|
Bezbronni z własnej winy.
|
|
Bezbronni z własnej winy.
2011-08-08
Jakże często w różnych forum czytamy że są problemy nie do przebicia.
Swego czasu napisałem artykuł „ Tańcząca Polonia”.
Zarzuciłem części tzw. aktywnym działaczom że idą na spotkanie polonijne pogadają potańczą wracają do wygodnego fotela i twierdzą że obowiązek wobec ojczyzny Polski spełnili.
Ten spychologiczny temat mamy w kraju.
Nie tylko na forum potrafią się wymądrzać, pisać projekty ratowania RP rodem z księżyca.
O zbeszczeszczeniu flagi i godła narodowego dowiedziałem się z dużym opóźnieniem.
Automatycznie w imieniu prowadzonego Stowarzyszenie „ Victoria” napisałem pismo do
Polskiego wymiaru sprawiedliwości łącznie z Prokuraturą Generalną, premierem, ministrem sprawiedliwości.
Cytuję: Dopuszcza do prowokacyjnych działań grupy żydowskiej na placu Piłsudskiego w dniu 6.04.2011 ( mowa o prezydencie Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz
http://forum.e-polityka.pl/topics1/dymisja-hanny-gronkiewicz-waltz-vt4206.htm
Wysłany: 2011-07-28
Komentarz na forum podpisany jakimś tam pseudonimem Aimar
Ty masz chyba problemy emocjonalne... Weź się za panienki, napij wódki albo……………..
Takich zakompleksionych partyzantów ci u nas w Polsce nie brakuje.
Ciekawy jestem co ten poprawny politycznie partyzant zacytuje po przedstawionych pismach.
Niezmiennie będę twierdził że ci co mają najmniej do powiedzenie najwięcej dyskutują, psychiatra jednoznacznie by to zdiagnozował „ kompleks niższości”
Niejednokrotnie pisałem na łamach rożnych stron czy pismach jakże wiele obłudy w artykułach, komentarzach które i tak nie dotrą do przeciętnego Polaka.
Dla sfrustrowanych, zgnębionych niech będzie to przykład że możemy im udowodnić iż opozycja pozaparlamentarna nie zasypia, potrafi bronić godności, tradycji narodowej.
To co piszę nie jest adresowane do konfidentów, płatnych krytyków wszystkiego co zagraża układowi z Magdalenki, czytaj zbrodniarzy żydokomunistycznych z koncesjonowaną tzw. opozycją popularnie TW.
Sądzę że ten temat przejmie opozycja pozaparlamentarna i będzie trzymała rękę na poczynaniach Prokuratury Rejonowej Warszawa Śródmieście Północ.
Czekam na potwierdzenie podjęcia tematu.
W związku z tym że na forum nie mogą przekazać pism z Prokuratury Generalnej więc zacytuję:
Pismo z Prokuratury Apelacyjnej w Warszawie datowane 5 sierpnia 2011r Ap III Ko 676/11
Do prokuratury Rejonowej Warszawa Śródmieście Północ syg. PG VII Ko 1 212/11 celem dalszego
procesowania.
Poprzedzający list był z Prokuratury Generalnej dat na 1 sierpnia 2011r do prokuratury Apelacyjnej w Warszawie PG VII Ko 1 212/11.
Jak czytamy wyżej będzie dochodzenie cytuję: W załączniku, uprzejmie przedstawiamy pismo Bogusława Maślińskiego z dnia 28.07.2011r kwestionujące zasadność działania Prezydenta m.st.
celem ewentualnego wykorzystania. podpis mgr. Elżbieta Szawurska prokurator.
Głowa do góry.
Jestem realistą i przypuszczam że spłynie to po niektórych jak woda lecz to zależy od tych tam w Warszawie czy dopuścicie że ten temat pójdzie do kosza.
Bogusław Maśliński
Przekazuję tę informacje bez przedstawienia pism ponieważ na forum nie jestem
w stanie ich przedstawić.
|
|
9 sierpień 2011
|
|
Bogusław
|
|
|
|
Ostry Zespół Zakochania
lipiec 19, 2008
|
„Islamizacja Bałkanów” a Konkurencja USA z Rosją
marzec 30, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Gross a judeocentrysci
luty 21, 2008
Piotr Bein
|
Nie kijem go to pałką. Nie udało się umorzyć z powodu braku cech przestępstwa to doprowadzono do przedawnienia
grudzień 23, 2004
Adam Sandauer
|
Rosyjska Intifada w Tallinie
maj 18, 2007
Izrael Szamir
|
Prawo własności
lipiec 18, 2003
prof. Adam Biela
|
Bankierzy i Globalne Imperium
wrzesień 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Scenariusze i reżyseria, po polsku
listopad 11, 2007
Marek Olżyński
|
Walka z korupcją: ani programów, ani pieniędzy (gdzie się podziały ?)
sierpień 15, 2002
"Polityka"
|
Azyl i ambasady w wydaniu demokraci.pl
lipiec 10, 2006
Mariusz Affek
|
Popieram braci Kaczyńskich
czerwiec 16, 2007
, bez podpisu
|
Świat stoi na głowie
kwiecień 22, 2005
|
Lekcja, która niczego nie uczy
sierpień 27, 2004
|
Kłamstwo sto razy sprzedawane
|
General Conclusion of Irving’a trial
kwiecień 15, 2008
przysłał ICP
|
Bóg jest miłością ...
luty 2, 2006
Artur Łoboda
|
Warto Przypomnieć
"Rozkradzione bogactwo"
luty 19, 2004
Andrzej Kumor
|
Debata przed referendum
maj 22, 2003
dr inż. Antoni Zięba
|
Mądrej głowie dość po słowie
kwiecień 14, 2006
Artur Łoboda
|
Pogarda dla człowieka ...?
luty 6, 2008
cd
|
|
|