ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI  
 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
więcej ->

 
 

ONZ: Bioróżnorodność jest warunkiem przetrwania życia



Różnorodność biologiczna zapewnia podstawowe dobra i ekologiczną stabilność, niezbędne dla życia na całej planecie - czytamy w przesłaniu Sekretarza Generalnego ONZ z okazji obchodzonego w sobotę Międzynarodowego Dnia Różnorodności Biologicznej.

"Hasło przewodnie tegorocznych obchodów - Biologiczne Zróżnicowanie: Żywność, Woda i Zdrowie dla Wszystkich - podkreśla wagę tego zagadnienia w zapewnianiu dostępu do żywności i zaopatrzenia w wodę. Hasło zwraca również uwagę na znaczenie medycyny tradycyjnej, jak i współczesnych środków farmaceutycznych, produkowanych w oparciu o światowe zasoby biologiczne" - pisze Kofi Annan.

W swoim przesłaniu Annan podkreśla, że ostatnie 12 miesięcy przyniosły znaczny postęp w dziedzinie ochrony bioróżnorodności. We wrześniu ubiegłego roku wszedł w życie Protokół z Kartageny w Kolumbii dotyczący bezpieczeństwa biologicznego. Przyjęto wska?niki określające postęp, jaki zostanie osiągnięty do 2010 r. Zobowiązano się wspierać inicjatywy i prace nad stworzeniem międzynarodowych norm dostępu do zasobów genetycznych oraz podziału korzyści z nich płynących.

"Każda jednostka, społeczność lokalna, sektor i organizacja o charakterze prywatnym, publicznym, państwowym, międzynarodowym czy też pozarządowym, nie tylko powinna, ale wręcz ma obowiązek dążyć do zmiany swojego podejścia do tego zagadnienia. Poprzez edukację i dawanie dobrych przykładów postępowania ograniczy się zarówno bezmyślne jak i umyślne marnotrawstwo, a także niszczenie różnorodności biologicznej" - twierdzi Sekretarz Generalny.

"Konsekwencje zaniechania działań podtrzymujących różnorodność biologiczną są zbyt wielkie, by je rozważać. Naszym najwyższym priorytetem powinno być zapewnienie zdrowia i sprawnie funkcjonującego systemu wspierania życia na ziemi, lądzie, morzu i w powietrzu. W Międzynarodowym Dniu Różnorodności Biologicznej ponówmy nasze zobowiązanie promowania światowej bio-różnorodności. Co ważniejsze, czyńmy wszystko by chronić i zachować nasze bezcenne ?ródło życia" - apeluje.
22 maj 2004

PAP 

  

Archiwum

Chiny wygrały z USA w... kasynie
luty 28, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Dialog z Iranem i likwidacja Gauntanamo?
kwiecień 12, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Porządek prawny, a stan faktyczny
maj 30, 2006
Marek Olżyński
Nowe barbarzynstwo
kwiecień 14, 2003
przesłała Elżbieta
Giertych: papież nawołuje do zmiany polityki społecznej w Polsce
sierpień 20, 2002
PAP
Na zlecenie
czerwiec 27, 2003
Andrzej Kumor
Kobieta "z jajami"
sierpień 20, 2008
interia.pl
Prywatyzacja na lewych torach Zagraniczne spółki przejmują infrastrukturę komunikacyjną miast
listopad 20, 2002
http://www.naszdziennik.pl/
Majcher
marzec 9, 2005
Znaczenie przesłania papieża do Polaków i do świata (znawca1)
sierpień 18, 2002
PAP
Przekształcenie Polski w kraj policyjno-wojskowy
październik 24, 2004
szpieg dla UE
Czy powinien powstać informacyjny serwis rządowy?
grudzień 9, 2006
b.p.
Płacić za zniewolenie i upodlenie
lipiec 13, 2005
PAP
Manipulacja polityką
czerwiec 9, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
Ogryzek leży w kałuży
lipiec 16, 2008
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
Verheugen wzywa Czechów uczynią gest pojednania
lipiec 2, 2002
PAP
Brońmy się przed zdradą
czerwiec 30, 2004
Marek Kamiński
Izrael szykuje się na Irak ?
sierpień 10, 2002
PAP
Lekcja, która niczego nie uczy
sierpień 27, 2004
Za niedopełnienie obowiązków służbowych powinni odpowiadać urzędnicy a nie "państwo" bo to my finansujemy Skarb Państwa
listopad 10, 2005
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media