ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
The Corbett Report 
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a  
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
więcej ->

 
 

Co się wydarzyło w 1908 r?

Może warto przypomnieć: Austro-Węgry zaanektowały wówczas Bośnię-Hercegowinę wbrew traktatowi berlińskiemu, który zabezpieczał pokój na Bałkanach przez poprzednie 30 lat. Reszta w artykule w Guardianie:
http://www.guardian.co.uk/commentisfree/2008/feb/19/kosovo.eu
To że rozbiór Jugosławii, jaki ma od kilkunastu lat miejsce jest próbą generalną do rozbioru Rosji może uchodzić za pogląd kontrowersyjny.
Nikt tego na Zachodzie, nigdy oficjalnie nie przyzna - z oczywistych powodów. Ktoś kto jednak śledzi w miarę uważnie politykę Zachodu względem Rosji łatwo dostrzeże, że Zachód nie jest zainteresowany w stosunkach z tym krajem opartych na zasadach równości i wzajemnego poszanowania. Zachód uważa, że ma szczególne prawo moralne do decydowania za innych. Dzisiaj nikt poważny nie może zaprzeczyć, że bombardowania Jugosławii nie służyły niczemu innemu jak instalacji marionetkowego reżimu w Kosowie, będącego całkowicie zależnym od Brukseli i Waszyngtonu. Dowodem na to jest amerykańska baza w Kosowie, która powstała zresztą wbrew mandatowi ONZ. EC staje się amerykańskim namiestnikiem i gotowe jest brać udział we wszystkich awanturach, jakie tylko zainicjuje Waszyngton. Zachód najwyra?niej nie jest zainteresowany w podtrzymywaniu roli ONZ, jako międzynarodowego arbitra. Przeciwnie, wybiera drogę arbitralnych decyzji, np. wysyłając urzędników i policję do Kosowa wbrew mandatowi ONZ, jedynie na podstawie decyzji podjętej przez Brukselę.
19 luty 2008

marduk 

  

Archiwum

Złodzieje pobożni, złodzieje bezbożni
Kapitalizm (4)

lipiec 31, 2004
Artur Łoboda
Ameryka jedną z żydowskich kolonii?
marzec 17, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
Biała Dama jak hydraulik
marzec 18, 2006
Je?d?cy globalizacji
styczeń 16, 2005
Hezbollah - szyicki "islam rewolucyjny" Walka o wyzwolenie południowego Libanu
sierpień 10, 2006
Z.M.K.
Prymas: uczmy się miłości
kwiecień 11, 2004
PAP
Czy Rząd Bush’a Jest Niebezpieczny dla Amerykanów?
grudzień 1, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Edukacja "rozwolniona" (liberalna) dla potrzeb społeczeństwa o „dwóch szybkościach”
listopad 7, 2005
Marek Głogoczowski
Kongres Polski Suwerennej żyje!
grudzień 24, 2008
Paweł Ziemiński
Jak stabilizowaliśmy Irak
sierpień 5, 2006
Abramowski/Grupa im.Edwarda Abramowskiego
Erna Rosenstein 1913-2004
listopad 14, 2004
Artur Łoboda
Wannsee, Madagascar, Lenin, Hitler, and the Jews
marzec 23, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Wywiad z Zygmuntem Wrzodakiem
czerwiec 11, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
Korespondent Wojenny Radia Supermova
lipiec 4, 2006
Zygmunt Jan Prusiński z synem Konradem
Aniołowie Zagłady
kwiecień 6, 2006
przesłała Elzbieta
Wrażliwi, delikatni, tolerancyjni
czerwiec 16, 2006
Marek Miśko
Stwórca wiecznych praw przyrody?
wrzesień 3, 2007
Marek Głogoczowski
NAUKA JE SEXY
kwiecień 11, 2008
Marek Jastrząb
Religie
maj 23, 2004
Czyje Orlęta.
czerwiec 24, 2005
Jan Lucjan Wyciślak
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media