ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith 
Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. 
Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy 
... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... 
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor 
 
więcej ->

 
 

Terror

Terror Begina i Szamira

Dnia 22 lipca 1946 r. Menachem Begin, syjonistyczny terrorysta, rozkazał wysadzić w powietrze hotel "King David" w Jerozolimie. W wyniku eksplozji zginęło 91 osób, a 45 zostało rannych. Przypominając te fakty, Żydowska Wirtualna Biblioteka (Jewish Virtual Library) zaznacza, że nieco wcześniejszy tzw. pogrom kielecki z 4 lipca 1946 r. miał jakoby przypomnieć Żydom, że ograniczenie przez władze brytyjskie przyjazdów Żydów do Palestyny "skazało tysiące Żydów na śmierć".

Tak zwany pogrom kielecki był jednym z kilkunastu pogromów zorganizowanych przez NKWD w celu zmuszenia Żydów z krajów satelickich do emigracji do Palestyny, by zniszczyć tam mandat brytyjski i doprowadzić do walk żydowsko-arabskich w rejonie najbogatszych pól naftowych świata. W ten sposób Sowieci chcieli umożliwić powstanie państwa żydowskiego, które byłoby drogie wszystkim Żydom na świecie. Z drugiej strony grożąc Izraelowi, Sowieci mogli osiągać określone korzyści polityczne. Ta teoria głosi, że Żydzi zabiegający o swoje państwo wykorzystywani byli przez Sowietów do wywierania od wewnątrz nacisku na rządy w państwach ich zamieszkania, skąd miały wynikać ustępstwa korzystne dla Moskwy.
Na kilka tygodni przed zakończeniem brytyjskiego mandatu w Palestynie, rano w piątek, 9 kwietnia 1948 roku, członkowie organizacji syjonistycznej Irgun pod dowództwem Menachema Begina zaatakowali wspólnie z bandą Sterna (Stern Gang), do której należał Icchak Szamir, wioskę palestyńską Deir Yassin, w której mieszkało około 750 Arabów. Wieś była położona na zewnątrz strefy proponowanej Żydom przez ONZ, niedaleko przyszłego pomnika zagłady Żydów Yad Vashem. Do południa tego dnia zamordowano 100 osób - ostateczny bilans, jak podał "The New York Times" 13 kwietnia 1948 roku, to 254 ofiary zabite przez syjonistów. Po zbrodni w Deir Yassin powstała panika wśród Arabów, którzy uciekali z ziem przyszłego państwa izraelskiego. Wcześniej tereny te były zamieszkane przez 498 tys. Żydów i 497 tys. Arabów.
Bardzo niewdzięcznie zachowali się syjoniści wobec dobroczyńcy Żydów - hrabiego Folke Bernardotte (1895-1948), który jako prezes szwedzkiego Czerwonego Krzyża wiosną 1945 r. przekazał na zachód ofertę Himmlera częściowej kapitulacji Niemiec, za co uzyskał zwolnienie 30 tys. wię?niów z hitlerowskich obozów koncentracyjnych. W 1948 roku hrabia Bernardotte służył jako pośrednik z ramienia ONZ między Anglikami i syjonistami. Został zamordowany przez terrorystów syjonistycznych dowodzonych przez dwóch przyszłych premierów Izraela.
Jak wiemy, terrorysta Menachem Begin, dezerter z Wojska Polskiego (Armii Andersa), pó?niej dowódca Irgunu, doszedł do stanowiska premiera i otrzymał Pokojową Nagrodę Nobla od ziomków hrabiego Bernardotte. Terrorysta Icchak Szamir, też jeden z zabójców hrabiego Folke Bernardotte, również piastował stanowisko premiera Izraela.
22 sierpień 2003

prof. Iwo Cyprian Pogonowski  

  

Archiwum

Pieśń o duchowych symulantach
kwiecień 3, 2008
Marek Jastrząb
Pogarda zabija
styczeń 25, 2004
Andrzej Kumor
Nie utopmy przyszłości w tej krwi
lipiec 16, 2003
Andrzej Kumor
Euro
sierpień 27, 2003
Maciej Winnicki
Samoobrona będzie usuwana z komisji wyborczych siłą?
czerwiec 7, 2004
PAP
Utrata Niepodleglosci 13 grudnia 2007 List otwarty polskich intelektualistow
listopad 29, 2007
...
¬ródła neoliberalnej propagandy...
grudzień 22, 2006
pnlp
Untamed Dimensions podcast: o spisku 9/11 raz jeszcze
czerwiec 26, 2007
marduk
Rozchełstane modelki przed ostatnim meblem
grudzień 9, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Kłopoty USA w Iraku
czerwiec 30, 2003
przesłała Elżbieta
Polska
sierpień 21, 2003
przesłała Elżbieta
Kapitalizm tuż po socjalizmie. Obdarci z wszystkiego
styczeń 29, 2008
Marek Olżyński
Ladies, Gentlemen & Others
wrzesień 8, 2007
Kolas Bregnon
Krajobraz przed bitwą na tle DEBATY - Kwaśniewski - Kaczyński w dniu 1 pa?dziernika 2007 r
październik 2, 2007
HUSARZ
"Dwuznaczne Umowy" o Eksploatacji Paliwa w Iraku
marzec 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
13 XII 2007
grudzień 10, 2007
przesłał .
Ograniczona demokracja w USA
sierpień 26, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Plemiona z południa Iraku dołączają do zbrojnego oporu
styczeń 29, 2007
Dahr Jamail
Policjanci izraelscy użyli dziecka jako żywej tarczy
kwiecień 25, 2004
PAP
Pierwiastek kłamstwa.
czerwiec 13, 2007
bez podpisu
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media