ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
Im – wolno, nam – nie 
Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? 
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
The Corbett Report 
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a  
więcej ->

 
 

Kolejna "reforma" ochrony zdrowia

Przekazuję do publicznej wiadomości treść opinii Stowarzyszenia Primum Non Nocere, o projekcie nowej ustawy zdrowotnej.
Opinia ta przesłana została do ministerstwa zdrowia. Zwracam uwagę iż projekt ustawy przygotowywany był w okresie gdy M.Balicki nie pełnił funkcji ministra.
Co będzie dalej zobaczymy....

Projekt ustawy znajduje się na serwerze internetowym ministerstwa zdrowia pod adresem:
http://tinyurl.com/6hthb

Zdumiewa wpisywanie do projektu ustawy, Federacji Konsumenta jako jedynej organizacji społecznej która w imieniu pacjentów, ma być reprezentowana w Radzie Funduszu.

Trzeba podkreślić iż wcześniej Federacja nie zajmowała się ani monitorowaniem systemu ochrony zdrowia, ani pomocą pacjentom w systemie ochrony zdrowia. Na ich stronie internetowej, opis dotychczasowych działań Federacji:
http://tinyurl.com/4wktr

Nie chcę odpowiadać czy jest to tylko nieporozumienie, czy też świadoma manipulacja dla uzyskania posad i jednoczesna próba tworzenia pseudoreprezentacji społecznej?
poniżej treść opinii przesłanej ministerstwu




Zapis art. 99 par.1 pkt.2 projektu ustawy
http://tinyurl.com/6hthb
określa iż w skład Rady Funduszu, wchodzą 3 osoby desygnowane przez Federację Konsumentów:
http://tinyurl.com/5lnla
Zgodnie z całym zapisem art. 99 ustawy, to stowarzyszenie, będzie jedyną organizacją społeczną reprezentowaną w Radzie Funduszu. Ponadto, będzie to najliczniej licznie reprezentowana grupa ze wszystkich zasiadających w składzie Rady Funduszu.

Zwracam uwagę iż przy obowiązującym prawie, pacjent korzystający ze świadczeń finansowanych przez NFZ nie jest konsumentem, ponieważ nie zawiera on umowy kupna -sprzedaży. Z tej przyczyny np. Powiatowi Rzecznicy Konsumenta nie kontrolują tych świadczeń medycznych. Z tej samej przyczyny Federacja Konsumentów nie działała do teraz na polu publicznej opieki zdrowotnej.
Od biedy, przy takiej konstrukcji prawnej, jako jeden konsument zbiorowy, może być traktowany NFZ

Chcąc zapewnić wpływ organizacji pozarządowych na politykę NFZ i na zabezpieczenia zdrowotne w kraju ( zgodnie z zaleceniami rady Ministrów Rady Europy: http://www.sppnn.org.pl/Re/rec.htm ) , należałoby w składzie Rady Nadzorczej Funduszu umieścić osoby desygnowane bąd? przez Radę Działalności Pożytku Publicznego (Dz. U. z dnia 29 maja 2003 r.) bąd? przez organizacje reprezentujące pacjentów ( nie tylko konsumentów - prywatnych pacjentów płacących za usługi).
Może najlepiej by było zapewnić reprezentację tych właśnie grup?
26 lipiec 2004

Adam Sandauer 

  

Archiwum

Skarga Ojczyzny
maj 14, 2003
przesłała Elżbieta
Idea Przystanku Woodstock?
sierpień 9, 2008
jobstalker
Sfinks i orzeł w koronie
marzec 11, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Opodatkowanie głodu
czerwiec 3, 2004
Koszt ropy naftowej w Iraku
kwiecień 13, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
"Гибель ИмперииВиза"
luty 10, 2008
marduk
Wielki Wzrost Potencjału Wschodnii-Południowej Azji
listopad 18, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Najmądrzejszy naród na świecie
czerwiec 26, 2008
Artur Łoboda
List otwarty do Ministra Sprawiedliwości Grzegorza Kurczuka
kwiecień 28, 2003
prof. Jerzy Robert Nowak
Ogień i woda
styczeń 5, 2007
Jarosław Tomasiewicz
Michalkiewicz: Poronienia na Dzień Życia
kwiecień 1, 2006
S. Michalkiewicz
Pożegnanie Jana Pawła
kwiecień 6, 2005
Sędziów na mydło
lipiec 31, 2008
Izrael Szamir
Koniec ery taniego pieniądza
sierpień 14, 2004
Dziennikarze ?
wrzesień 13, 2005
przesłała Elzbieta
Czy to nowy rodzaj cenzury?
październik 29, 2006
Adam Sandauer
Krzyżem leżeć!
styczeń 6, 2004
http://angora.pl
Media milczą
luty 2, 2003
zaprasza.net
Ubecka mniejszość narodowa
marzec 29, 2005
Jadwiga Szcześkiewicz London (Kanada)
Prodi: Polacy zmęczeni
czerwiec 16, 2004
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media