|
| Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” |
|
| Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. |
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 |
|
| |
|
| Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith |
|
| Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. |
|
| Cała prawda o World Trade Center |
|
| Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. |
|
| Montanari: Szczepionka to wielki przekręt |
|
| Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. |
|
| Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 |
|
| |
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
| 23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. |
|
| Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela |
|
| |
|
| Milcz Lekarzu !!! |
|
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej. |
|
| We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… |
|
| Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię |
|
| Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! |
|
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
|
|
| Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu |
|
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek |
|
| Kaczyński również nas w to wciągnął |
|
| Zbrodnie wojskowe w Iraku |
|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
| Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem |
|
| Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. |
|
| W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło |
|
| Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 |
|
| Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji |
|
| O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji |
|
| FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań |
|
| Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS). |
więcej -> |
|
Eksplozja Nacjonalizmu Islamskiego?
|
|
Eksplozja nacjonalizmu Islamskiego w Iranie nastąpiła po 26 latach władzy szacha, który wstąpił na tron w Teheranie w 1953 roku przy pomocy USA, dzięki obaleniu rządu profesora Mossadeh. Prezydent Massadeh był demokratycznie wybrany i upaństwowił pola ropy naftowej i gazu ziemnego. Aparat terroru szacha, szkolony i kontrolowany przez Mossad przyczynił się do radykalizacji Persów, czyli Irańczyków, oraz wybuchu rewolucji i stworzenia republiki islamskiej w Iranie.
Obecnie jest w toku od blisko sześćdziesięciu lat, radykalizacja Arabów z powodu konfliktu palestyńskiego. Nie tylko setki tysięcy Palestyńczyków zostało wypędzonych ze swoich domów, ale ci Palestyńczycy, którzy znajdują się pod kontrolą Izraela są prześladowani w celu stworzenia im tak przykrych warunków, żeby byli zmuszeni do emigracji. Pogarda, z jaką żołnierze Izraela traktują Arabów, przypomina pogardę, z jaką Niemcy traktowali Żydów w czasie wojny.
Nieprzerwany ciąg powodzeń wojsk Izraela, w oparciu o USA, został przerwany w Libanie, kiedy żołnierze ruchu oporu Hezbollah, odparli napad izraelski. Spowodowali oni wycofanie się wojsk Izraela i obronili delty rzeki Litani, z której Izrael mógł brać blisko 300 milionów metrów sześciennych wody rocznie. Brak wody spowodował import wody statkami z Turcji do Izraela.
Porażka Izraela w Libanie zmieniła układ sił i nastrój wśród Arabów na Bliskim Wschodzie. Masy muzułmanów są radykalizowane widokiem prześladowań Palestyńczyków, które widzą co dzień na ekranach telewizyjnych w domach arabskich na programach El Jazeera itp. Grożą wybuchy buntów i utarta władzy przez pro-amerykańskie reżymy w Egipcie, Arabii Saudyjskiej i Jordanii.
Zmiany reżymów w tych państwach na republiki islamskie byłoby katastrofalne dla Izraela i z tego powodu jest możliwe, że obecne rokowania pokojowe Izraela z Palestyńczykami przyniosą bardziej pozytywne skutki i przestaną być, jak dotąd, zasłoną dymną dla ekspansji Izraela kosztem Arabów przy pomocy USA.
Wzrost nacjonalizmu islamskiego nie ogranicza się do Arabów i Persów. Obecnie nacjonalizm islamski wzmaga się w Pakistanie. Tak na przykład, z powodu interwencji ambasadora Arabii Saudyjskiej, generał Pervez Musharraf wypuścił z więzienia generała Hamid'a Gul'a, byłego szefa wywiadu „Intern-Services Intelligence" (ISI). Gul jest wpływowym politykiem, obrońcą interesów Pakistanu w regionie od Afganistanu do Turcji. Jest on ostrym krytykiem polityki USA.
Już 20 lat temu Gul był współautorem strategicznego porozumienia regionalnego jako szef ISI w czasie przygotowań na zmian po ewakuacji Afganistanu przez Sowiety. Wtedy USA przygotowywało się do opuszczenia Pakistanu. Gul pomagał w budowie bomby nuklearnej Pakistanu i nawet dyskutował sprzedaż broni nuklearnych Arabii Saudyjskiej, zagrożonej izraelskim monopolem nuklearnym na Bliskim Wschodzie. Gul pomagał w sprzedaży rakiet długiego zasięgu przez Chiny do Arabii Saudyjskiej (typu CSS-II).
Po zwolnieniu Gul'a na wolność wyłania się problem czy zamiast umiarkowanych liberałów do władzy w Pakistanie dostaną się konserwatywni nacjonaliści islamscy i były premier Nawaz Szariff, który przyjechał z azylu w Arabii Saudyjskiej do Pakistanu. Stało się to ku nie zadowoleniu Bush'a i jego neo-konserwatystów - syjonistów. Sariff ostrzega, że Pakistan musi głęboko zastanowić się nim spełni żądania USA i powiedział „to jest nasz kraj i my lepiej wiemy jak rozwiązywać nasze problemu."
Wypowied? ta zaniepokoiła strategów „wojny z terrorem" Bush'a, którzy twierdzą, że Szariff jest jakby przeciwny emancypacji kobiet w Pakistanie i tym samym byłby nie pewnym sojusznikiem USA. Chodzi o to, że nie chce on spełniać rozkazów USA tak, jak to czynił do tej pory Musharraf.
Szariff chce zjednoczyć Ligę Muzułmanów w Pakistanie i nie dopuścić panią Bhutto do władzy i odmówić jej pomocy wojska i wywiadu ISI, którego obecny szef, generał Ashfaq Parvez Kiani był szkolony w USA i obecnie jest związany z prezydentem Musharraf' em.
Natomiast wojsko w Pakistanie ma zadawniony konflikt z Indiami i podejrzewa, że na długą metę, dla USA Indie będą ważniejsze niż Pakistan jako partner strategiczny i że USA stanie po stronie Indii w sprawie Kaszmiru. Tymczasem Taliban dominuje 54% Afganistanu do tego stopnia, że szerzą się opinie, że nie chodzi o to czy Taliban zawładnie Kabulem – chodzi tylko o to kiedy Taliban to uczyni i prezydent w Kabulu dobrze o tym wie.
Arabia Saudyjska pamięta jak polityka USA sprowokowała rewolucję islamska w Iranie w 1970 roku. Saudowie woleliby akomodację z Talibanem, żeby powstrzymać radykalizację muzułmanów w północnym Pakistanie. Saudowie popierają Szarif'a, który ma dużo zwolenników w Pakistanie i był popierany przez wojsko i wywiad ISI. Waszyngton może musieć zgodzić się na udział Szarif'a w polityce Islamabad'u. Zanosi się na długi okres interwencji USA w polityce wewnętrznej Pakistanu w obliczu bardzo niebezpiecznej radykalizacji nacjonalizmu Islamskiego.
WWW.pogonowski.com |
|
4 grudzień 2007
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
„Wrogowie” naszych wrogów są naszymi przyjaciółmi
kwiecień 4, 2008
Dariusz Kosiur
|
Demokracja, czyli "sztuka manipulacji"
maj 13, 2003
Artur Łoboda
|
Poprawność polityczna wedle posłanki PiS - Szczypińskiej
styczeń 7, 2009
Artur Łoboda
|
„Rewolucja pajaców” w Kijowie : Rhur Gas kontra Gasprom?
grudzień 7, 2004
Marek Głogoczowski
|
Gwiazdy Baletu Teatru Bolszoj w Polsce
styczeń 8, 2004
Makroconcert Sp. z o.o.
|
"Mistrz ceremonii" - David Rockefeller (Tajna władza Świata)
listopad 19, 2005
KWM - www.naszdziennik.pl
|
Podsumowanie tematu logowania
grudzień 4, 2007
Artur Łoboda
|
Giertych gdzie ty masz oczy ...ministrze.
lipiec 28, 2007
( . ) bez podpisu
|
Moralność a reprywatyzacja
lipiec 5, 2005
PAP
|
Zwycięstwa króla Pyrrusa.
listopad 15, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
|
Dialog Katolików z Żydami. Nie tylko w USA
listopad 28, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Demokracja to nie "wolny rynek"
marzec 29, 2006
Ewa Groszewska
|
Final Letter from President Saddam Hussein to the People of Iraq
styczeń 23, 2007
marduk
|
Krótka recenzja
maj 16, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
|
Jak Przedłuża się Okupację Iraku na Korzyść Izraela?
listopad 23, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Burzenie Gazy
styczeń 27, 2003
BEN ADAM z Tel Awiwu
|
Ogolny bilans kosztow, strat i zyskow
Koszty aneksji do UE (7)
kwiecień 1, 2003
Włodzimierz Bojarski
|
"Globalizacja antysemityzmu" i hegemonia Osi USA-Izrael nad światem
wrzesień 28, 2006
Prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Własność to złudzenie
lipiec 6, 2008
przesłał .
|
Ryszard Krauze przebywa w Szwajcarii
wrzesień 17, 2007
|
więcej -> |
|