|
Bezbronni z własnej winy.
|
|
Bezbronni z własnej winy.
2011-08-08
Jakże często w różnych forum czytamy że są problemy nie do przebicia.
Swego czasu napisałem artykuł „ Tańcząca Polonia”.
Zarzuciłem części tzw. aktywnym działaczom że idą na spotkanie polonijne pogadają potańczą wracają do wygodnego fotela i twierdzą że obowiązek wobec ojczyzny Polski spełnili.
Ten spychologiczny temat mamy w kraju.
Nie tylko na forum potrafią się wymądrzać, pisać projekty ratowania RP rodem z księżyca.
O zbeszczeszczeniu flagi i godła narodowego dowiedziałem się z dużym opóźnieniem.
Automatycznie w imieniu prowadzonego Stowarzyszenie „ Victoria” napisałem pismo do
Polskiego wymiaru sprawiedliwości łącznie z Prokuraturą Generalną, premierem, ministrem sprawiedliwości.
Cytuję: Dopuszcza do prowokacyjnych działań grupy żydowskiej na placu Piłsudskiego w dniu 6.04.2011 ( mowa o prezydencie Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz
http://forum.e-polityka.pl/topics1/dymisja-hanny-gronkiewicz-waltz-vt4206.htm
Wysłany: 2011-07-28
Komentarz na forum podpisany jakimś tam pseudonimem Aimar
Ty masz chyba problemy emocjonalne... Weź się za panienki, napij wódki albo……………..
Takich zakompleksionych partyzantów ci u nas w Polsce nie brakuje.
Ciekawy jestem co ten poprawny politycznie partyzant zacytuje po przedstawionych pismach.
Niezmiennie będę twierdził że ci co mają najmniej do powiedzenie najwięcej dyskutują, psychiatra jednoznacznie by to zdiagnozował „ kompleks niższości”
Niejednokrotnie pisałem na łamach rożnych stron czy pismach jakże wiele obłudy w artykułach, komentarzach które i tak nie dotrą do przeciętnego Polaka.
Dla sfrustrowanych, zgnębionych niech będzie to przykład że możemy im udowodnić iż opozycja pozaparlamentarna nie zasypia, potrafi bronić godności, tradycji narodowej.
To co piszę nie jest adresowane do konfidentów, płatnych krytyków wszystkiego co zagraża układowi z Magdalenki, czytaj zbrodniarzy żydokomunistycznych z koncesjonowaną tzw. opozycją popularnie TW.
Sądzę że ten temat przejmie opozycja pozaparlamentarna i będzie trzymała rękę na poczynaniach Prokuratury Rejonowej Warszawa Śródmieście Północ.
Czekam na potwierdzenie podjęcia tematu.
W związku z tym że na forum nie mogą przekazać pism z Prokuratury Generalnej więc zacytuję:
Pismo z Prokuratury Apelacyjnej w Warszawie datowane 5 sierpnia 2011r Ap III Ko 676/11
Do prokuratury Rejonowej Warszawa Śródmieście Północ syg. PG VII Ko 1 212/11 celem dalszego
procesowania.
Poprzedzający list był z Prokuratury Generalnej dat na 1 sierpnia 2011r do prokuratury Apelacyjnej w Warszawie PG VII Ko 1 212/11.
Jak czytamy wyżej będzie dochodzenie cytuję: W załączniku, uprzejmie przedstawiamy pismo Bogusława Maślińskiego z dnia 28.07.2011r kwestionujące zasadność działania Prezydenta m.st.
celem ewentualnego wykorzystania. podpis mgr. Elżbieta Szawurska prokurator.
Głowa do góry.
Jestem realistą i przypuszczam że spłynie to po niektórych jak woda lecz to zależy od tych tam w Warszawie czy dopuścicie że ten temat pójdzie do kosza.
Bogusław Maśliński
Przekazuję tę informacje bez przedstawienia pism ponieważ na forum nie jestem
w stanie ich przedstawić.
|
|
9 sierpień 2011
|
|
Bogusław
|
|
|
|
OŚWIADCZENIE W SPRAWIE WOJNY
luty 13, 2003
|
Nowe podatki, które udają opłaty
luty 19, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
|
Powrót Ligi
grudzień 12, 2002
http://haggard.w.interia.pl/liga.html
|
Judeofaszyzm: 1000 świeżych trupów, których nie było, czyli nieFakty TVN o niewojnie w Libanie
sierpień 13, 2006
LŚ
|
USA-Izrael
wrzesień 12, 2007
Paul Findley
|
„Program Partii programem Partii”
październik 17, 2007
Artur Łoboda
|
I nic
styczeń 19, 2006
kLaudi
|
Z gębą pełną frazesów
kwiecień 2, 2008
|
Brawa dla Martyny
maj 23, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Zdrowych, radosnych Świąt Wielkiej Nocy
marzec 23, 2008
zaprasza.net
|
Podwójne święto, podwójna radość
listopad 12, 2005
Marek Olżyński
|
OREDZIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ w 10-ta rocznice Powstania Warszawskiego
październik 2, 2006
Bogdan ps.Trzy Radla A.K.
|
True fact złodziej story
listopad 19, 2006
Andrzej Reymann
|
W dniu ataku na Irak spotykamy sie o 17.00 w dziesiatkach
miast Polski, by zademonstrowac swoj protest przeciwko tej
wojnie
marzec 20, 2003
|
Zachwianie kredytu i kryzys na giełdach świata
styczeń 23, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Bieriezowski : Juszczenko oddaj moją kasę!!!!!!!!!!
wrzesień 6, 2007
marduk
|
Rola prawdy z zrzeszeniu moralnym
maj 26, 2007
Zbigniew Dmochowski
|
Czterech policjantów z Radomska .........
lipiec 17, 2002
PAP
|
Fragment ksiazki
kwiecień 9, 2006
Gośka
|
Kosztowny kredyt
czyli "łapaj złodzieja"
kwiecień 4, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
|
|
|