|
To jest wojna przeciwko Narodowi Polskiemu
|
|
Ilu Polaków rozumie znaczenie słowa "populizm".
Myślę że bardzo niewielu.
Populizm to głoszenia haseł, które chce usłyszeć ich odbiorca.
Populizmem jest taki program polityczny - który nie ma nic wspólnego z rozsądkiem, ale pochlebia oczekiwaniom wyborców.
Trudno o większy populizm - jak opowieści o jakiejś "zielonej wyspie", albo obietnice uzyskania ogromnych pieniędzy z Unii Europejskiej.
Politycy nigdy - nie szanowali swoich wyborców. A dochodzą do władzy tylko dzięki wsparciu medialnego motłochu, który ogłupia wyborców strategią ogłupiania.
Dlatego dziennikarskie ladacznice przypisują "populizm" i brak kontaktu z otaczającą rzeczywistością ludziom - którzy mówią prawdę o tym - co się w na świecie dzieje.
Dziennikarze często korzystają z najohydniejszych metod zbrodniczych totalitaryzmów XX wieku.
Zarówno w hitlerowskich Niemczech - jak też komunistycznej Rosji każdy - kto miał odwagę powiedzieć prawdę o polityce rządzących - nazywany był niepoczytalnym i kierowanym do zakładów psychiatrycznych - służących wtedy za narzędzie eksterminacji opozycji.
We współczesnej - PO-wskiej Polskce - rolę psychiatruszki przejęły media. I cały Kraj upodabnia się do jednego - wielkiego domu wariatów.
W mediach - co chwilę pojawiają się ludzie kwalifikujący się na leczenie psychiatryczne, ale tym razem pełnia rolę jakichś "artystów" bądź "autorytetów kulturowych".
Ta strategia jest elementem długofalowego planu - zniszczenia fundamentów kultury polskiej.
Znajdziemy w niej wszystkie możliwe odwołania do stalinowskiej polityki pacyfikacji podbitych narodów.
Wtedy wyodrębnia się samorzutnie grupa zdegenerowanych łajdaków, którzy dla możliwości życia w luksusie (jak na owe czasy), zgodzili się służyć zbrodniczemu systemowi.
Nie ma mowy o trym - by ludzie ci służyli jakiejkolwiek idei. To byli cyniczni zbrodniarze.
A najważniejsze stanowiska w tamtej zbrodniczej strukturze objęli z mianowania Stalina - żydowscy komuniści.
Dokładnie takie samo oblicze ma współczesna Platforma Obywatelska.
Jest ona zbiorowiskiem najgorszej hołoty, która dla politycznych apanaży i innych synekur prowadzi dokładnie taką samą politykę - jak stalinowscy poprzednicy tej partii.
I gdy przeanalizują Państwo kolejne działania obecnego nieRządu to znajdą bezpośrednie odwołania do lat stalinowskiego bezprawia.
Ale bogatsi o doświadczenie naszych ojców, możemy dziś na bieżąco dokumentować zbrodnie Polityków wobec Narodu Polskiego.
Nie oddamy historykom prawa interpretacji czasów obecnych - jeżeli zachowamy dla przyszłych pokoleń dowody zbrodni dokonywanych dziś w Polsce.
Polacy są przytłoczeni problemami życia codziennego i nie reagują na wiele zjawisk, który w przeszłości rodziły bunt.
Ale w przyszłości zrozumieją - jak bardzo pozwolili sobą pomiatać przez polityków.
I temu zadaniu - dokumentacji zbrodni rządzącej Platformy Obywatelskiej - powinni poświęcić się Polscy Patrioci.
|
|
28 marzec 2013
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Postkomuna zacieśnia szeregi
luty 26, 2003
PAP
|
Balcerowicz - portret doktrynera.
marzec 21, 2006
Przedruk
|
"Nie"
maj 22, 2008
Marek Jastrząb
|
Koncepcja "Rządu Światowego"
luty 18, 2006
zygi zza morza
|
Który to chodzi do synagogi?
październik 15, 2005
Artur Łoboda
|
Dziesięć milionów hektarów
czerwiec 21, 2007
. bez podpisu
|
ODEZWA
DO WYPADAJˇCYCH ZĘBÓW
1. Solidarność wyszła z dziury i poszła w chmury....
2. Bo sami nadajemy sobie numery.
wrzesień 3, 2005
Wiesław Sokołowski
|
"Pro-Rosyjskie" Stronnictwo w Polsce (PRoS-PL)?
grudzień 9, 2008
Marek Głogoczewski
|
Pro domo sua
Dzieci maja '68
maj 30, 2003
Ewa Polak-Palkiewicz
|
Czy Sankcje Karne Dadzą Iranowi Przewagę?
czerwiec 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czy USA staje się państwem policyjnym z pomocą Izraela?
kwiecień 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Wyspa rozbitkow z gatunku goiowatych
listopad 20, 2007
kruzoe2
|
Pasze skażone GMO już w Polsce!
styczeń 29, 2008
Sir Julian Rose i Jadwiga Łopata
|
Idą Święta
grudzień 21, 2003
Andrzej Kumor
|
Plują nam w twarz
grudzień 4, 2007
|
Władze w Iraku zatrudnią funkcjonariuszy reżimu Saddama
kwiecień 25, 2004
PAP
|
Traktat o Unii część druga czyli: "Dlaczego potwór?"
maj 15, 2005
Diachi Corvus alias D.J.W.L.
|
Apel o pracę dla Polaków w UE
kwiecień 4, 2006
|
Jesteśmy niegospodarnym narodem!
listopad 25, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Czy jest związek: liczne wypadki sepsy - import brudnych strzykawek
sierpień 3, 2007
Adam Sandauer Przewodniczący Stowarzyszenia Primum
|
|
|