ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
Światowy dług 
Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
więcej ->

 
 

"Wolne media w TVP"


Rada Nadzorcza TVP ?le oceniła działalność byłego prezesa TVP Roberta Kwiatkowskiego w 2003 roku. Nie przyjęła sprawozdania z działalności zarządu telewizji publicznej za ten okres. Większość Rady ma również poważne wątpliwości, czy minister Skarbu Państwa - jako przedstawiciel właściciela spółki - powinien udzielić Robertowi Kwiatkowskiemu absolutorium, czyli dobrze ocenić jego dokonania na stanowisku prezesa TVP.

Anna Milewska z Rady Nadzorczej Telewizji Polskiej nazywa decyzję Rady, prestiżową porażką prezesa Kwiatkowskiego. Porażka będzie tym większa, jeśli to minister Skarbu nie udzieli absolutorium byłemu zarządowi Telewizji Polskiej. Anna Milewska powiedziała, że ewentualna negatywna decyzja ministra Skarbu nie będzie oznaczać, że były prezes Kwiatkowski i jego zastępca Tadeusz Skoczek będą z mocy prawa pociągnięci do odpowiedzialności. "Odpowiedzialność cywilna czy karna może być brana pod uwagę jedynie w przypadku konkretnych szkód popełnionych w spółce, a tutaj trzeba być ostrożnym i odpowiedzialnym, bowiem spółka zakończyła rok 2003 z zyskiem w wysokości 68 milionów złotych" - dodaje Milewska.

Zarzuty o działanie na szkodę spółki raczej Kwiatkowskiemu więc nie grożą. Rada Nadzorcza i minister Skarbu oceniają jednak także to, jak pod rządami danego prezesa telewizja publiczna wywiązywała się z działalności misyjnej, wynikającej z ustawy o Radiofonii i Telewizji. Anna Milewska dodała, że właśnie te kwiestie przesądziły o negatywnej ocenie Rady Nadzorczej byłego prezesa Kwiatkowskiego.

Zamiast komentarza

Biuro Prasowe Unii Wolności poinformowało, że zarząd tej partii ufundował nagrodę dla prezesa telewizji publicznej, Roberta Kwiatkowskiego.

W informacji na ten temat czytamy:

"Ze względu na szczególne znaczenie, jakie mają stacje telewizyjne w informowaniu społeczeństwa, Zarząd Unii Wolności postanowił ufundować nagrodę dla najlepszego prezesa telewizji publicznej w Polsce.

Tegorocznym (2003 r.) laureatem nagrody został - jednomyślnie wybrany - Pan Robert Kwiatkowski.

Fundatorzy nagrody za szczególnie ważną cechę, spośród wielu innych wyróżniających od pozostałych licznych kandydatów, uznali szczególny wkład w kształtowanie ładu medialnego i osobiste zaangażowanie w redagowanie programów informacyjnych.

Nagrodą jest historyczny symbol obiektywnego i rzetelnego przekazywania informacji: telewizor czarno-biały. Stosowny dyplom wraz z nagrodą Prezes Kwiatkowski będzie mógł odebrać w dogodnym dla siebie terminie".
(PAP)
27 maj 2004

 

  

Archiwum

Błędy w kultowym słowniku!
maj 10, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Schyłek Amerykańskiego Imperium?
luty 19, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Piję kawę ze wszystkimi politykami
wrzesień 9, 2002
Luiza Zalewska http://www.rzeczpospolita.pl
Kosowo nowe "państewko"
luty 19, 2008
Jacek Bartyzel
Wirtualny i realny ruch narodowy
lipiec 4, 2008
Paweł Ziemiński
Sądzi, choć kradła
luty 19, 2003
Wojciech Tołyż http://www.se.com.pl/iso/
Lepper
maj 15, 2006
przeslala Elzbieta
Uśmiechnij się
kwiecień 15, 2003
przesłała Elżbieta
Rada Powiernicza
grudzień 29, 2008
interia.pl/Życie Warszawy
Oto Polska
lipiec 17, 2004
Jaga
numerus clausus i numerus nullus
lipiec 10, 2008
Piotr Hßbner
Miliardowe Zyski na Akcie Terroru
wrzesień 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Ameryka to zadupie !!!
marzec 15, 2007
P. I.
Apel o unikanie emocjonalnych wypowiedzi i osądów, a podawanie do wiadomości ogółu ?ródeł, nazw, liczb...
styczeń 26, 2007
antycenzor
Białoruska hucpa - redivivus?
czerwiec 26, 2007
Adam Śmiech
Co piąte dziecko głoduje w Argentynie
listopad 17, 2002
PAP
"Polska zagrożona w przyszłości"
marzec 29, 2003
jag
List otwarty do Edwarda Moskala Prezesa Kongresu Polonii Amerykańskiej
listopad 7, 2005
Bieg im. Bogdana Włosika
październik 8, 2005
Opór przeciwko wyrzutniom "Tarczy"
luty 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media