|
Korzyść z wyjścia Anglii...
|
|
Wyjście Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej niesie dla Nas jeden pozytyw.
Oznacza bowiem bankructwo podstępnej polityki niemieckiej czyniącej z siebie hegemona Europy.
Kiedyś sterowali Państwami europejskimi z tylnego siedzenia w Brukseli.
Dzisiaj już tylko nasyłają politycznych zbirów na te Państwa - które usiłują się wyrwać z germańskiego uścisku.
Ta więc największym Naszym sukcesem jest czasowe osłabienie dominacji pruskiej na Naszym kontynencie.
Ale to nie potrwa zbyt długo i winniśmy się przygotować na kolejny atak niemiecki.
Jego celem będzie przejęcie pełnej kontroli nad zakamuflowaną Czwartą Rzeszą.
Oprócz tego pozytywu jest jeszcze dla Polaków wiele negatywów.
Ale to na ogół sprawy ekonomiczne.
|
|
30 styczeń 2020
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Mnie zaś wciąż nurtuje natrętna myśl:
"Dlaczego Polska nie zabiera się razem z GB z tego żydowsko-niemieckiego ynteresu?
Kogo jak kogo, ale Brytyjczyków trudno posądzać o oszołomstwo, brak rozeznania w świecie - oni wszyscy doskonale znają język angielski (!) W dodatku tacy Szwajcarzy nawet "nie aplikują" do UE! Poza tym mamy kuriozalną sytuację, kiedy oficjalnym językiem urzędowym UE pozostanie język angielski, KTÓRYM NIE POSŁUGUJE SIĘ ŻADEN CZŁONEK UE!"
To są pytania, które z uporem maniaka należy cytować zwolennikom pobytu Polski w UE. I koniecznie wymagać odpowiedzi.
Codziennie mam odruch wymiotny, kiedy widzę unijnych bubków, którzy wpływają na polską opinię publiczna, na przekop mierzei, na wybory sędziów. Nasi politycy wszelkich frakcji biegają z podniesionym ogonem wokół tych unijnych bubków jak stado podnieconych kundli wokół goniącej się suki. I na to idą nasze PODATKI!!!!! Czy po to jesteśmy w tej złodziejskiej Unii?
Nie wspomnę już o coraz ściślejszej "współpracy" dążącej wręcz do zespolenia polskiego sejmu z izraelskim knesetem, o czym media wczoraj informowały późnym wieczorem. Owocem tej "współpracy" jest wyłączenie obszaru muzeum oświęcimskiego spod polskiej jurysdykcji, niewpuszczanie tam polskich więźniów obozu na światowe uroczystości, niewpuszczanie tam polskich flag, oraz coraz bardziej BEZCZELNE i roszczeniowe przemówienia izraelskich polityków nie tylko w Izraelu, ale wszędzie na świecie.
Gdyby PiS uchwalił ustawę o IPN ci bezczelni żydowscy oszuści przynajmniej w Polsce nie mogliby pluć nam w twarz! A teraz mogą bezkarnie!
|
|
2020-01-30
Alina
|
 |
|
|
http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=27072&Itemid=47
– Moja mama i tata zgodzili się na wspólny rynek – nie na unię polityczną, flagę, hymn, prezydenta, a teraz nawet – jak chcecie – na wspólną armię (…) Mogę was zapewnić, że my kochamy Europę. My nienawidzimy jedynie UE – to jest proste. Mam nadzieję, że to początek końca tego złego projektu. Nie tylko niedemokratycznego, ale i antydemokratycznego – powiedział w trakcie pożegnalnego przemówienia w Parlamencie Europejskim lider Partii Brexitu Nigel Farage.
– To ostatni rozdział, koniec drogi i koniec 47-letniego eksperymentu, z którego Brytyjczycy nigdy nie byli zadowoleni – mówił Farage.
....... |
|
2020-01-30
Alina
|
|
|
|
Człekozwierz, komu potrzebny?
styczeń 1, 2008
przesłał .
|
Dlaczego w Polsce jest tak ?le - bo mamy 660 tys emerytów mundurowych w wieku 35 lat i oni zjadają wszystkie pieniadze z ZUS
styczeń 15, 2008
HENRY
|
Cała prawda jest "naked"
październik 11, 2008
Art
|
Na miejsce jednego kłamcy, wybrali drugiego...
marzec 4, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Np. Emeryt na Rencie
luty 18, 2008
Marek Jastrząb
|
Why the West Hates Islam...
czerwiec 24, 2007
przysłał Marduk
|
CALL FOR MAY 23RD PROTEST OF AIPAC ANNUAL CONFERENCE
maj 23, 2005
piśmienny
|
Zajączek z USA
czerwiec 21, 2006
Andrzej Kumor
|
Polska - bogaty kraj
maj 1, 2003
http://www.se.com.pl/
|
Do naszych wybrańców - upiększaczy miasta
styczeń 23, 2009
Dariusz Kosiur
|
Gosiewski o korupcji przy naborze na aplikacje
luty 19, 2006
PAP
|
LPR tylko dla Polaków
listopad 10, 2004
|
Syjonizm w czasach nazizmu
grudzień 22, 2006
przysłał Piotr Beim
|
Czy już czas ....?
październik 13, 2004
Aldona Minorczyk-Cichy
|
"Niech bogaci rosną w siłę, a słabi i biedni niech giną"
Dokąd podążasz polska gospodarko
kwiecień 24, 2003
Zdzisław Miłkowski
|
"Bagno" "trzęsawisko" określają sytuację naje?d?ców
październik 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
USA gotowe użyć broni atomowej
grudzień 11, 2002
zaprasza.net
|
Ulubionym filozofem G.W.Busha jest "Jezus" (!)
marzec 11, 2007
pnlp
|
Ślepi, czy tylko takich zgrywają?
luty 24, 2003
PAP
|
Politycznie, trupi zaduch
grudzień 12, 2005
Marek Olżyński
|
|
|