ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
Były agent CIA ujawnia, jak Izrael zmusił Trumpa do zbombardowania Iranu 
 
OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI  
 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
więcej ->

 
 

Krojenie śledztwa

Sejmowa Komisja Śledcza zwróciła się we wtorek do Prokuratora Generalnego o podjęcie czynności śledczych tylko wobec Lwa Rywina. Tym samym odrzuciła wniosek posła PiS Zbigniewa Ziobry, który domagał się m.in. bilingów rozmów Roberta Kwiatkowskiego, Leszka Millera, Aleksandry Jakubowskiej, Marka Wagnera, Lecha Nikolskiego.

Komisja poprosiła o ustalenie numerów telefonów Lwa Rywina, dostarczenie bilingów jego rozmów, przeszukanie pomieszczeń prywatnych i służbowych należących do niego.

Zgodnie z decyzją Komisji, ustalenie numerów telefonów Rywina powinno obejmować okres od początku stycznia 2002 r. do końca stycznia 2003 r.

Komisja wnioskuje również o przeprowadzenie szczegółowego wywiadu środowiskowego przez właściwe służby w miejscowości, w której znajduje się dom letniskowy Rywina.

Prokuratura miałaby ustalić miejsca, w których Lew Rywin może przechowywać ważne dokumenty mogące coś wnieść do rozstrzygnięcia sprawy, a zwłaszcza zabezpieczyć twarde dyski komputerów i laptopów.

Zbigniew Ziobro (PiS) powiedział, że rolą opozycji w komisji śledczej badającej tak zwaną sprawę Rywina nie jest uwiarygodnianie pozorów działań. Jego zdaniem, decyzja komisji, by dodatkowe czynności śledcze podjąć tylko wobec Rywina, to absurd.

Ziobro domagał się, aby prokuratura przeprowadziła dodatkowe czynności również wobec innych osób, m.in. premiera Leszka Millera, prezesa TVP Roberta Kwiatkowskiego i minister Aleksandry Jakubowskiej. We wtorek komisja odrzuciła taki wniosek.

"Ta sytuacja wymaga przemyślenia naszej dalszej roli jako przedstawicieli opozycji w pracach komisji. Jeżeli takie działania miałyby przyjąć charakter działań rutynowych, to naszą rolą nie jest uwiarygodniać pozory działań, pozory śledztwa" - powiedział dziennikarzom Ziobro po posiedzeniu komisji.

Według niego, "odrzucenie przez komisję podstawowych, elementarnych i uzasadnionych wniosków dowodowych świadczy jak najgorzej o rzeczywistej woli wyjaśnienia tej sprawy przez koalicję, która ma większość w komisji".

Ziobro ocenił, że "ograniczanie czynności dowodowych jedynie do osoby podejrzanej jest absurdem samym w sobie". "Na pewno fikcji nie będę uwiarygodniał" - podkreślił poseł PiS.

Jego zdaniem, komisja śledcza została powołana nie tyle do zbadania sprawy samego Lwa Rywina, ale dlatego, że - jak powiedział - "istnieje przypuszczenie, pewne podejrzenie, iż w tej sprawie mogły brać udział osoby, które zajmują najwyższe stanowiska w państwie".

"Argumenty - ze strony przedstawicieli koalicji SLD i UP - były całkowicie niedorzeczne i najwyra?niej są świadectwem braku woli wyjaśnienia tej sprawy" - uważa Ziobro.
4 luty 2003

PAP 

  

Archiwum

Dziennikarzom brakuje szacunku dla prawdy
październik 27, 2008
Artur Łoboda
Zgodnie z przewidywaniami - Prezydent nie przyszedł
marzec 15, 2005
(PAP/zaprasza.net)
Przegrana Leppera
wrzesień 22, 2006
Władysław Chmiel
Chcą zakazać prezerwatyw
listopad 8, 2006
PAP
Co wypisują kretyni
luty 29, 2008
Jan (wielu imion)
Jak Bush się szarogęsi w Krakowie
maj 30, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
Spadek produkcji polskiej stali największy na świecie
lipiec 1, 2002
PAP
Kraków ma najwyższą ocenę
listopad 21, 2007
PAP
Żal za wyrządzone zło czy obłuda?
maj 21, 2003
Julia M. Jaskólska
Wyjść z pułapki zadłużeniowej
luty 21, 2003
Dariusz Zalega
Przywrócić Polakom nadzieję- marzec 68
marzec 10, 2003
Leszek Skonka
Były prezydent Bush zbrodniarzem wojennym?
marzec 3, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
Odbojnica ratuje życie
marzec 6, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Życzenia
grudzień 26, 2004
Lech Walesa
maj 15, 2008
Elzbieta Gawlas Toronto
CYNCYNAT PO POLSKU
kwiecień 30, 2008
Marek Jastrząb
PRÓBA WYŁUDZENIA
grudzień 14, 2002
Kazimierz Z. Poznanski
Nowa wojna - nic nowego
marzec 20, 2007
wasylzly
"Uniwersalny" Wróg USA i Izraela
luty 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Kompleksy Kwaśniewskiego
listopad 19, 2003
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media