycy nie mogą być sędziami we własnej sprawie!!!{ Masonizm zezwierzęca ludzi powoli – ale skutecznie, i znieczula na czyjąś krzywdę!!! }

Trzeba zmienić kilka zasad w ordynacji wyborczej, żeby stała się demokratyczną i zgodną z definicją demokracji w 100%.

1. – tyle co oddaje się maksymalnie głosów (ZA) drugie tyle powinno być głosów przeciw, czyli (NIE)

2. – ile głosów chce oddać, – jakich – i na kogo - powinno zależeć od wyborcy, powinno być tylko ograniczenie co do maksymalnej ilości.

3. – do sejmu będą przechodzić kandydaci według ilości otrzymanych głosów (ZA)

4. – premierem zostaje kandydat, który otrzyma najwięcej głosów (ZA), i tworzy rząd z tych, którzy dostali się do sejmu, zgodnie z wolą większości.

5. – na karcie wyborczej do głosowania przy każdym nazwisku, dodatkowy kwadracik pod znakiem (NIE).

6. Okręgi jednomandatowe, plus lista krajowa.

TEGO POWINNO DOMAGAĆ SIĘ SPOŁECZEŃSTWO, JAK CHCE ŻYĆ W DEMOKRACJI !!!

GŁOSY SPRZECIWU SPOŁECZEŃSTWA NA WYBORACH, POWSTRZYMAJĄ KUMULOWANIE SIĘ PATOLOGJI U ŹRÓDŁA, CZYLI W SEJMIE!!!

Obecną ordynacje wyborczą politycy uchwalili dla siebie żeby mieć monopol na bycie w sejmie - a nie dla społeczeństwa żeby żyło w demokracji !!!!

Politycy tworzą patologiczne prawo, i według tych patologicznych zasad każą żyć całemu społeczeństwu. Większość społeczeństwa nic nie może zrobić, bo nie ma głosu sprzeciwu na wyborach. Czyli tak naprawdę nie ma żadnej demokracji, tylko podstępna dyktatura większości polityków, którzy działają na rzecz najbogatszych. I robią ludziom wodę z mózgu!!! Przy obecnej ordynacji wyborczej bez głosu sprzeciwu społeczeństwa na wyborach, większość społeczeństwa nie może się sprzeciwić żadnemu politykowi, bo jest podstępem ubezwłasnowolniona!!! Czyli nie ma żadnej demokracji dla społeczeństwa!!!



TWÓJ PODPIS TO JAK KROPLA KTÓRA DRĄŻY SKAŁĘ
3 luty 2014

www.polskawalczaca.com 

  

Komentarze

  

Archiwum

Czy nowe Sarajewo?
lipiec 27, 2004
PAP
Ryzykowny narkobiznes
lipiec 15, 2003
Andrzej Kumor
Jak Amerykanie Tracą Wolność
styczeń 22, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
"Komuno, zdychaj"
luty 19, 2008
Dariusz Kosiur
"Wesołość z tego powodu ogarnia mnie pusta, gdy sobie pomyślę, że oszust, oszukał, oszusta"
luty 8, 2003
Michnik/PAP
Wielki Wzrost Potencjału Wschodnii-Południowej Azji
listopad 18, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Demokracja made in Poland
sierpień 31, 2007
Colas Bregnon
Co wart jest traktat z USA
marzec 25, 2004
PAP
Fragment książki "Duch Apokalipsy" - CZĘŚĆ PIˇTA - 11 WRZEŚNIA 2001
wrzesień 11, 2006
Dorota Szczepańska
Russian-Jewish Mafia Revealed
styczeń 4, 2007
Przesłał ICP
Ameryka to zadupie !!!
marzec 15, 2007
P. I.
Kraków będzie negocjował ze spółką Forte
sierpień 1, 2002
Dziennik Polski
Kelnerzy
sierpień 1, 2004
Chwila, czasem dwie...
listopad 1, 2005
Marek Olżyński
Jerzy I. na celowniku prokuratury
marzec 9, 2006
przysłał Zygmunt Jan Prusiński
Na marginesie procesu dr Mirosława G.
grudzień 1, 2008
Adam Sandauer
Piechota chce bronić Cegielskiego
czerwiec 18, 2002
PAP
Małopolskie branie (kopert)
sierpień 30, 2004
PAP
Syjonistyczna pyskówka nad grobami ofiar
maj 5, 2005
PAP
Mylące Mity o Unii Europejskiej
czerwiec 7, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media