|
Bezbronni z własnej winy.
|
|
Bezbronni z własnej winy.
2011-08-08
Jakże często w różnych forum czytamy że są problemy nie do przebicia.
Swego czasu napisałem artykuł „ Tańcząca Polonia”.
Zarzuciłem części tzw. aktywnym działaczom że idą na spotkanie polonijne pogadają potańczą wracają do wygodnego fotela i twierdzą że obowiązek wobec ojczyzny Polski spełnili.
Ten spychologiczny temat mamy w kraju.
Nie tylko na forum potrafią się wymądrzać, pisać projekty ratowania RP rodem z księżyca.
O zbeszczeszczeniu flagi i godła narodowego dowiedziałem się z dużym opóźnieniem.
Automatycznie w imieniu prowadzonego Stowarzyszenie „ Victoria” napisałem pismo do
Polskiego wymiaru sprawiedliwości łącznie z Prokuraturą Generalną, premierem, ministrem sprawiedliwości.
Cytuję: Dopuszcza do prowokacyjnych działań grupy żydowskiej na placu Piłsudskiego w dniu 6.04.2011 ( mowa o prezydencie Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz
http://forum.e-polityka.pl/topics1/dymisja-hanny-gronkiewicz-waltz-vt4206.htm
Wysłany: 2011-07-28
Komentarz na forum podpisany jakimś tam pseudonimem Aimar
Ty masz chyba problemy emocjonalne... Weź się za panienki, napij wódki albo……………..
Takich zakompleksionych partyzantów ci u nas w Polsce nie brakuje.
Ciekawy jestem co ten poprawny politycznie partyzant zacytuje po przedstawionych pismach.
Niezmiennie będę twierdził że ci co mają najmniej do powiedzenie najwięcej dyskutują, psychiatra jednoznacznie by to zdiagnozował „ kompleks niższości”
Niejednokrotnie pisałem na łamach rożnych stron czy pismach jakże wiele obłudy w artykułach, komentarzach które i tak nie dotrą do przeciętnego Polaka.
Dla sfrustrowanych, zgnębionych niech będzie to przykład że możemy im udowodnić iż opozycja pozaparlamentarna nie zasypia, potrafi bronić godności, tradycji narodowej.
To co piszę nie jest adresowane do konfidentów, płatnych krytyków wszystkiego co zagraża układowi z Magdalenki, czytaj zbrodniarzy żydokomunistycznych z koncesjonowaną tzw. opozycją popularnie TW.
Sądzę że ten temat przejmie opozycja pozaparlamentarna i będzie trzymała rękę na poczynaniach Prokuratury Rejonowej Warszawa Śródmieście Północ.
Czekam na potwierdzenie podjęcia tematu.
W związku z tym że na forum nie mogą przekazać pism z Prokuratury Generalnej więc zacytuję:
Pismo z Prokuratury Apelacyjnej w Warszawie datowane 5 sierpnia 2011r Ap III Ko 676/11
Do prokuratury Rejonowej Warszawa Śródmieście Północ syg. PG VII Ko 1 212/11 celem dalszego
procesowania.
Poprzedzający list był z Prokuratury Generalnej dat na 1 sierpnia 2011r do prokuratury Apelacyjnej w Warszawie PG VII Ko 1 212/11.
Jak czytamy wyżej będzie dochodzenie cytuję: W załączniku, uprzejmie przedstawiamy pismo Bogusława Maślińskiego z dnia 28.07.2011r kwestionujące zasadność działania Prezydenta m.st.
celem ewentualnego wykorzystania. podpis mgr. Elżbieta Szawurska prokurator.
Głowa do góry.
Jestem realistą i przypuszczam że spłynie to po niektórych jak woda lecz to zależy od tych tam w Warszawie czy dopuścicie że ten temat pójdzie do kosza.
Bogusław Maśliński
Przekazuję tę informacje bez przedstawienia pism ponieważ na forum nie jestem
w stanie ich przedstawić.
|
|
9 sierpień 2011
|
|
Bogusław
|
|
|
|
Były prezydent Bush zbrodniarzem wojennym?
marzec 3, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Miałeś chamie złoty róg
lipiec 24, 2008
Artur Łoboda
|
Co sie dzieje w tej Polsce ?
kwiecień 8, 2006
przeslala Elzbieta
|
Masakra z Beit Hanoun 8.11.2006
listopad 12, 2006
Dorota
|
Czemu cesarz Austrii przemianował Małopolskę na Galicję?
maj 10, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Prawo do życia, prawo do śmierci
maj 23, 2006
PAP
|
Sąd Boży
sierpień 12, 2003
przesłała Elżbieta
|
Holokaust i cmentarze żydowskie jako "dziedzictwo Ameryki"
styczeń 18, 2007
bibula- pismo niezależne
|
Ajne grose geszeft cd.
grudzień 1, 2002
Tomasz Żele?ny www.nie.com.pl
|
Oblicze mediów
SOBCZAK i SZPAK
grudzień 4, 2003
SOBCZAK i SZPAK
|
Burmistrz chce zarabiać mniej
luty 8, 2004
PAP
|
Matrix ma Cię !!!
listopad 18, 2007
marduk
|
Kryterium wyboru kandydatów do samorządów
październik 12, 2006
przesłała Elżbieta
|
Komentarz na komentarz
luty 4, 2005
Gregory Akko
|
Popisy idiotów, czyli Obóz Wielkich Palantów
styczeń 19, 2006
Artur Łoboda
|
Nastała grobowa cisza
październik 22, 2007
Artur Łoboda
|
Tortury dyplomaty a zagrożenie Iranu
kwiecień 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Brzytew", czyli wolność wynegocjowana
wrzesień 5, 2006
Mirosław Kokoszkiewicz
|
Zakłamany, czy głupi - Nałęcz
wrzesień 29, 2003
|
Merry Christmas to you from the Holy Land!
grudzień 23, 2005
Israel Adam Shamir
|
|
|