ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Dokąd idziesz Polsko? 
3 sierpień 2016     
Rocznica 
31 sierpień 2010      Goska
Producenci szczepionek mogą w KOŃCU stracić ochronę przed odpowiedzialnością, co narazi ich na pozwy sądowe za szkodliwe produkty 
11 listopad 2024     
Nie żyje legenda Hollywood – Olivia de Havilland 
26 lipiec 2020      Alina
Odsłonięcie tajnej strategii CIA i motywów dominacji na platformach mediów społecznościowych 
8 czerwiec 2024     
Kto "wyhodował nacjonalistów"? 
24 maj 2019      Artur Łoboda
Paradoks walki o władzę w USA 
29 grudzień 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Za pieniądze polskich gojów obecny warszawski judenrat przygotowuje sposoby mordowania ich w przyszłości  
21 kwiecień 2021      hens
5G NARZĘDZIE ZDALNEGO ZABIJANIA : Artykuł naukowy ujawnia, że sygnały z telefonów komórkowych mogą aktywować uwalnianie biologicznych ŁADUNKÓW z tlenku grafenu wstrzykiwanego do organizmu 
24 październik 2023     
Polska - Kraj platformowych kurewek. (bez obrazy dla prostytutek) 
24 czerwiec 2015      Artur Łoboda
Wchodząc do "tej samej wody" 
19 lipiec 2016      Artur Łoboda
Powrót demokracji w USA? 
7 styczeń 2021     
Kto tutaj powariował? 
13 maj 2019     
Ks.Prof.Tadeusz Guz: Nie przejmujmy się zakazami państwa 
25 marzec 2021      Tylko prawda jest ciekawa
Interia donosi na rząd: RMF: Zakaz lotów do kolejnych krajów dopiero od 1 września 
25 sierpień 2020      Alina
Moknę ze szczęścia 
6 lipiec 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Zaczęło się od Jedwabnego 
7 luty 2018     
Podstawowe różnice pomiędzy Hitlerem a Kaczyńskim 
21 styczeń 2017     
Wykładnia prawna 
11 lipiec 2011      Bogusław
Izraelskie badanie łączy szczepionki COVID-19 z niewydolnością serca u młodych dorosłych 
12 czerwiec 2022      Belle Carter

 
 

Dekowidyzacja Polski po zakończonej wojnie



Należę do tej kategorii osób, które w ważnych sprawach planują: co będą robiły pojutrze.

Po Drugiej wojnie światowej przeprowadzono w RFN fikcyjną "denazyfikację" tego Państwa.
W rezultacie czego wielu zbrodniarzy hitlerowskich pełniło tam wiele funkcji publicznych.

Nie możemy sobie pozwolić na to - by zbrodniarze prowadzący obecną wojnę przeciwko Narodowi Polskiemu - pod szyldem kowida - pozostali bezkarni.

Przedstawiam więc wstępne punkty programu dekowidyzacji Polski:

1. Wszyscy lekarze twierdzący, że mamy jakąś pandemię - zostaną dożywotnio pozbawieni tytułu lekarza i wszelkich świadczeń emerytalnych.
Nie wykluczam też prywatnych pozwów wobec tych ludzi - o odszkodowanie za straty finansowa i moralne - wynikające z szkód przez nich wyrządzonych.

2. Wszyscy Policjanci uczestniczący w pacyfikowaniu Narodu Polskiego - zostaną pozbawieni uprawnień emerytalnych i postawieni w stan oskarżenia o współudział w zbrodni zamachu stanu.

3. Wszyscy Prokuratorzy uczestniczący w tuszowaniu dokonywanej przez Rząd Mateusza Morawieckiego zbrodni zamachu stanu i zbrodni ludobójstwa - zostaną dożywotnio pozbawieni prawa wykonywania zawodu prawniczego, oraz pozbawieni wszelkich składek emerytalnych.

4. Wszyscy Posłowie na Sejm RP - współuczestniczący w legislacyjnym bezprawiu pozbawianiu Polaków podstawowych praw obywatelskich - zostaną pozbawieni WSZYSTKICH uprawnień finansowych z tytułu zasiadania w Sejmie i Senacie.
Zobowiązani będą też do zapłacenia bardzo wysokiego odszkodowania.

5. Członkowie Rządu Mateusza Morawieckiego postawieni zostaną przed specjalnym Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych i sądzeni za dokonanie ludobójstwa!
Od 50-100 tysięcy Polaków zmarłych z powodu zamknięcia dostępu do służby zdrowia kwalifikuje ten Rząd do kategorii zbrodniarzy przeciwko ludzkości.

To są wstępne propozycje.
Można dopisywać kolejne.
16 kwiecień 2021

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

No właśnie.
Trzeba policzyć, ilu było lekarzy, prawników z rozbiciem na poszczególne specjalności np. w roku 1938 (wtedy ludność Polski oscylowała w granicach obecnych, ale bez pominięcia emigracji po 2004r.), a ilu jest obecnie. I może wyjdzie, że ci co teraz cały ten syf popierają, to ci nadmiarowi, wobec tamtych liczb, ale pamiętajmy, że i wtedy było w tych zawodach, szczególnie prawniczym, multum kanalii i degeneratów, którzy ujawnili się w czasie okupacji w listach pisanych do "Szanownego Pana Gestapo", w judenratach itp.
Ciekawym tych liczb.

2021-04-16
Magellan

 

Zdecydowanie tak! 100 tys. zgonów tylko w ub. roku, a w bieżącym, ŚWIADOMIE, KONSEKWENTNIE, Z PEŁNĄ WIEDZĄ O SKUTKACH WŁASNYCH DZIAŁAŃ, mordują kolejne 100 tys.

2021-04-16
hens

 

W weekend dowiedziałem się, że każdy z nas, Polaków ma już przyporządkowany kod QR. Wbijając dane kontaktowe adresata potencjalnego połączenia do smartfona, w szczegółach kontaktów wyświetla się kod QR osoby, do której się ma zadzwonić, bądź dzwoni. Bez względu na to, czy ustawiamy się w kolejce do "wyszczepień", czy też nie. A dziś w radiu podali, że do 10 maja każdy ma otrzymać e-skierowanie na szczepienia. Ot, co.

2021-04-19
Magellan

 

C O V ID - oznacza tak naprawdę "Certificate of Vaccination ID" - (Świadectwo Szczepień numer identyfikacyjny)

2021-04-19
Artur Łoboda

 

A certyfikaty przyporządkowuje się, albo rzeczom, albo oprogramowaniom.
I tu mamy clou.
Niewolnictwo istniało od zawsze, ale w zależności od okoliczności i tzw. "ustrojów", ostatecznym jego źródłem było ustawodawstwo.
Natomiast, póki, co ustawodawstwo jeszcze nas nie "uniewalnia".
Drogą do tego jest wprowadzanie do powszechnego obrotu rozwiązań o charakterze technologicznym, na etapie lobbingu ustawodawczego.
Z chwilą kiedy zostanie to wprowadzone do obrotu prawnego, "dźwi" się zatrzasną. Jesteśmy w przedsionku.

2021-04-19
Magellan

  

Archiwum

Atomowy szantaż
sierpień 30, 2003
prof. Iwo Cypraian Pogonowski
Wojna kolonialna
marzec 29, 2003
KWM
Czy Amerykańscy Demokraci będą mieli inne zdanie o "tarczy"?
sierpień 17, 2008
PAP
Autograf szczęśliwej Motylii
październik 31, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Głupich nie sieją....
wrzesień 20, 2003
Artur Łoboda
Do przyjaciół moskali
kwiecień 15, 2007
Prezydent podpisał ustawy, m.in o podatku PIT
sierpień 19, 2002
PAP
Miodkowy "full time"
czerwiec 16, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Wywiad M.G. dla pisma narodowo-radykalnego "Tygodnik Ojczyzna"
sierpień 27, 2006
Nowe socjalistyczne wiatry?
czerwiec 11, 2008
Komentator
Alternatywa
maj 19, 2003
przesłała Elżbieta
Polak - prostak i cham
październik 29, 2005
Artur Łoboda
150. rocznica śmierci Adama Mickiewicza
listopad 26, 2005
Artur Łoboda
vvv
maj 19, 2004
Polskie siły specjalne, prawdopodobnie GROM, ćwiczą w Zatoce Perskiej
wrzesień 6, 2002
Zaproszenie do Mackiewicza
luty 2, 2004
Andrzej Kumor
Kiedy logiczne myślenie przerasta możliwości delikwenta
lipiec 26, 2008
Artur Łoboda
Wpisywanie informacji do encyklopedii Wikipedia
styczeń 10, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Relacja z pikiety poszkodowanych przez błędy lekarskie - Czy władze państwa, budując IV RP chcą być solidarne z obywatelami
październik 13, 2006
Adam Sandauer
Przyjazne przesiadki
styczeń 6, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media