ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Szwedzki szef służby zdrowia powiedział, że kraj uniknął blokady, aby zapobiec „zmęczeniu pandemicznemu” 
14 październik 2020      Obserwator
Polityczny establishment III RP i FOZZ 
7 czerwiec 2009      Leszek Szymowski
Teraz PiS walczy z Amantadyną 
1 grudzień 2020     
Sytuacja musi być naprawdę poważna 
5 styczeń 2021      Artur Łoboda
Jak Google realizuje pranie mózgów dzieciom, kontroluje politykę publiczną i zmienia wybory 
13 maj 2022     
Arytmetyka Sił w Drugiej Wojnie Światowej w Europie  
8 wrzesień 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Zygmunt Jan Prusiński W KRAINIE CIENI - część trzecia 
14 marzec 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Ruskie pierogi w gębie długodystansowca posła 
24 marzec 2009      Zygmunt Jan Prusiński
Francja: Około 160 tys. osób protestowało przeciwko paszportom sanitarnym 
29 sierpień 2021     
Zmarł Stanisław Kania 
3 marzec 2020     
Bezwolne cykanie... 
24 kwiecień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Rząd PiS dobrze przygotowany do walki z epidemią (1) 
11 kwiecień 2020     
Kilka uwag przed Świętem Niepodległości 
10 listopad 2013      Artur Łoboda
SARS CoV-2 nie istnieje, ale 5G istnieje 
14 styczeń 2022      Artur Łoboda
Dlaczego nie nalezy denerwowac kobiet 
19 marzec 2010      Goska
Bajka o Tusku, królu Europy  
30 maj 2015      Baj-Kał
Program Patriotów 
9 czerwiec 2015      Artur Łoboda
Matka Boża Fatimska 
26 październik 2017      Paweł Ziółkowski
Te dni, te robaki, te kaczeńce 
18 lipiec 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Max Kolonko o Porządkach w Telewizji Polskiej  
16 czerwiec 2016      Max Kolonko

 
 

Komu służą angielscy politycy?

                    
Paznokcie i faszyzm: paskudność i szkodliwość żydowskiego etnocentryzmu

Chcesz etnocentryzmu? Dam ci etnocentryzm.

Oto cytat, który jest znacznie mniej znany, niż powinien:
„Milion Arabów nie jest wart żydowskiego paznokcia”.


To właśnie powiedział rabin Yaacov Perrin w mowie pochwalnej, jaką wygłosił na pogrzebie izraelskiego lekarza Barucha Goldsteina (1956–1994). Rabin chwalił doktora Goldsteina nie za ratowanie życia, ale za odbieranie mu życia – a było ich bardzo wiele. W święto Purim 1994 Goldstein wszedł do meczetu i zaczął strzelać do Arabów z karabinów maszynowych. Zabił co najmniej dwudziestu dziewięciu ludzi i ranił znacznie więcej, a następnie został pobity na śmierć przez ocalałych, tak jak z pewnością wiedział, że tak jest.

Cokolwiek o nim powiedzieć, trzeba przyznać, że Goldstein miał odwagę głosić swoje faszystowskie przekonania. Podobnie jak pakistański muzułmanin Mumtaz Qadri, który zamordował bluźnierczego polityka , a następnie spokojnie zgodził się na proces i egzekucję, był męczennikiem z karabinu maszynowego. A „faszystowski” to właściwe słowo dla idei Goldsteina. Działał w partii Kach , prawdziwie faszystowskim ruchu żydowskim założonym przez rabina Meira Kahane , którego znał jako chłopca dorastającego w Nowym Jorku. Kahane i Goldstein byli chłopcami z Brooklynu, ale chociaż urodzili się w Ameryce, nie weszli do „ tygla ”, tak cynicznie i skutecznie głoszonego przez ich kolegę syjonistę, Izraela Zangwilla. Zamiast tego, podobnie jak sam Zangwill, byli oni głęboko etnocentrycznymi Żydami. Jako dorośli wyemigrowali do Izraela i prowadzili kampanię na rzecz prawdziwie syjonistycznego państwa wolnego od wszystkich Arabów, wszystkich muzułmanów i wszystkich chrześcijan. Masakra Goldsteina miała na celu urzeczywistnienie tej chwalebnej wizji.

Judeofaszysta całuje nagrobek Goldsteina, który nazywa go świętym i mówi: „Oddał życie za lud Izraela, jego Torę i ziemię” ( zdjęcie z Jerusalem Post i Reuters)

Wielu innych Żydów popierało jego masowe mordy na Arabach. Grób Goldsteina, na którym widnieje napis „Oddał życie za naród Izraela, jego Torę i ziemię”, stał się świątynią judeofaszystów. Samuel Hacohen, nauczyciel w Jerozolimie, powiedział, że „Baruch Goldstein był największym żyjącym Żydem, nie pod jednym względem, ale pod każdym względem. … Nie ma tu niewinnych Arabów i dzięki Bogu, że jeden żydowski bohater przypomniał nam, że zabijanie Żydów na ulicy stało się prawie legalne. Tylko on mógł tego dokonać, był w stu procentach doskonały. Nie był szalony. […] Zabijanie nie jest miłe, ale czasami jest bardzo konieczne.”


Fani Goldsteina na wysokich stanowiskach


  Ale to wszystko miało miejsce w 1994 roku i izraelscy politycy głównego nurtu nie zgodzili się z pochwałami. Jednoznacznie potępili Goldsteina i jego kolegów judeofaszystów. Oto jak zwracał się do nich ówczesny premier Izraela Icchak Rabin (1922–1995):


   Nie jesteś częścią wspólnoty Izraela. … Nie należy pan do obozu narodowo-demokratycznego, do którego wszyscy w tej izbie należymy, a wielu ludzi tobą gardzi. Nie jesteście wspólnikami w przedsięwzięciu syjonistycznym. Jesteś obcym implantem. Jesteś błędnym chwastem. Rozsądny judaizm cię wypluwa. Umieściłeś się poza murem żydowskiego prawa. […] Mówimy temu okropnemu człowiekowi i jemu podobnym: przynosicie wstyd syjonizmowi i wstyd judaizmowi. (Zobacz Barucha Goldsteina w Wikipedii)


  Trzydzieści lat później Rabin został zamordowany, a niektórzy potężni izraelscy politycy nie tylko odmawiają potępienia pomysłów Goldsteina: wręcz je wspierają i uważają Goldsteina za męczennika. Obecny izraelski minister bezpieczeństwa narodowego Itamar Ben-Gvir (ur. 1976) miał w swoim salonie portret Goldsteina, zanim zajął się polityką. Ben-Gvir stoi na czele partii zwanej Otzma Yehudit, co oznacza „władza żydowska” i jest „ ideologicznym potomkiem ” partii Kach Meira Kahane’a. Władza żydowska ma obecnie znaczące wpływy w Knesecie. Dla swoich członków i zwolenników Baruch Goldstein nie jest okropnym człowiekiem, ale bohaterskim człowiekiem. „The Jerusalem Post” doniósł, że „10% izraelskich Żydów uważa terrorystę Barucha Goldsteina za „bohatera narodowego”. Podobnie jak rabin Perrin uważają, że „milion Arabów nie jest wart żydowskiego paznokcia”.


  Fan Goldsteina Itamar Ben-Gvir , obecny izraelski minister bezpieczeństwa narodowego ( zdjęcie z Wikipedii )
  Ale jak zauważyłem na początku, cytat ten jest znacznie mniej znany, niż powinien. Pojawia się w artykule w Wikipedii poświęconym Goldsteinowi , ale jeśli spojrzysz na stronę dyskusji tego artykułu, zobaczysz, że niektórzy żydowscy redaktorzy usilnie starali się go ocenzurować. Częścią żydowskiego etnocentryzmu jest ukrywanie zasięgu i intensywności żydowskiego etnocentryzmu. I jego złośliwość. To, co powiedział rabin Perrin w 1994 r., było dobrym przykładem tej paskudności, podobnie jak Stuart Seldowitz powiedział w 2023 r. Odnotowano, że Seldowitz, który był dyrektorem bardzo ważnej Rady Bezpieczeństwa Narodowego za czasów Baracka Obamy, nękał egipsko-arabskiego handlarza ulicznego w Nowym Jorku. Paznokcie pojawiają się także w etnocentrycznej złośliwości Seldowitza. Uśmiecha się i drwi, mówiąc sprzedawcy:


Mukhbarat [tajna policja] w Egipcie dopadnie twoich rodziców.
Czy twój tata lubi swoje paznokcie?
Wyeliminują ich jeden po drugim. (Zobacz wideo na Twitterze )


  Następnie pyta sprzedawcę : „Czy gwałcisz swoją córkę jak Mahomet?” i mówi mu, że niektórzy ludzie „używają Koranu jako toalety”. Seldowitz ma bardzo nieprzyjemną twarz, która idzie w parze z jego wysoce nieprzyjemnym umysłem. A umysły takie jak jego – umysły żydowskie – od dziesięcioleci kierują amerykańską polityką zagraniczną. Sprzedawca wielokrotnie prosi go, aby poszedł, a on odpowiada: „Po co mam iść? Jestem Amerykaninem. To wolny kraj. Nie tak jak Egipt. Ale jego twierdzeniu, że jest Amerykaninem, przeczy coś innego, co mówi : „Gdybyśmy zabili 4000 palestyńskich dzieci, to byłoby za mało”. Kim jesteśmy"? To Izrael bombarduje Strefę Gazy i zabija palestyńskie dzieci, a nie Ameryka.


Niszczenie Ameryki


  Przynajmniej w duchu Seldowitz zaprzecza własnemu twierdzeniu, że „Ameryka jest wolnym krajem”. Robi zdjęcie sprzedawcy i mówi, że „moi przyjaciele na imigracji” deportują sprzedawcę z powrotem do Egiptu, gdzie zostanie aresztowany przez Mukhbarata usuwającego paznokcie. Nawet jeśli Seldowitz nie ma takiej mocy, to oczywiste, że chciałby to zrobić. Rzeczywiście, Seldowitz najwyraźniej chciałby móc aresztować i torturować swoich wrogów w Ameryce. Żydzi tacy jak on byli – jak to określił Kevin McDonald – „ gotowymi katami Stalina ” w komunistycznym Związku Radzieckim. Byli także chętnymi oprawcami Stalina. Sam Seldowitz jest niewątpliwie lewicowcem i w pełni popiera otwarte granice dla muzułmanów i innych osób niebędących białymi. Jak powiedział po krytyce za nękanie sprzedawcy: „Nie sądzę, że jestem islamofobem. Wielokrotnie opowiadałem się za równym traktowaniem muzułmanów z wieloma różnymi osobami”.
  Ale jeśli wypowiadał się w imieniu muzułmanów, to dlatego, że uważa, że ​​dla Żydów dobrze jest mieć dużą liczbę muzułmanów na Zachodzie. Jak napisał nieżyjący już wielki Larry Auster w 2004 roku:
Zaledwie w zeszłym tygodniu opowiadałem mojemu znajomemu, świeckiemu lewicowemu Żydowi, mężczyźnie dobiegające sześćdziesiątki, o moim pomyśle, że jedynym sposobem na zabezpieczenie się przed widmem krajowego terroryzmu muzułmańskiego jest deportacja wszystkich muzułmanów wspierających dżihad z ten kraj. Odpowiedział ze wzruszeniem, że gdyby Ameryka deportowała muzułmańskich fundamentalistów, natychmiast zaczęłaby robić to samo także Żydom. „To przerażające, to przerażające” – powiedział gorąco, jakby Żydzi byli już o krok od łapanki. W oczach tego zwykle flegmatycznego i wyluzowanego człowieka Ameryka jest o krok od masowych prześladowań, przetrzymywania, a nawet fizycznego wypędzania Żydów. Biorąc pod uwagę szalenie wyolbrzymione podejrzenia, jakie niektórzy Żydzi żywią wobec amerykańskiej większości chrześcijańskiej, która w rzeczywistości jest najlepszymi przyjaciółmi Żydów na świecie, nie jest zaskakujące, że ci Żydzi postrzegają masową imigrację z Trzeciego Świata i muzułmanów, a nie jak zagrożenie dla siebie , ale jako ostatecznego gwaranta własnego bezpieczeństwa, mając nadzieję, że w zróżnicowanej rasowo, zdechrystianizowanej Ameryce kultura słabnącej większości nie będzie miała siły, nawet jeśli nadal będzie miała ochotę, prześladować Żydów. ( Dlaczego Żydzi witają muzułmanów , Front Page Magazine , 22 czerwca 2004)Ale Auster pominął inny żydowski motyw otwarcia granic narodów zachodnich dla muzułmanów.
Terroryzm muzułmański, który nieuchronnie nastąpił, usprawiedliwił coraz surowsze prawa przeciwko wolności słowa i coraz bardziej inwazyjne państwo inwigilacyjne.
Kiedy żydowscy propagandyści twierdzą, że „Różnorodność jest naszą siłą”, używają tego wyrażenia w orwellowskim sensie.
Chaos i zbrodnie spowodowane przez imigrantów z Trzeciego Świata osłabiają białych Gojów i wzmacniają żydowską władzę.
Rzeczywiście, wojna między Izraelem a Hamasem dała białym Brytyjczykom niezwykle komiczny widok etnocentrycznego Żyda żądającego aresztowań za myśloprzestępczość, używając jednocześnie wizerunku George'a Orwella do głoszenia własnej cnoty:

  Wielbiciele Orwella w Harry's Place żądają aresztowania niebiałych muzułmanów za myśloprzestępczość


  Harry's Place to rzekomo przyjazna Orwellowi antydżihadystyczna witryna internetowa prowadzona przez byłego żydowskiego stalinistę posługującego się pseudonimem Harry Steele („stal” to angielskie tłumaczenie słowa Stalin).
  Steele porzucił stalinizm, gdy zauważył rosnące zagrożenie, jakie islamizm stanowi dla interesów Żydów.
  Ale jego głośno głoszona miłość do Orwella jest bzdurą, ponieważ najwyraźniej zachował wiarę w autorytaryzm i państwo policyjne z czasów stalinowskich.
  Tyle że teraz chce państwa policyjnego kierowanego w imieniu Żydów, a nie partii komunistycznej.


Właściwy rodzaj faszyzmu


  Żydzi, zHarry Steele i Stuart Seldowitz, są bez wątpienia niezłomnie przeciwni jakiemukolwiek zakazowi imigracji muzułmanów na Zachód, nie mówiąc już o deportacji muzułmanów obecnie tu przebywających.
  Nazwaliby tego rodzaju rzeczy „faszyzmem”, ale tak naprawdę mieliby na myśli to, że jest to niewłaściwy rodzaj faszyzmu.
  Zamiast trzymać muzułmanów z daleka, chcą, aby muzułmanie zostali wpuszczeni, - by powodować kłopoty i usprawiedliwiać państwo policyjne, - w którym muzułmanie są aresztowani i więzieni, jeśli działają przeciwko interesom Żydów.
  Pamiętajcie, że imigracja muzułmańska ogromnie wzrosła w Ameryce po okrucieństwach terrorystycznych z 11 września, za które obwiniano muzułmanów, ale które mogły mieć miejsce przy pełnej wiedzy, a nawet przy bezpośrednim udziale Izraela .


  11 września posłużył do usprawiedliwienia nie tylko masowej inwigilacji ludności Zachodu, ale także przetrzymywania i torturowania dużej liczby muzułmanów, z których część była całkowicie niewinna.
  Jednakże, gdy muzułmanie działają przeciwko interesom Białych, państwo nie podejmuje żadnych stanowczych działań.
  Żydowska kontrola zachodniej polityki oznacza nie tylko tortury niewinnych muzułmanów, ale także to, że naprawdę winni muzułmanie pozostają wolni.
  Ale tylko wtedy, gdy są winni zbrodni przeciwko białym.
  Kiedy był posłem Partii Pracy w okręgu wyborczym Rotherham w Yorkshire, odrażający Denis MacShane niestrudzenie pracował na rzecz Żydów w odległym Londynie, ignorując to, co muzułmańskie gangi gwałcicieli robiły białym kobietom i dziewczętom z klasy robotniczej w jego własnym okręgu wyborczym.


Biznes jak żydowski


  Po tym, jak trafił do więzienia za oszustwo, „ Jewish Chronicle ” określiła go jako „jednego z największych orędowników społeczności” i stwierdziła, że ​​„powinniśmy opłakiwać utratę łaski Denisa MacShane’a”.
  MacShane rzekomo działał w polityce, aby bronić białej klasy robotniczej w ramach Partii Pracy, ale Partia Pracy dawno temu porzuciła swoje założycielskie zasady i stała się wrogiem Białej klasy robotniczej.
  Kiedy Jeremy Corbyn został nieoczekiwanie wybrany na lidera partii, nie odwrócił tej zdrady.
  Jednak popełnił straszliwą zbrodnię.
  Nie chciał uczynić interesów żydowskich pierwszym i przeważającym priorytetem partii.
  Właśnie dlatego był bez przerwy oczerniany przez środki masowego przekazu i ostatecznie zastąpiony na stanowisku przywódcy przez śliskiego prawnika Sir Keira Starmera , który jest żonaty z Żydówką, ma „ rodzinę w Izraelu ” i kieruje Partią Pracy tak, jak powinna być zarządzana: jako narzędzie dla Interesów żydowskich.

  Podobnie jak przywódca konserwatystów Rishi Sunak, Starmer zdecydowanie wspiera Izrael w jego wojnie z Hamasem.
  Po wypaczeniu korbynizmu brytyjska polityka powraca do swojego żydowskiego stylu:
  niestrudzenie pracuje dla Żydów i równie niestrudzenie przeciwko białym.
  Dlatego właśnie do władzy doszła tak zwana Partia Konserwatywna, obiecując ograniczenie imigracji, a zamiast tego pozwoliła na jej masowy wzrost .
  Jednocześnie zapewnia nieograniczone wsparcie izraelskiemu rządowi składającemu się z polityków, którzy chcą, aby Izrael był „wolny od rzeki do morza”.
  To znaczy wolny od Arabów, muzułmanów i chrześcijan.
  Czy to faszyzm?
  Tak, ale jest to właściwy rodzaj faszyzmu:
  judeofaszyzm, za który Baruch Goldstein mordował Arabów i został żydowskim świętym.

  Zawsze pamiętajcie jego słowa: „
  Milion Arabów nie jest wart żydowskiego paznokcia”.

  Wielu Żydów zawsze myślało to samo o białych.
  Dlatego żydowska kontrola zachodniej polityki była taką katastrofą.  Źródło:

  www.theoccidentalobserver.net
5 grudzień 2023

Tobias Langdon  

  

Komentarze

  

Archiwum

Tabu polityczne
sierpień 8, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Biblijny Raj
październik 27, 2006
mik4
Demokracja, czyli "sztuka manipulacji"
maj 13, 2003
Artur Łoboda
Bezrobotni pikietują kuluary Sejmu
grudzień 19, 2002
PAP
G... zawsze pływa po wierzchu szamba
styczeń 24, 2007
¬ródło informacji: INTERIA.PL/PAP
"Niech bogaci rosną w siłę, a słabi i biedni niech giną"
Dokąd podążasz polska gospodarko

kwiecień 24, 2003
Zdzisław Miłkowski
2006 - rok lepszego zła
styczeń 8, 2007
Olaf Swolkień
Wedle polityków "jest już sposób na lichwę"
luty 8, 2006
Monika Krześniak
Nieznane w Polsce sondaże dotyczące Iraku...
czerwiec 17, 2004
statystyk
Tajemnica czasu (nordycka interpretacja Vikernesa)
marzec 22, 2007
marduk
Apartheid panuje w Izraelu
luty 14, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
Sowieci - w Norymberdze - żądali postawienia Niemców przed sądem za zbrodnię katyńską. A Bush ....?
luty 2, 2004
PAP
Medialny lincz przed osądzeniem?
styczeń 6, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Władza i etyka
sierpień 23, 2003
"Niedziela"
Górnictwo potrzebuje kapitału
kwiecień 6, 2006
Koszulki z podobizną Hitlera
lipiec 23, 2004
Pod okupacja zbrodniarzy dokonywane sa zbrodni
luty 19, 2009
...
W każdej z szesnastu izb celnych w Polsce pracować ma kapelan.
sierpień 14, 2007
Interia.pl / PAP
From Blagovesta Doncheva – Bulgaria
lipiec 25, 2008
przysłał M.G.
Matka Solidarności
grudzień 15, 2005
Zbigniew Głuszczyk
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2024 Polskie Niezależne Media